Letiště Don Mueang

Letenky do Bangkoku

Na jaká letiště se létá?

Do Bangkoku se létá na 2 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Bangkok Don Mueang, Bangkok Suvarnabhumi.

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky do Bangkoku?

Nejčastěji narazíte při vyhledávání letenek do Bangkoku na částky mezi 13 až 14 tisíci korun za zpáteční letenku s odbaveným zavazadlem a jedním přestupem.

Začínají se objevovat i letenky zahrnující pouze příruční zavazadlo, v takovém případě je cena o 2 000 Kč nižší.

Cenové rozdíly u odletových letišť jako je Praha, Vídeň či Mnichov jsou zanedbatelné, proto se nevyplatí cestovat za „levnější“ letenkou na vzdálenější letiště.

Kde koupit nejlevnější letenky do Bangkoku?

Nejlevnější letenky do Bangkoku si vyhledejte v našem vyhledávači letenek. Porovnáme vám ceny letenek všech leteckých společností, ale též počet i délku přestupů tak, abyste si snadno vybrali nejlepší variantu na jedno kliknutí.

Koupit letenky můžete i přímo u leteckých společností. Mezi nejčastější patří qatarairways.com, emirates.com, lufthansa.com či klm.cz.

Kdy jsou letenky do Bangkoku nejlevnější?

V průběhu roku se vyskytují nejlevnější letenky v čase podzimu a jara. Obvykle v zimní sezóně se ceny taktéž příliš neliší, jen musíte vybírat termíny tak, aby nezasahovali příliš do vánočních svátků, které cenu i zdvojnásobují. Letní prázdniny jsou obecně z roku nejdražší.

Nejlepší čas k nákupu u letenek do Bangkoku je 2–4 měsíce před odletem. Pokud narazíte na letenky okolo 11 000 Kč s odbaveným zavazadlem a lepší aerolinií, je vhodné je pořídit kdykoliv dopředu.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu do Bangkoku?

V současné době neexistují přímé lety mezi Prahou a Bangkokem, ačkoliv se o nich dlouho spekuluje. Letět budete muset s přestupem, nebo se vydat na letiště v okolí. Přímé lety do Bangkoku nabízí následující letiště a aerolinky:

  • z Vídně: Thai Airways, EVA Air a Austrian
  • z Mnichova: Thai Airways a Eurowings

Cena přímých letů bývá zpravidla okolo 16 000 Kč za zpáteční let.

Jak dlouho se letí do Bangkoku?

Nejčastěji strávíte na letech mezi Prahou a Bangkokem 14–16 hodin letu. Doba letu u přímých spojů je 11 hodin.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců