Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Do konce dnešního dne můžete zarezervovat pokoj v 4* hotelu v centru Bratislavy. Kvalita hotelu je stvrzena americkým řetězcem hotelů BEST WESTERN. V ceně, která činí 979 Kč, naleznete kromě noclehu pro 2 osoby se snídaní, Wifi a vířivku se saunou. Termíny naleznete až do 17.ledna 2013 ! Hotel poskytuje soukromé parkování za 330 Kč na den.

Rezervaci provedete zde >>

SILVESTR v Bratislavě - noc na přelomu roku 2012/2013 stojí pouhých 1.227 Kč!

Pokud nechcete jet do Bratislavy vlastním automobilem, můžete využít například služeb Eurolines. Zpáteční jízdenka z Prahy Vás vyjde na 480 Kč, spoje jezdí 5x denně.

[insetleft title="Eurovíkend za 969"]Doprava + ubytování ve 4*[/insetleft]Příkladem může být 2 denní pobyt v Bratislavě s odjezdem v ranních hodinách a příjezdem zpět ve večerních - viz náhled. První novoroční víkend tak můžete strávit v luxusním hotelu a povánoční Bratislavě za 1.939 Kč / 2 osoby.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Edinburgh
ušetříš až 75%
Jedem!
Jeruzalem
ušetříš až 59%
Tam to bude krásný!
Canal Grande most
ušetříš až 66%
Všude dobře, co doma!
Sicílie
ušetříš až 59%
To musíš vidět!
5553 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Slovensko
Slovensko

Malé velké Slovensko

Slovensko je s přibližně 49.000 km2 rozlohou malá velká země na hranici mezi střední a východní Evropou. Uvidíte zde skoro všechno – na malém území můžete projít lužní lesy i alpské kopce, udělat si selfie na hradbách středověkého hradu i ochutnat lokální víno. Můžete si užít atmosféru města i venkova a přitom být stále v EU a platit eurem. Největší město Bratislava má jen 0,5 milionu obyvatel.

Leží mezi Maďarskem (na jihu), Ukrajinou (na východě), Polskem (na severu) a Českem a Rakouskem (na západě). Země mě tvar obdélníku, kde osa západ–východ je delší strana a osa sever–jih kratší strana. Společně se svými sousedy (kromě Ukrajiny a Rakouska) tvoří tzv. země Višegrádské čtyřky neboli V4.

Slovensko je rozděleno do 8 krajů, kterým se lidově říká župy. Hlavním městem je Bratislava, která má i vlastní kraj. Ostatní kraje nesou název lokálního centra, tedy Trnava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov. Často se však používají historické názvy pro jednotlivé oblasti Slovenska jako Hont, Abov, Gemer, Spiš, Zemplín apod.

Proč obětovat dny těžko získané dovolené a přijet na Slovensko? Zde nenarazíte na každém rohu na Starbucks, ale mix kultury a přírody který opravdu stojí za to, protože zde najdete dobré víno a lokální pivovary, vše je blízko a protože setkání západu a východu Evropy se podařilo právě na Slovensku. 

Užít si můžete relax v lázních, procházky ve starých uličkách měst, ale i moderní nákupní centra, adrenalin na horách a pohodu při dobrém jídle.

Průvodce pro Slovensko