Ahoj cestovatelé, zkoumám možnosti, jak se co nejvýhodněji dostat do VIP salónků a není mi jasný program priority pass. Pročetl jsem mj. čánek http://cestujlevne.com/letistni-vip-sal ... aze-vidni/, kde se uvádí, že se základním členstvím v PP je nárok na slevu 50 % pro sebe a doprovod. Nicméně na webu PP nic takového nevidím, naopak tam píšou, že se platí plná cena (27 USD) pro sebe i doprovod. Tak vlastně moc nechápu, k čemu ten program je (když jsem šel někde "naslepo" do VIP, tak mi tam pustili bez PP za obdobný poplatek). Druhá věc je, jak se k PP rozumně dostat v ČR. Pochopil jsem, že některé banky dávají to základní členství ke kartám (pak ale moc nerozumím, jestli to k něčemu je, viz výše) a u některých (Erste premier) jsou 4 vstupy ročně zdarma (to ale asi platí jen pro držitele?). Nějaké vstupy "zdarma" jsou i k Diners club, ale tam je zase roční paušál, který moc výhodný není. Zatím mi nejlepší přišla Erste, ale tam je opruz s podmínkami vedení. Máte nějaké tipy? Co používáte vy? Díky .

Priority pass

Založil(a) ve fóru Trip reporty z letu

Ohledně toho volného vstupu ve Frankfurtu-chápu to dobře tak, ze ne každy držitel PP ma automaticky vstup zdarma,pouze pokud ma PP s volnými vstupy,napřed.od Erste? Díky.

0 Citovat

Zaleží na typu členství, jsou 3, standard/standard plus/prestige - platíš každý vstup/10 vstupů zdarma/všechny vstupy zdarma - banky k běžným kartám dávají většinou ten první.

0 Citovat

Ano, vyšli jsme ven z tranzitu, v salonku pobyli 3 hodinky a pak zpět přes security. Bez problému. Když jsme se v Drážďanech zbavili kufru a měli palubenky na další lety,tak v podstatě je to v pohodě. Manžel má kartu standart od banky a on neplatil nic, jen za trojčlenný doprovod po 22 eurech.

0 Citovat

Třikrát jsem se ptala, ať mi opravdu ten mladý muž řekne, kolik to tedy bude, že tohle využíváme poprvé a potřebujeme poradit co a jak a tvrdil, že za manžela nic a my ostatní 22 euro, opakoval to samé v němčině i angličtině, až jsem ho asi totálně dotazy otrávila. Tak snad věděl, co říká. Manželovi ty poplatky za 3 lidi pak mají strhnout z karty.

0 Citovat

Obsluha v salónku vám opravdu přesně nepoví, jak to bude zaúčtované, protože nezná vaše podmínky s bankou. Takže bych jeho info bral s rezervou.

0 Citovat

Mám Priority pass vydaný v rámci Erste Premier. Díky tomu, bych měl mít 4 vstupy do salónku po celém světě. Vstupy do salónků jsou pro držitele Priority pass zdarma? Dá se volný vstup použít také pro doprovod? (Např. za jednu návštěvu salónku ve Vídni společně s doprovodem mít odečteny 2 vstupy zdarma...?)

0 Citovat

Ve Vidni je zbytečné jit do salonku na priority pass, určitě máš i kartu MC world elite . Ale salonek velká bída. Ale jinak jak jsi to psal, tak to lze takto uplatnit.

0 Citovat

Nevěděl by prosím někdo o zvýhodněné ceně na neomezený Priority Pass? Zatím se mi podařilo najít 15 měsíců za 233£ . Díky

0 Citovat

Jestli jsi našel za tuhle cenu nemozený vstupy, tak je to super cena a těžko najdeš ještě lepší.

0 Citovat

ahoj, možná zvláštní dotaz, ale mám k němu svůj důvod. Může jeden Honza Novák použít PP jiného Honzi Nováka? Je shodnost jmen na kartičce a letence jediná věc, která se kontroluje? Díky za odpovědi! ;)

0 Citovat

Nebude s tím problém. Nikdo to neřeší a je to tak, jak říkáš.

