Ubytování: BRATISLAVA, 4* se snídaní v centru - 979 Kč.

Před 5 lety

Jak akci využít?

Do konce dnešního dne můžete zarezervovat pokoj v 4* hotelu v centru Bratislavy. Kvalita hotelu je stvrzena americkým řetězcem hotelů BEST WESTERN. V ceně, která činí 979 Kč, naleznete kromě noclehu pro 2 osoby se snídaní, Wifi a vířivku se saunou. Termíny naleznete až do 17.ledna 2013 ! Hotel poskytuje soukromé parkování za 330 Kč na den.

Rezervaci provedete zde >>

SILVESTR v Bratislavě - noc na přelomu roku 2012/2013 stojí pouhých 1.227 Kč!

Pokud nechcete jet do Bratislavy vlastním automobilem, můžete využít například služeb Eurolines. Zpáteční jízdenka z Prahy Vás vyjde na 480 Kč, spoje jezdí 5x denně.

[insetleft title="Eurovíkend za 969"]Doprava + ubytování ve 4*[/insetleft]Příkladem může být 2 denní pobyt v Bratislavě s odjezdem v ranních hodinách a příjezdem zpět ve večerních - viz náhled. První novoroční víkend tak můžete strávit v luxusním hotelu a povánoční Bratislavě za 1.939 Kč / 2 osoby.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

A už tam budem?

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Slovensko  

Malé velké Slovensko

Slovensko je s přibližně 49.000 km2 rozlohou malá velká země na hranici mezi střední a východní Evropou. Uvidíte zde skoro všechno – na malém území můžete projít lužní lesy i alpské kopce, udělat si selfie na hradbách středověkého hradu i ochutnat lokální víno. Můžete si užít atmosféru města i venkova a přitom být stále v EU a platit eurem. Největší město Bratislava má jen 0,5 milionu obyvatel.

Leží mezi Maďarskem (na jihu), Ukrajinou (na východě), Polskem (na severu) a Českem a Rakouskem (na západě). Země mě tvar obdélníku, kde osa západ–východ je delší strana a osa sever–jih kratší strana. Společně se svými sousedy (kromě Ukrajiny a Rakouska) tvoří tzv. země Višegrádské čtyřky neboli V4.

Slovensko je rozděleno do 8 krajů, kterým se lidově říká župy. Hlavním městem je Bratislava, která má i vlastní kraj. Ostatní kraje nesou název lokálního centra, tedy Trnava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov. Často se však používají historické názvy pro jednotlivé oblasti Slovenska jako Hont, Abov, Gemer, Spiš, Zemplín apod.

Proč obětovat dny těžko získané dovolené a přijet na Slovensko? Zde nenarazíte na každém rohu na Starbucks, ale mix kultury a přírody který opravdu stojí za to, protože zde najdete dobré víno a lokální pivovary, vše je blízko a protože setkání západu a východu Evropy se podařilo právě na Slovensku. 

Užít si můžete relax v lázních, procházky ve starých uličkách měst, ale i moderní nákupní centra, adrenalin na horách a pohodu při dobrém jídle.

Průvodce pro Slovensko