Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

V posledních měsících se nestává moc často, abychom vás mohli pozvat do míst, kde se aktuálně nacházíme. Právě teď ale sepisuji tuto „akci z a zároveň do“ perfektního hotelového resortu v egyptském Marsa Alam.

Standardní cena týdenního zájezdu do 5* Hilton Nubian Marsa Alam se pohybuje okolo 20-22 tisíc na osobu, ale na jediný prázdninový termín 18.-25. srpna můžete letět jen za 10 390 Kč.

Mé hodnocení hotelu

V ceně je all-inclusive občerstvení, které na egyptské poměry hodnotím velmi kladně. Např. každý večer je tématická večeře a v ceně máte i jedno a la carte menu v plážové restauraci. Servírování je jak kdy - někdy tu stojí číšníci a nandavají vám jídlo, jindy si ho berete sami.

Vyžití je naprosto dokonalé. Krom čtyř bazénů, z nichž 3 disponují barem s nápoji a nabízí prostor pro klidný odpočinek bez hluku z hlavního bazénu s programem, vás uhrane nedaleká pláž.

Na tu vás dopraví malý vláček nebo se projdete 2 minuty alejí. Pláž před hotelem je plná korálů, proto pro vstup do moře musíte jít ještě 200 metrů vedle, ale stojí to za to. Na korálech spatříte spoustu pestrobarevných rybek, olihně, murény či rejnoka. O dalších 50 metrů dále (vstup za prostorem pro lodě) na vás čekají želvy. Je jich tu asi 7 a pokaždé, co jsem šel do vody, jsem na několik z nich narazil.

Počasí je tak akorát pro teplomily. Většinu dne fouká mírný vánek, který pocitově teploty sráží a voda také lehce ochladí.

A jak už to v Egyptě bývá, za menší bakšiš dostane vždy lepší servis. Využíváme toho především na baru, kde ostatní hosté šetří.

Samotný přílet je pro očkované bezproblémový (i návrat - detailní podmínky k cestám do Egypta). Prokážete se certifikátem, zaplatíte za 25 USD vízum a jdete. Na místě se pak covidová opatření neřeší. Personál mívá roušky, ale z hostů nikdo. 

Sdílej akci s přáteli

Akční zájezd

Egypt
5* Hilton Nubian Marsa Alam
Egypt
Letecky 5 hvězdiček All-inclusive

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 20 000 Kč . Ušetříš přibližně 48 %.

Na jaké termíny jsou letenky?

18.-25. srpna

S kým poletím?

Smartwings

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně jsou standardní příruční i zapsaná 23 kg

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Sue Ellen Ewing

LM je limitovaný počet, ale tohle na mě působí jako ty triky autobazarů, když inzerujjí atraktivní auto které vůbec nemají, jen aby tě dostali na plac, kde už si tě zpracují.

Já tyhle LM kupovala u Jančury na serveru dovolena.cz, kde není problém to zpravidla do 30 minut rezrvovat a zaplatit, tedy pokud nejsou 3 ráno.

před 11 měs
Avatar uživatele floodland
floodland

Pokud někdo jde u LM po ceně, tak ho nová cena nenaláká a bude hledat znovu. Navíc LM jsou pro většinu cestovek pouze sanace ztrát, rozhodně na tom nikdo nestaví svůj business. Takže porovnání s autobazarem ji trochu liché. Tam člověka přinutí přijet a pokud tam vezme s sebou i manželku, tak prohrál a skončí oholenej.

před 11 měs

Pokud ta nabídka LM vlastně ani neexistovala (pořád pochybuju že to někomu za ty peníze prodali/chtěli prodat), přirovnání k autobazarum jako AAA auto mi pasuje.

před 11 měs
Avatar uživatele floodland
floodland

Ale nepasuje. V autobazaru vás nalákají na cenu a pak vám vnutí něco jiného za větší prachy. Tady jste pořád na internetu a můžete si vesele hledat výhodnější nabídky a ne zoufale akceptovat navýšenou cenu jednoho zájezdu. Na tohle přeci nikdo nemůže skočit.

Přidat odpověď
před 11 měs
Avatar uživatele floodland
floodland

Tohle je ale naprosto normální. S tím musí počítat každý, kdo objednává last minuty. Ceny se dynamicky mění i několikrát během dne a to, že ve finále už zájezd za uvedenou cenu, není se bohužel stává. Často je to i limitováno kapacitou letadla. Předpokládám, že k platbě ani nedošlo.

před 11 měs

jo, měnící se cena je naprosto normalní, ale travelportal neumožňuje platit rovnou, jenom si nabral všechny lidi do fronty, aby jim ráno řekl, že platí původní cena. Já jim moc nevěřím že to oni/CK Fantasy Travel prodali jedinému člověku za tuto cenu :-)

Koukam, ze ani necekali co odpovim na vyssi cenu a rovnou mi tu objednavku stornovali ;-)

před 11 měs
Avatar uživatele floodland
floodland

Ale takhle to funguje u všech portálů, co přeprodávají LM. I ty co umožnují okamžitou platbu, tak ji nikdy neprovedou hned, ale až v okamžiku, kdy máte potvrzení od CK. A cena? Mohli to někomu prodat za tu cenu i nemuseli. Stačí, aby se vybukovala kapacita letadla a cena jde nahoru.

Jinak LM se většinou nevyplatí kupovat úplně na poslední chvíli, ale několik dní předem. Cena většinou jde postupně dolu, aby se na poslední 2-3 dostala zase nahoru. Cestovky počítají s tím, že ti, co kupují LM nemají moc času na výběr a rozhodují se rychle. Cenu tedy zas tak úplně neřeší, spíš to, aby jim přesně vyhovoval termín a destinace.

Přidat odpověď
před 11 měs

Tak jsem včera před 21,00 zájezd objednal, přišlo hned potvrzení i s číslem objednávky. A samozřejmě přišlo i očekávané překvapení dnes ráno. Zástupce TravelPortálu píše, že poptávaný zájezd je již v původní ceně 18 590 Kč a tak mám smolíka :-)

Odpovědět
před 11 měs

tahle výhodná nabídka asi nebyla nabízena doopravdy:

Vít Chmelař | TravelPortal.cz to me

"Dobrý den,

Vámi poptávaný zájezd je již v původní ceně 18.590,-Kč /osoba do hotelu Hilton Nubian Resort v termínu od 18.8. – 25.8. V případě zájmu o zaslání alternativních možností se na mě prosím obraťte.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem,

Vít Chmelař"

Odpovědět
před 11 měs
Avatar uživatele

Další akční letenky

Punta Cana
ušetříš až 36%
Tam chceš!
Západ slunce nad Seljalandsfoss
ušetříš až 60%
To budou fotky!
Severská krajina na kraji Osla
ušetříš až 56%
To budou fotky!
Noční Champs Elysees
ušetříš až 32%
To budou fotky!
5502 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Egypt
Egypt

Bohatství a pestrost za zdmi letovisek

Severoafrická země, kterou obklopuje krásné Středozemní a Rudé moře. Za sousedy má současně kontroverzní státy – Libyi, Súdán a Izrael. Egypt býval jednou z největších říší světa, avšak i dnešní život a kultura v Egyptě má stále co nabídnout. Pokud netrpíte nedostatkem odvahy a rádi opouštíte komfortní zónu, máte možnost poznat opravdový současný (a stále dostatečně bezpečný) Egypt ve všech jeho podobách. 

Budete pít čaj s berbery v oáze Siwa, projedete se úzkými uličkami Luxoru na „hantouru“, zažijete magický obřad „zaaru“, budete při západu slunce plachtit po Nilu, uvidíte dechberoucí představení súfistů a vše zvládnete na vlastní pěst bez průvodce, bez komerce. Pokud máte rádi dobrodružství a nepotřebujete vše dopředu nalinkované, zažijete zde probuzení vašich instinktů a přísun dávek adrenalinu.

Průvodce pro Egypt