Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Dnešní den se z nějakého neznámého důvodu objevilo spoustu zlevněných zájezdů s odletem v následujícím týdnu. Zřejmě díky hezkému počasí klesají prodeje a cestovky tak reagují nižší cenou. Jaké zájezdy a kam se dnes vyplatí koupit?

Na 12 denní dovolenou vyrazíte do Bulharska pozítří (4.8.). K dispozici je hotel Royal Beach*** včetně snídaně za rovných 7.000 Kč. Nachází se v Sozopolu, poblíž kterého naleznete dvě větší pláže a několik menších v samotném městečku.

Klasický týdenní turnus do Černé Hory nabídne odlet až 9.8. v tří hvězdičkovém hotelu Sato se snídaní za 6.980 Kč. Za příplatek je možné zvolit též variantu s polopenzí nebo plnou penzí. V okolí hotelu se ale nachází dostatek restaurací a menší pláž je pár kroků od hotelu.

Poslední varianta zamíří do aktuálně mediálně probírané egyptské Hurghady, kam díky nedávnému útoku padly ceny s All–inclusive stravování do 4* The Grand Hotel na částku 8.168 Kč. Pěti hvězdičkové hotely začínají na 9.511 Kč a odlet je v obou případech až 10. srpna s pobytem na 8 dní.

Dosavadní cenový vývoj zájezdů nevypadal příliš příznivě, tak doufejme že se nejedná o ojedinělou prázdninovou last–minute nabídku.

Sdílej akci s přáteli

Akční zájezd

Bulharsko
12 dní v Bulharsku se snídaní
Bulharsko
Letecky 3 hvězdičky Snídaně
Černá Hora
Týden v Černé Hoře se snídaní
Černá Hora
Letecky 3 hvězdičky Snídaně
Egypt
Týden s All–inclusive v Hurghadě
Egypt
Letecky 4 hvězdičky All-inclusive

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 12 000 Kč . Ušetříš přibližně 42 %.

Do kdy akce platí?

Dostupnost bývá značně omezena na jednotky míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Cestovat lze v následujícím týdnu při odletu z Prahy.

S kým poletím?

Charterové lety na dovolenou s cestovními kancelářemi operuje Smartwings.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je příruční i zapsané zavazadlo o maximální hmotnosti 15 kg.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Dominik Shaim
Dominik Shaim

Objednal jsem ten "Týden v Černé Hoře se snídaní" - za cca 7000 Kč, ale stornovali mi to ted po telefonu, ze to pry byla chyba a zmizelo to :)))

před 5 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Až tuzemské cestovky dojdou do 21. století a umožní online rezervace, budeme se smát my jim! :)

Díky za info.

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Honem, dokud jsou místa!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
To budou fotky!
Ragusa
ušetříš až 60%
Všude dobře, co doma!
Gambie
ušetříš až 36%
Honem, dokud jsou místa!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Bulharsko
Bulharsko

Země, která nabízí vše

Bulharsko se rozkládá v jihovýchodní části Evropy na Balkánském poloostrově.

Na severu země sousedí s Rumunskem, kde pomyslnou hranici tvoří řeka Dunaj. Západním sousedem je Srbsko a Makedonie, jižním Řecko a jihovýchodním Turecko. Na východě jsou hranice Bulharska lemovány Černým mořem.

Bulharsko je země, která každoročně otevírá brány tisícům turistů. Největším přírodním bohatstvím je Černé moře, jehož název není odvozen od barvy, ba naopak Černé moře patří mezi neprůzračnější, mnohdy s viditelností až 20 metrů. Podél 378 km dlouhého pobřeží na turisty čekají třpytivé písečné pláže, skalnaté zátoky, plážové duny, zalesněné stráně, hory a horská jezera. Bulhaři jsou známí svou pohostinností a není složité se domluvit vzhledem ke společnému jazykovému základu.

Oproti ČR je zde posun o 1 hodinu dopředu. 

Průvodce pro Bulharsko

Zavřít boční panel
Černá Hora
Černá Hora

Balkánská přírodní perla

Černá Hora je po Kosovu druhou nejmenší zemí bývalé Jugoslávie a leží na jihovýchodním cípu Jadranského moře. Jejími sousedy jsou (bráno po směru hodinových ručiček) Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, Srbsko, Kosovo a Albánie. Celý jih Černé Hory vyplňuje pobřeží Jadranu.

Přestože je Černá Hora jen o málo větší než Jihočeský kraj, přírodních i kulturních zajímavostí se zde nachází opravdu požehnaně. Od téměř neobydlených horských masivů přes krásná historická města až po klasickou plážovou dovolenou.

Průvodce pro Černá Hora

Zavřít boční panel
Egypt
Egypt

Bohatství a pestrost za zdmi letovisek

Severoafrická země, kterou obklopuje krásné Středozemní a Rudé moře. Za sousedy má současně kontroverzní státy – Libyi, Súdán a Izrael. Egypt býval jednou z největších říší světa, avšak i dnešní život a kultura v Egyptě má stále co nabídnout. Pokud netrpíte nedostatkem odvahy a rádi opouštíte komfortní zónu, máte možnost poznat opravdový současný (a stále dostatečně bezpečný) Egypt ve všech jeho podobách. 

Budete pít čaj s berbery v oáze Siwa, projedete se úzkými uličkami Luxoru na „hantouru“, zažijete magický obřad „zaaru“, budete při západu slunce plachtit po Nilu, uvidíte dechberoucí představení súfistů a vše zvládnete na vlastní pěst bez průvodce, bez komerce. Pokud máte rádi dobrodružství a nepotřebujete vše dopředu nalinkované, zažijete zde probuzení vašich instinktů a přísun dávek adrenalinu.

Průvodce pro Egypt