Jak akci využít?

Pokud strádáte po netradičních destinacích, kam lze z České republiky letět, může vám přijít vhod krátké uzavření letiště v Eindhovenu. Právě sem z Brna létá Wizzair a po čas oprav přesouvá své lety na 100 km vzdálené letiště na jihu země do Maastrichtu. Maastricht se pyšní statusem nejstaršího nizozemského města. Nechte se unést malebnými uličkami centra provoněných vůněmi typickými pro Belgii - čokolády, pralinky, wafle či všelijaké smažené pochoutky.

Vzhledem k malé rozloze města vám zbude spoustu času navíc, věnujte ho výletu do německých Cách, města pouhých 28 km od Maastrichtu plných gotických skvostů zapsaných na seznamu UNESCO. Jízda vychází na 5 eur (přehled).

  • Brno - Maastricht za 1.258 Kč rezervujte na wizzair.com
  • Cesty pouze ve dnech 1, 5, 8, 12 a 15. červen (st, ne)
Nejnižší ceny jsou platné pro členy Wizz Discount klubu - členství pro vás a jednoho dalšího cestujícího navíc vychází na 625 Kč při použití kódu WDCSEP15. V ceně je malé kabinové zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm, další za příplatek.

Mrkněte také na Lukášovo fotoalbum z Maastrichtu.

Před cestou

Ubytování

Vzhledem k dlouhým termínům doporučuji mrknout zároveň s letenkami na ceny ubytování. Ceny začínají od 1.350 Kč za dvoulůžkový pokoj a noc. Levnější variantou bude ubytování v soukromí přes airbnb.com, společně s první slevou za registraci.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele nem
nem

Maastricht je prijemne mestecko, kto potrebuje do Eindhoven, listok stoji vlakom 15e , kupite na nadrazi v automate v Maastricht

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 56%
To bude jízda!
ušetříš až 65%
Tam to bude krásný!
Extra levně z Prahy do Říma
518 Kč
2019-10-21T19:31:00+02:00 1 komentář
ušetříš až 30%
To budou fotky!
4532 starších akcí
Zavřít boční panel
Nizozemsko

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemsko