Jet Airways

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

9W (IATA)
JAI (ICAO)
Indie
Od 05. 05. 1993

Druhá největší indická aerolinka se postupem času etablovala jako nejspolehlivější a nejmodernější letecká společnost v zemi. Hlavní sídlo má na letišti v Bombaji, ale mnoho letů provozuje i z Dillí, Čennaí a dalších měst. Díky menšímu uzlu v Amsterdamu, který slouží jako mezipřistání pro lety z Indie do Ameriky, může být Jet Airways i zajímavá alternativa právě pro cesty do USA nebo Kanady.


Letenky

Hlavní oblast, kde Jet Airways působí, je pochopitelně Indie a okolní země, aerolinky provozují i dálkové lety do Evropy a Severní Ameriky s mezipřistáním v Amsterdamu, přičemž nabízí ke koupi i úsek Evropa – Amerika a zpět. Proto není nereálné se s nimi setkat v praxi a například ve spolupráci s ČSA často nabízí výhodné letenky u z Prahy (s přestupem právě v Amsterdamu).

Vyhledat letenky


Zavazadla

Příruční zavazadlo si smíte vzít na palubu každého letu. Rozměry musí být 55 x 35 x 25 cm a hmotnost 7 kg. Kabelka, brašna na notebook, kabát, aj. jsou tolerovány jako druhé zavazadlo.

Odbavené zavazadlo je rovněž v ceně vždy, nesmí překročit hmotnost 30 kg.


Odbavení

Všechny možnosti odbavení jsou zdarma.

V případě odbavení na letišti dbejte na to, abyste k přepážce dorazili nejpozději 60 minut před odletem (mezinárodní lety) a 45 minut (vnitrostátní).

Od 48 do 2 hodin před odletem můžete využít online check-in, palubní vstupenku vytisknete nebo jednoduše necháte uloženou v mobilu a na letišti oskenujete. U některých menších destinací tato možnost není k dispozici.


Služby během letu

Během každého letu dostanete teplé jídlo zdarma (u vnitrostátních linek pouze občerstvení).

Na dálkových spojích jsou k dispozici individuální obrazovky zabudované v sedadle.


Logo Jet Airways

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače