Srpnová obleva cen u cestovních kanceláří. Zájezd od 6 960 Kč

Zájezd
Před 6 měs

Jak akci využít?

Dnešní den se z nějakého neznámého důvodu objevilo spoustu zlevněných zájezdů s odletem v následujícím týdnu. Zřejmě díky hezkému počasí klesají prodeje a cestovky tak reagují nižší cenou. Jaké zájezdy a kam se dnes vyplatí koupit?

Na 12 denní dovolenou vyrazíte do Bulharska pozítří (4.8.). K dispozici je hotel Royal Beach*** včetně snídaně za rovných 7.000 Kč. Nachází se v Sozopolu, poblíž kterého naleznete dvě větší pláže a několik menších v samotném městečku.

Klasický týdenní turnus do Černé Hory nabídne odlet až 9.8. v tří hvězdičkovém hotelu Sato se snídaní za 6.980 Kč. Za příplatek je možné zvolit též variantu s polopenzí nebo plnou penzí. V okolí hotelu se ale nachází dostatek restaurací a menší pláž je pár kroků od hotelu.

Poslední varianta zamíří do aktuálně mediálně probírané egyptské Hurghady, kam díky nedávnému útoku padly ceny s All–inclusive stravování do 4* The Grand Hotel na částku 8.168 Kč. Pěti hvězdičkové hotely začínají na 9.511 Kč a odlet je v obou případech až 10. srpna s pobytem na 8 dní.

Dosavadní cenový vývoj zájezdů nevypadal příliš příznivě, tak doufejme že se nejedná o ojedinělou prázdninovou last–minute nabídku.

Zájezd

Běžná cena: 12 000 Kč
 • Bulharsko
Zájezd 12 dní v Bulharsku se snídaní Bulharsko
 • Na Srpen
 • 3 hvězdy
 • Snídaně
 • Letecky

Cena od 7 000 Kč

Vyhledej od 7 000 Kč

dovolena.invia.cz

 • Černá Hora
Zájezd Týden v Černé Hoře se snídaní Černá Hora
 • Na Srpen
 • 3 hvězdy
 • Snídaně
 • Letecky

Cena od 6 960 Kč

Vyhledej od 6 960 Kč

dovolena.invia.cz

 • Egypt
Zájezd Týden s All–inclusive v Hurghadě Egypt
 • Na Srpen
 • 4 hvězdy
 • All-inclusive
 • Letecky

Cena od 8 168 Kč

Vyhledej od 8 168 Kč

dovolena.invia.cz

Ukázka zájezdu z 02. 08. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 12 000 Kč. Ušetříš přibližně 42 %.

Platnost

Dostupnost bývá značně omezena na jednotky míst.

Termíny

Cestovat lze v následujícím týdnu při odletu z Prahy.

Dopravce

Charterové lety na dovolenou s cestovními kancelářemi operuje Travel Service.

Zavazadla

V ceně je příruční i zapsané zavazadlo o maximální hmotnosti 15 kg.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Dominik Shaim

Objednal jsem ten "Týden v Černé Hoře se snídaní" - za cca 7000 Kč, ale stornovali mi to ted po telefonu, ze to pry byla chyba a zmizelo to :)))

Až tuzemské cestovky dojdou do 21. století a umožní online rezervace, budeme se smát my jim! :)

Díky za info.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Květnové výlety za sluněním z Bratislavy do Burgasu
-74 %

Jedem!

Jarní Kalifornie na lehko z Berlína
-40 %

A už tam budem?

Na úchvatný ostrov Réunion z Prahy přes Paříž
-32 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Bulharsko  

Země, která nabízí vše

Bulharsko se rozkládá v jihovýchodní části Evropy na Balkánském poloostrově.

Na severu země sousedí s Rumunskem, kde pomyslnou hranici tvoří řeka Dunaj. Západním sousedem je Srbsko a Makedonie, jižním Řecko a jihovýchodním Turecko. Na východě jsou hranice Bulharska lemovány Černým mořem.

Bulharsko je země, která každoročně otevírá brány tisícům turistů. Největším přírodním bohatstvím je Černé moře, jehož název není odvozen od barvy, ba naopak Černé moře patří mezi neprůzračnější, mnohdy s viditelností až 20 metrů. Podél 378 km dlouhého pobřeží na turisty čekají třpytivé písečné pláže, skalnaté zátoky, plážové duny, zalesněné stráně, hory a horská jezera. Bulhaři jsou známí svou pohostinností a není složité se domluvit vzhledem ke společnému jazykovému základu.

Oproti ČR je zde posun o 1 hodinu dopředu. 

Průvodce pro Bulharsko

Zavřít
Ikona pinu
Černá Hora  

Balkánská přírodní perla

Černá Hora je po Kosovu druhou nejmenší zemí bývalé Jugoslávie a leží na jihovýchodním cípu Jadranského moře. Jejími sousedy jsou (bráno po směru hodinových ručiček) Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, Srbsko, Kosovo a Albánie. Celý jih Černé Hory vyplňuje pobřeží Jadranu.

Přestože je Černá Hora jen o málo větší než Jihočeský kraj, přírodních i kulturních zajímavostí se zde nachází opravdu požehnaně. Od téměř neobydlených horských masivů přes krásná historická města až po klasickou plážovou dovolenou.

Průvodce pro Černá Hora

Zavřít
Ikona pinu
Egypt  

Bohatství a pestrost za zdmi letovisek

Severoafrická země, kterou obklopuje krásné Středozemní a Rudé moře. Za sousedy má současně kontroverzní státy – Libyi, Súdán a Izrael. Egypt býval jednou z největších říší světa, avšak i dnešní život a kultura v Egyptě má stále co nabídnout. Pokud netrpíte nedostatkem odvahy a rádi opouštíte komfortní zónu, máte možnost poznat opravdový současný (a stále dostatečně bezpečný) Egypt ve všech jeho podobách. 

Budete pít čaj s berbery v oáze Siwa, projedete se úzkými uličkami Luxoru na „hantouru“, zažijete magický obřad „zaaru“, budete při západu slunce plachtit po Nilu, uvidíte dechberoucí představení súfistů a vše zvládnete na vlastní pěst bez průvodce, bez komerce. Pokud máte rádi dobrodružství a nepotřebujete vše dopředu nalinkované, zažijete zde probuzení vašich instinktů a přísun dávek adrenalinu.

Průvodce pro Egypt