IATA (ICAO) kód letiště
INN (LOWI)
Aktuální počasí
? °C
Aktuální čas
03:18
Vzdálenost od Prahy
381 km

O letišti Innsbruck Kranebitten

Letiště ve čtvrti Kranebitten je umístěno asi 5 km od centra v údolí řeky Inn. Terminál je malý a kompaktní a proces odbavení zabere jen pár minut. Provoz v Innsbrucku je relativně slabý s převažujícími linkami do Vídně a Německa, v zimní sezoně sem vedou početné charterové lety z Británie nebo Skandinávie.

Innsbrucké letiště je velmi známé mezi leteckými nadšenci, především díky úžasnému a spektakulárnímu přiblížení a startům mezi alpskými kopci. Letět letadlem do nebo z Innsbrucku je takřka povinností každého, kdo se zajímá o leteckou dopravu.

Terminál je přes noc uzavřený, otevírací doba je 4:30–0:00.

Letenky

Z Prahy se dá do Innsbrucku doletět s přestupem ve Vídni nebo Frankfurtu zhruba za 7.000 , přímo z Vídně jdou sehnat letenky i za 3.500 Kč.

Z Česka a částečně i Slovenska bude do Innsbrucku výhodnější dojet po zemi. Kromě akčních letenek ale sledujeme i akční jízdenky, proto navštivte náš cestujlevne.com.

Inspirujte se akcemi na letenky do Innsbrucku, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

Doprava z/na letiště

Do centra a na hlavní nádraží nás doveze autobusová linka „F“, která jezdí každých 15 minut a cesta zabere 20 minut. Jízdné stojí 2,40 €, celodenní pak 5,60 €. Při koupi u řidiče je jízdenka o 0,60 € dražší.

Autobus jezdí zhruba od 4:50 do 23:30. Více informací na webu dopravního podniku

Služby na letišti

Wi-fi je k dispozici zdarma na neomezenou dobu.

Úschovna zavazadel na letišti nefunguje.

Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 5 lety
Navrhni úpravu