0 Citovat

Nejmenuje se tu taky někdo stejně jako já? Že bychom se složili na PP? :D

0 Citovat

díky! jakkoliv je to nepravděpodobné a srandovní, tak mám kartičku Prestige od jmenovce volně k dispozici. Zatím jsem se toho využít zdráhal, brzy se to ale stane :) Snad nebudu odhalen :D

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Nejmenuje se tu taky někdo stejně jako já? Že bychom se složili na PP? :D

Mám obavy, že s Tvým jménem to budeš mít o dost těžší než Honza Novák :))))

0 Citovat

Leonard napsal(a):

ahoj, možná zvláštní dotaz, ale mám k němu svůj důvod. Může jeden Honza Novák použít PP jiného Honzi Nováka? Je shodnost jmen na kartičce a letence jediná věc, která se kontroluje? Díky za odpovědi! ;)

můj PP používají celkem 3 lidé všude po světě vč. jedné dívky a vždy se všude dostali :-)

0 Citovat

Otázka: když si zakoupím PP s 10 vstupy, oficiálně to mohu uplatnit pouze já pro sebe (majitel karty). Lze ale najít řešení, jak uplatnit volný vstup z karty (1 z 10 volných), když cestuji společně s manželkou a chci ji vzít také do salónku? Nechci ji vzít jako "guest" a platit další poplatek, když mám volné vstupy na kartě.

0 Citovat

dedik77 napsal(a):

Otázka: když si zakoupím PP s 10 vstupy, oficiálně to mohu uplatnit pouze já pro sebe (majitel karty). Lze ale najít řešení, jak uplatnit volný vstup z karty (1 z 10 volných), když cestuji společně s manželkou a chci ji vzít také do salónku? Nechci ji vzít jako "guest" a platit další poplatek, když mám volné vstupy na kartě.

domluvit se aby ti načetli 2x vstup a ne guesta ?

0 Citovat

Vláďa napsal(a):

[citace="Leonard"]ahoj, možná zvláštní dotaz, ale mám k němu svůj důvod. Může jeden Honza Novák použít PP jiného Honzi Nováka? Je shodnost jmen na kartičce a letence jediná věc, která se kontroluje? Díky za odpovědi! ;)

můj PP používají celkem 3 lidé všude po světě vč. jedné dívky a vždy se všude dostali :-)[/citace] super, diky moc za odpoved ;)

0 Citovat

Nevite nekdo, jestli muzu mit dve priority pass karty? Mam jednu (omezenou) od banky a mam moznost ziskat dalsi od jine banky.. muzu mit dve na stejnou osobu a navysit si tak pocet volnych vstupu?

0 Citovat

Úplně v pohodě. Já to tak mám a využívám.

0 Citovat

Perfekt, diky :)

0 Citovat

Ahoj, plánuji koupi neomezeného Priority Pass a chci se zeptat, zda někdo nemáte nějaký promo kód / link na slevu.

Díky

0 Citovat

Zdravim

ma nekdo zkusenost se vstupem na PP a casovem omezeni? je nejaky predem stanoveny cas nebo si kazdy salonek urcuje svuj? konkretne by me zajimala Atlantic lounge v Mnichove

0 Citovat

Každá lounge má svoje podmínky, máš to vždycky u popisu té lounge.

V praxi ovšem jsem se nikdy nesetkal, že by to někdo někde řešil.

Konkrétně u téhle to vypadá, že nemají časový omezení pobytu.

0 Citovat

V Londýně na LHR T5 v Aspire Lounge nás skutečně vymetli po třech hodinách (mají to na stránkách PP uvedeno). Dívala jsem se teď např.na Seattle, kde budeme chtít salónek využít, a v podmínkách stojí, že na PP umožňují vstup jen v určitou dobu, tak uvidíme. Budeme tam v ten blbý čas, tak to zkusíme, a bude asi záležet na vytíženosti.

0