Letiště Innsbruck Kranebitten

Innsbruck Kranebitten Airport
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O letišti

INN (IATA)
LOWI (ICAO)
Rakousko

Letiště ve čtvrti Kranebitten je umístěno asi 5 km od centra v údolí řeky Inn. Terminál je malý a kompaktní a proces odbavení zabere jen pár minut. Provoz v Innsbrucku je relativně slabý s převažujícími linkami do Vídně a Německa, v zimní sezoně sem vedou početné charterové lety z Británie nebo Skandinávie.

Innsbrucké letiště je velmi známé mezi leteckými nadšenci, především díky úžasnému a spektakulárnímu přiblížení a startům mezi alpskými kopci. Letět letadlem do nebo z Innsbrucku je takřka povinností každého, kdo se zajímá o leteckou dopravu.

Terminál je přes noc uzavřený, otevírací doba je 4:30–0:00.

 


Letenky

Z Prahy se dá do Innsbrucku doletět s přestupem ve Vídni nebo Frankfurtu zhruba za 7.000 , přímo z Vídně jdou sehnat letenky i za 3.500 Kč.

Z Česka a částečně i Slovenska bude do Innsbrucku výhodnější dojet po zemi. Kromě akčních letenek ale sledujeme i akční jízdenky, proto navštivte náš cestujlevne.com.

Vyhledat letenky


Doprava z/na letiště

Do centra a na hlavní nádraží nás doveze autobusová linka „F“, která jezdí každých 15 minut a cesta zabere 20 minut. Jízdné stojí 2,30 €, celodenní pak 5,10 €. Při koupi u řidiče je jízdenka o 0,40 € dražší.

Autobus jezdí zhruba od 4:50 do 23:30. Více informací na webu dopravního podniku.


Služby na letišti

Wi-fi je k dispozici zdarma na neomezenou dobu.

Úschovna zavazadel na letišti nefunguje.


Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:
Levné letenky do Rakouska? Nastav si hlídače