Za gorilami do Ugandy z Budapešti. Letenky od 8 590 Kč

Akci sepsal Michal Jakubík
2025-02-28T08:23:14+01:00 4 komentáře
Gorila -46 %

O akci

Do jedné z nejlepších destinací na pozorování fauny i flóry afrického deštného pralesa - Ugandy jsou nyní v akce letenky s odletem ze střední Evropy a ty nejlevnější jsou k sehnání z Budapešti od 8 590 Kč.

Akce je od společnosti Brussels Airlines na lety s jedním krátkým přestupem v Bruselu a cestou tam jedním mezipřistáním (nevystupuje se z letadla) v Kigali. V této čarokrásné zemi můžete spatřit vedle goril například slony, žirafy, lvy, leopardy, nosorožce, ale i další opice a primáty.

V ceně základního tarifu je 8kg kabinové zavazadlo a občerstvení během letů. 

Dalšími nástupními body jsou Praha (od 13 990 Kč), Vídeň (od 496 EUR), Berlín (od 452 EUR) a Mnichov (od 472 EUR) se stejnými podmínkami přestupu i zavazadly.

Pro vstup na území Ugandy je po občanech České republiky vyžadováno vízum za poplatek 50 USD, které lze vyřidit online, nebo jednoduše na letišti. Pokud plánujete zároveň cestu do Keni a Rwandy, lze vyřídit východoafrické vízum za poplatek 100 USD. Taktéž je povinné očkování proti žluté zimnici a dále jsou doporučována očkování proti břišnímu tyfu a žloutenkám typu A a B.

Před případnou cestou se inspirujte našimi průdovci:

Před cestou

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Budapešť, letiště Entebbe, letiště Berlín Brandenburg, letiště Mnichov, letiště Vídeň, letiště Praha.

Tento článek může obsahovat affiliate odkazy, ze kterých může náš redakční tým získat provizi, pokud na odkaz kliknete. Viz naše stránka s Reklamními zásadami.

Hlídač akčních letenek

Nejlepší nabídky vydrží zpravidla jen pár hodin. Dáme ti vědět ihned, jakmile se objeví

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce