Hilton Nubian Marsa Alam

TOP: Marsa Alam v 5* Hiltonu s all-inclusive na týden. Zájezd od 10 390 Kč

9 komentářů
2021-08-12T19:04:00+02:00

O akci

V posledních měsících se nestává moc často, abychom vás mohli pozvat do míst, kde se aktuálně nacházíme. Právě teď ale sepisuji tuto „akci z a zároveň do“ perfektního hotelového resortu v egyptském Marsa Alam.

Standardní cena týdenního zájezdu do 5* Hilton Nubian Marsa Alam se pohybuje okolo 20-22 tisíc na osobu, ale na jediný prázdninový termín 18.-25. srpna můžete letět jen za 10 390 Kč.

Mé hodnocení hotelu

V ceně je all-inclusive občerstvení, které na egyptské poměry hodnotím velmi kladně. Např. každý večer je tématická večeře a v ceně máte i jedno a la carte menu v plážové restauraci. Servírování je jak kdy - někdy tu stojí číšníci a nandavají vám jídlo, jindy si ho berete sami.

Vyžití je naprosto dokonalé. Krom čtyř bazénů, z nichž 3 disponují barem s nápoji a nabízí prostor pro klidný odpočinek bez hluku z hlavního bazénu s programem, vás uhrane nedaleká pláž.

Na tu vás dopraví malý vláček nebo se projdete 2 minuty alejí. Pláž před hotelem je plná korálů, proto pro vstup do moře musíte jít ještě 200 metrů vedle, ale stojí to za to. Na korálech spatříte spoustu pestrobarevných rybek, olihně, murény či rejnoka. O dalších 50 metrů dále (vstup za prostorem pro lodě) na vás čekají želvy. Je jich tu asi 7 a pokaždé, co jsem šel do vody, jsem na několik z nich narazil.

Počasí je tak akorát pro teplomily. Většinu dne fouká mírný vánek, který pocitově teploty sráží a voda také lehce ochladí.

A jak už to v Egyptě bývá, za menší bakšiš dostane vždy lepší servis. Využíváme toho především na baru, kde ostatní hosté šetří.

Samotný přílet je pro očkované bezproblémový (i návrat - detailní podmínky k cestám do Egypta). Prokážete se certifikátem, zaplatíte za 25 USD vízum a jdete. Na místě se pak covidová opatření neřeší. Personál mívá roušky, ale z hostů nikdo. 

Kde koupit

5 hvězdiček
All-inclusive
  • Ušetříš až 48 % oproti obvyklé ceně 20 000 Kč
  • Hledej v období 18.-25. srpna
  • Poletíš s aeroliniemi Smartwings
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jsou standardní příruční i zapsaná 23 kg
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2021-08-12T18:33:58+02:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce