Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Dnešním dnem (25.9.) spustil nízkonákladový dopravce Wizzair podzimní promo akci, při níž sleví 20% z ceny letenky na všech svých spojích. Rezervovat letenky můžete jak z Prahy, tak i Brna, Košic či Budapešti. Přinášíme přehled těch nejzajímavějších cen!

 • Rezervuj letenku na wizzair.com
 • Prodej pouze do 25.září
Pro odlety z Prahy můžete využít tyto destinace (uvedené termíny jsou pouze příkladové, naleznete jich více):
 • Bari - 1159 Kč - 12-15.prosinec
 • Benátky - 599 Kč - 07.-10.prosinec
 • Londýn - 1.079 Kč - 30.11.-03.12.
 • Milán - 519 Kč - 11.-13.listopad
 • Neapol - 1.479 Kč - 17.-20.leden
 • Řím - 919 Kč - 14.-21.listopad (týdenní pobyt)
Pro odlety z Brna můžete využít tyto destinace:
 • Eindhoven - 439 Kč - 17.-20.listopad
 • Londýn - 678 Kč - 20.-22.listopad
Pro odlety z Košic můžete využít tuto destinaci:
 • Londýn - 59€ - 02.-05.únor
Ceny jsou platné při využití klubové karty Wizzair Discount klub, členství stojí 750 Kč a je potřeba pouze 1 pro až 10 lidí. Přepnout na tyto ceny můžete kliknutím pod obrázek slevy (%). Sleva se však vztahuje pro členy i nečleny, jen se členství budete cestovat ještě výhodněji až po dobu 1 roku.

Autobusový spoj z letiště do centra zakoupíte u společnosti Terravision například z Milána, Londýna či Říma za pár eur.

Levné ubytování v akci 50% off!

Před rezervací ubytování vyzkoušejte taktéž nabídku zvýhodněných pokojů. Takové naleznete na stránce booking.com/flash s tím, že minimální sleva činí 50% oproti běžným nabídkám. Méně nároční cestovatelé se spokojí s budgetovým ubytování v hostelu - Hostelworld.com

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele karkesav
karkesav

Ahoj, díky moc za odpověď o Římu. Taky bych měl zájem o Istanbul. Původně jsem se rozhodoval ještě teda mezi tím Římem, ale pokud by byl Istanbul v době 25.-29.10.2013 levnější tak jsem pro Istanbul. Nevíte tedy o nějakých levných letenkách? Díky moc předem.

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele mateju.hana
mateju.hana

Dobrý den, můžu se zeptat na nějaké levnější lety v druhé půlce listopadu do Istanbulu? (z Prahy nebo případně z Vídně apod.)

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, definitivně nejlevnější je to z Vídně za 3,6k - http://bit.ly/17p9uJp Z Prahy pak o 1100 dráž - http://bit.ly/1hiTkCO

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele karkesav
karkesav

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, za kolik se teď do Říma dá letět? Tuhle nabídku už jsme teda asi bohužel prošvihli, ale kdyby se našlo něco podobnýho, nemyslím přímo za tuhle cenu, ale jestli je ještě něco cenově přijatelnýho(nechce se mi za to dávat 3-4 tisíce)? Chtěli bysme letět 25.10.-29.10. Tak díky moc za odpověď

před 9 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Ahoj Vašku, vybral sis dost exponovaný termín (28. 10. volno - svátek), prakticky není šance se s cenou dostat pod 3000 Kč na osobu pro odlety z Prahy. Jestli to nemáš daleko do Lipska, dá se koupit letenka za cca 1.700 Kč s Ryanairem na termín 24.-29.10. Pokud chceš výrazně ušetřit, nevaž se na termíny. Nebo změň cíl cesty, na 24.-28.10. se dá z Prahy letět do Pisy za 80 EUR / 2.070 Kč na osobu s Air One. Z Pisy je to hodinu vlakem do krásné Florencie, kousek od Pisy je velice malebné Lecce, z Pisy je to také kousek vlakem k pobřeží Ligurie, kde jsou nádherná městečka ve skalách - Riomaggiore, Cinque Terre, Vernazza atd., vlak spojuje všechna městečka. Samotná Pisa toho má také hodně co nabídnout.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele LiborS
LiborS

Sice podzimní slevy ale ještě včera jsem se díval na termíny v době zápasů premier league a ceny byly přijatelnější. 6-7 listopad z Prahy byl za 1800 a z Brna se dalo letět nejlevněji za 660 ve více termínech. Takže slevy super, ale zároveň se zdražením :-)

před 9 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Libore, u WizzAiru už je to zvykem, že v době akce se ceny u některých spojů zvednou, ale jsou samozřejmě výjimky, kde je sleva patrná.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele cezaroskar
cezaroskar

Tu cenu co je na screenu před slevou mi to ukazazuje na Wizzair po slevě... kde je problém? díky

před 9 lety
Avatar uživatele cezaroskar
cezaroskar

Ceny jsou platné při využití klubové karty Wizzair Discount klub, členství stojí 750 Kč a je potřeba pouze 1 pro až 10 lidí. tak ok už to chápu

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Zapomněl jsem napsat, že cena je pro členy klubu, kteří zpravidla cestují o 250 Kč výhodněji / let. Takže proto ;) v příspěvku je vše již doplněno.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele b3t0n
b3t0n

Měl bych dotaz, dá se tato sleva kombinovat i s wizzair card nebo je cena pro všechny stejná? Děkuji za odpověď.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Jasně, zapomněl jsem to zmínit. Uvedené ceny jsou platné pro členy klubu. Sleva je platná pro všechny.

před 9 lety
Avatar uživatele b3t0n
b3t0n

Díky moc Dave, jsem totiž hledal data až na leden.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Playa de Benijo
ušetříš až 42%
To bude jízda!
Agios Georgios
ušetříš až 57%
Tam jsi ještě nebyl!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
Tam jsi vždycky chtěl!
Ibiza
ušetříš až 87%
Jedem!
5465 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít boční panel
Nizozemsko
Nizozemsko

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemsko