Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Od ledna do března se můžete letět podívat do města hříchů Las Vegas a zkusit štěstí v některém z kasín nebo si půjčit auto a objet nejzajímavější místa v Nevadě, což vřele doporučujeme. Zpáteční letenky vás vyjdou na 370 EUR s aeroliniemi Condor, které mají stále v ceně letenky i zapsané zavazadlo do 23 kg.

Mimo letenek se vám bude hodit i odkaz na ubytování a autopůjčovny. Konečnou cenu za hotel včetně Resort Tax vám zobrazí Booking.com. Výběr vozu pak směřujte na portál Rentalcars či Billiger Mietwagen.

Před odletem si nezapomeňte vyřídit povolení ESTA ke vstupu do USA.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Karlův most v Praze
Praha PRG
Česká republika
LAS Las Vegas
Spojené státy americké
Las Vegas
Zpáteční 17 hod letu (1 přestup)

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 14 000 Kč . Ušetříš přibližně 32 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání akčních míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Od ledna do března 2020

Jsou během letu přestupy?

Frankfurt

S kým poletím?

Condor

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je příruční i odbavené zavazadlo do 23 kg

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele JSLIWKA
JSLIWKA

Chápu to správně - letíte z Prahy, ale výběr sedadel máte zaplacen až z Frankfurtu? Pokud je vše na 1 letence, tak velká zavazadla odevzdáte v Praze/pokud je budete mít/, ve Frankfurtu se nemusíte o nic starat. Jestli je přímý let FRA - LAS, tak zavazadla vyzvednete až v LV. Jestli je ale před příletem do LV ještě mezipřistání v USA, tak tam si musíte zavazadla vyzvednout, projít imigračním až pak přestoupit na let do LV. Běžně se do USA létá jen s osobním zavazadlem, vše potřebné pro pobyt se koupí až na místě, a až při cestě zpět se pro případné nákupy /často přímo důvod cesty/ odbaví velké zavazadlo. Stojí to 60 dolarů až na přepážce při odletu. Zavazadlo letí s vámi , zase v rámci letů na 1 letence. Kufr pro nákupy koupíte nejlevněji ve Walmartu od 30 dol. My jsme loni vezli s sebou velkou skládací tašku z Lidlu za 150 kč, v USA jen z krabice vyrobili víko, zabalili do folie za 1 dol a převázali provázkem. Více k cestě můžu poradit na JSLIWKA@SEZNAM.CZ letos letíme také FRA - LAS v květnu.

Odpovědět
před 2 lety
Avatar uživatele Renata _3
Renata _3

Ahoj máme s přítelem zakoupený letenky na tenhle trip, do teď jsme létali jen s cestovkou nebo jen po Evropě, tak nejsem zběhlá s odbavováním a přestupy. Jak je to prosím s odbavením jak v Česku tak nazpátek z Las Vegas? Pochopila jsem správně, že se musíme odbavit na přepážce jak tady v ČR tak v USA, pokud budeme mít u sebe zavazadlo (23kg) a nemusíme řešit online check in? Máme zakoupená sedadla na lince z Frankfurtu do Las Vegas a zpět. Děkuji za každé info a pomoc :)

Odpovědět
před 2 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
To budou fotky!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
To musíš vidět!
Ragusa
ušetříš až 60%
A už tam budem?
Gambie
ušetříš až 36%
Hurá za zážitky!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Karlův most v Praze
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Doprava do centra a v noci

  • Linka 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
  • Linka 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
  • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
  • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí na nich stejné jízdenky za 40 Kč na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 120 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou. Lístek označíte ve žlutém označovači na zastávce nebo v autobusu, při cestě na letiště metrem musíte jízdenku označit vždy před vstupem do stanice metra. Pokud přestupujete, lístek už znovu neoznačujete.

Doprava z hlavního nádraží na Letiště Praha

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobus:

  • Autobus AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí běžný tarif pražské MHD, ale pouze speciální jízdenka za 100 Kč, kterou můžete koupit u řidiče nebo v infostánku DPP v terminálu. Stanoviště autobusu na hlavním nádraží je na hlavní silnici (ulice Wilsonova) v prvním patře (sledujte značení s obrázkem autobusu). Při cestě z letiště linka AE staví pouze před terminálem 1.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Las Vegas
Spojené státy americké Přílet na letiště Las Vegas McCarran

Do Las Vegas se dostanete autobusy společnosti RTC Transit. Ke každému terminálu jezdí jiné linky. Jízdné je shodné u všech linek: 6 USD na 2 hodiny, resp. 8 USD na 24 hodin nebo 20 USD na 72 hodin.

Terminál 1

  • 108: jezdí do centra přes kasina Flamingo a Tropicana zhruba od 4:45 do 1:00 každých 20 až 30 minut. Jízdní doba autobusu je 25 minut. 
  • 109: cestou do centra linka mine kasina Flamingo, Tropicana nebo Charleston. Autobusy jezdí 24 hodin s intervaly 20–30 minut a cesta do centra zabere asi 40 minut. 
  • WAX (Westcliff Airport Express): přes centrum se autobusem dostanete do západní části města. Linka jezdí od 5:30 do 23:15 s intervaly 40–60 minut, celková jízdní doba trvá 50 minut. 

Terminál 3

  • CX (Centennial Express): přes centrum, Fremont Street a západní část města se dostanete až do Centennial Hills na severozápadě Las Vegas, celkově trvá cesta 60 minut, autobus jezdí od 5:20 do 0:00 každých 20–60 minut.
  • WAX (Westcliff Airport Express): přes centrum se autobusem dostanete do západní části města. Linka jezdí od 5:30 do 23:15 s intervaly 40–60 minut, celková jízdní doby činí 50 minut.

Veškeré informace o MHD v Las Vegas naleznete na oficiálním webu dopravce.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1NR7aSL4ostiLGJ1nfWXn-byb7L4]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Průvodce pro Spojené státy americké
Průvodce pro letiště Las Vegas McCarran