Barbados
Barbados

17 míst co vidět na Barbadosu

Bottom Bay Beach

Písčitá pláž, Pobřeží

Bottom Bay Beach

Východní pobřeží ostrova nemůže být odlišnější od západního a jižního. Velké vlny lákají na bodysurfing a malé pláže utopené pod skalnatými útesy vytvářejí nádherné fotogenické scenerie. Bonusem je nízká návštěvnost a dostatek soukromí.

Hledat ubytování na Barbadosu

Asi nejhezčí pláží této části Babradosu je Bottom Bay Beach poblíž nejvýchodnějšího bodu Barbadosu.

Koupání a vybavení pláže

Bottom Bay Beach zaujme pohádkovou scenérií s několika štíhlými kokosovými palmami, zhruba 15 metrů vysokými útesy a jemným bílým pískem.

Pláž je vhodná pro zdatné plavce nebo prostě jen ke slunění. Vlny zde bývají velké a v prostřední části pláže vás můžou směrem do moře strhnout poměrně silné zpětné proudy.

Na Bottom Bay Beach nenajdete žádné vybavení s výjimkou občasných prodejců koktejlů z kokosového mléka a drobných suvenýrů. Proto si sem vždy vezměte dostatek zásob, obchody ani restaurace nejsou ani v docházkové vzdálenosti od pláže.

Doprava na pláž

Nejsnáze se na Bottom Bay Beach dostanete autem. Asfaltová silnička Bottom Bay Road vás dovede až nad útesy, odkud už sejdete jen pár schodů a jste u moře. Zaparkovat zde můžete zdarma kdekoliv, kde bude místo.

Nejbližší autobusová zastávka se nachází cca 800 metrů od pláže (mapa pěší trasy: google.com/maps), spojení ale není příliš časté (cca 1-2 spoje za hodinu v nepravidelném intervalu).

Půjčení auta - Barbados

Chystáš se na Barbados?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 26. 11. 2023

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.