New York

Letenky do San Francisca

Na jaká letiště se létá?

Do San Francisca se létá na 3 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: San Francisco, San Jose a Oakland.

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky do San Francisca?

V průměru se běžná cena letenky do San Francisca z Prahy pohybuje mezi 13 500 a 14 000 Kč, levnější letenky většinou pořídíte z Vídně nebo Německa, a to kolem 12 až 12 500 Kč. Na akční ceny narazíte především při odletu z Rakouska nebo Německa, letenky v takových případech můžou klesnout i pod 10 000 Kč, nicméně akce se výrazně častěji objevují do Los Angeles. 

Nezapomeňte, že většina letenek do San Francisca v základní ceně neobsahuje odbavené zavazadlo, to dokoupíte za cenu 2 000 až 2 500 Kč.

Kde koupit nejlevnější letenky do San Francisca?

Vzhledem k velkému počtu podobně drahých nabídek srovnatelné kvality doporučujeme všechny ceny srovnat přes náš vyhledávač letenek. Na jedno kliknutí si srovnáte spoje od nejlevnějších nebo s nejkratší dobou letu.

Kdy jsou letenky do San Francisca nejlevnější?

Letenky do San Francisca nakupujte asi 3 až 4 měsíce před odletem, pokud poletíte v období mimo letní prázdniny, Velikonoce nebo Vánoce. V opačném případě neuděláte chybu ani koupí více než s půlročním předstihem.

Nejvyšší ceny letenek očekávejte vždy na termíny od druhé poloviny června do poloviny září a v okolí významných svátků, především Vánoc, Nového roku a Velikonoc. Ve zbytku roku jsou ceny do San Francisca víceméně konstantní.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu do San Francisca?

Z oblasti střední Evropy míří do San Francisca přímé lety pouze z Mnichova (na trase létají Lufthansa a United). Z Prahy, Berlína nebo Vídně poletíte vždy s přestupem, nejčastěji jedním. Spojení zajišťuje většina velkých evropských a amerických aerolinek, nejčastěji budete přestupovat na letištích v Londýně, Frankfurtu, Amsterdamu či Paříži.

Jak dlouho se letí do San Francisca?

Přímý let z Mnichova trvá asi 12 hodin. Doba letu do San Francisca z Prahy nebo Vídně se včetně přestupů pohybuje od 15 do 22 hodin.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců