Průvodce městem
Módní Milán
Hledáš místa, která navštívit, kolik peněz si s sebou vzít, čím se dopravovat nebo co ochutnat?
Projdi si průvodce, který ti na všechny otázky odpoví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit
Zavřít boční panel

Ubytování v Miláně

Kde se ubytovat v Miláně

Milán je bohatým italským městem a ceny tu patří k nejvyšším v zemi. Milán disponuje množstvím ubytovacích zařízení všeho druhu a bez problémů uspokojí nároky všech cestovatelů. Alternativou k dražším hotelům je pronájem místnosti nebo celé nemovitosti přes airbnb.

Ideální je hledat ubytování v blízkosti metra, kterým se dostanete opravdu všude. Doporučujeme ubytování v okolí Corso Como v blízkosti centra a s bohatou nabídkou restaurací a barů. Milovníci pravé Itálie se mohou poohlédnout po ubytování v historické čtvrti Brera.

Ceny

Ceny ovlivňují milánské týdny módy a výstavy, během nichž do města směřují davy turistů a ceny letí prudce nahoru. Pokud plánujete cestu do Milána, raději nenechávejte ubytování na poslední chvíli.

Nejlevnější hostely začínají na 400 Kč za noc. Průměrná cena za hotelový pokoj se pak pohybuje někde mezi 900–2.000 Kč. Alternativou ke standardním způsobům ubytování je airbnb, kde můžete pořídit pronájem vlastního dvoupokojového bytu (pro 4 osoby) od 1.500 do 3.000 Kč. 

Vyhledej si svůj hotel v Miláně. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Co tady objevíš?

Severoitalská metropole působí na první pohled strohým šedým dojmem a v porovnání s ostatními italskými městy nenabízí ani tolik historických památek. Do Milána se napoprvé nejspíš nezamilujete, ale pokud ve městě strávíte delší čas nebo ho navštívíte víckrát, hlavní město Lombardie vám učaruje a jen tak ho z hlavy nedostanete. Jen stěží lze odolat šálku výborného espressa s výhledem na monumentální Duomo, kouzelné večerní atmosféře v okolí vodních kanálů Navigli nebo lenošení v největším městském parku Sempione u skvostného Castello Sforzesco.

Průvodce pro tebe napsal Adéla L.
Připrav se na
2 dny
Ideální čas na prozkoumání samotného města.
Další tipy před cestou
Hlavní sezóna
Celoročně
Městské turistice nebude bránit žádné roční období.
Více o počasí
Letenky od
1 500 Kč
V současné době se na nižší cenovou hladinu dostanete jen výjimečně.
Akční nabídky
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před měs
Navrhni úpravu