Ukraine International Airlines

Napsal David Eiselt 2013-09-25T20:46:05+02:00 ve fóru Letecké společnosti

Ivo napsal(a):

Je to mozny, ale ze to vubec je mozny je a me v dnesni dobe naprosto neuveritelny. Nedokazu si predstavit jinou aerolinku, ktera vrati penize za nejnizsi tarif jen tak..

Ja poznam ... wizzair :)) tam staci 5 minut posun casu a hned rebook/refund/120% refund na konto. najma rebook dokaze zaujimave veci priniest , kedze nejedna sa len o datum, ale daju sa zmenit aj rozne destinacie v "okoli" co napr. pri Kyjeve jednu dobu (neviem ci stale) bolo aj Baku a Moskva.

Ale ano, Facebook UIAhelper nema chybu. 

Dostal někdo u UIA nový let když nestihl přestup v Kyjevě při lowcost tarifu?

to dufam ze nikdy nebudem skusat :D ale co som teda rok dozadu s nimi pisal, ze to zalezi od situacie... narok jasne ze nemas, ale ak ti meska UIA pripoj a nestihnes dalsi let s UIA s dostatocnou rezervou, tak by mohli privriet ocko

Mě to teď čeká do Dubaje a zpět a pak ještě do Istanbulu. Ale nekupovala jsem to tak - vše vzniklo posunem jejich letů.

Posledné poznatky s UIA:

Separátne letenky DXB-KBP a KBP-BUD s jednou bagážou kúpenú cez míle.

Nebol problém v Dubaji poslať kufor až do Budapešti. (Ešte tam nie som, dúfam, že príde ;))

V KBP dnes vážili náhodne kufríky. Prešli sme. 

V nových 800/900-kách je miesta v economy habadej, mám 186cm a nohy vystriem. Vyskúšané rady 5 a 28, takže štandardné.

img-20181127-135337.jpg

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!