Ostrov Pag

18 míst co vidět na ostrově Pag

Mandre

Pláž

Ostrov Pag

Letovisko Mandre na západním pobřeží Pagu je ideálním místem pro všechny, kteří od dovolené očekávají klid, ale zároveň mají rádi dostatečné zázemí menšího letovisko. Mandre všechny tyto podmínky splňuje - najdete zde supermarket, mnoho restaurací a barů, obchody s plážovým vybavením a suvenýry i bankomaty.

Ubytování

Mandre se pyšní bohatou nabídkou apartmánů a prázdninových vil, klasické hotely zde nenajdete žádné. Apartmány se rozprostírají podél pláží i v centru města, nikdy to však k moři nebudete mít dál než 10 minut pěšky. Ceny za apartmán (v průměru 3-4 lidi) vycházejí asi na 1 300 až 1 800 Kč na noc v hlavní sezoně.

Mrkněte s námi na ubytování s dobrým poměrem cena vs. kvalita v těsné blízkosti moře, které jsme pro vás vybrali: Horizonte Apartman, Beach Apartment in Mandre, Apartmani Filip

Pláže

Okolo celého letoviska se táhne více než 3 km dlouhá oblázková pláž občas přerušená betonovými moly. Pláže u Mandre jsou poměrně úzké, ale pokud budete dál od centra, jsou spíše komornějšího rázu bez davů turistů. Vybavení přímo na plážích je slabší, nicméně pobřežní ulice, která vede jen pár metrů od pláže, nabízí veškeré potřebné služby, restaurace i bary.

Preferujete-li přírodní pláže dál od civilizace, zavítejte na pláž Girenica asi 3 km severně nebo na oblíbenou pláž Čista 7 km od Mandre na druhém pobřeží ostrova Pag.

Chystáš se na ostrov Pag?

Naplánuj svou cestu raz dva
naposledy aktualizováno 01. 01. 2021
Navrhni úpravu

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.