Zpět na seznam míst co vidět na Rhodosu
Faliraki

Faliraki

Letovisko Faliraki patří k nejživějším místům na Rhodosu. Velké hotelové komplexy lemují pláž spolu s mnoha restauracemi, tavernami, bary a fast-foody. Kousek od Faliraki si můžete užívat zábavu v největším akvaparku v Evropě, přímo ve městečku pak obdivovat mořské ryby v akváriu AquaWorld

Pláže

Ve Faliraki najdete nejdelší čistě písečnou pláž na ostrově Rhodos. S délkou 4 km si tu vždy najdete místo, přičemž platí, že čím dále od centra Faliraki půjdete, tím méně lidi okolo vás bude. Vstup do moře je hezky pozvolný a bez kamenů, takže je pláž vhodná i pro děti.

Pláž ve Faliraki obsahuje veškeré zázemí od sprch po toalety, půjčovny lehátek a desítky nabídek různých vodních atrakcí a sportů.

Ceny lehátek a slunečníků

Na pláži najdete hned několik barů, které půjčují lehátka i se slunečníkem. Průměrná cena za jedno lehátko je 5 až 6 EUR za den (slunečník je automaticky v ceně).

Vodní sporty a ceny

Ve Faliraki máte kompletní možnosti zábavy na moři. Od půjčení šlapadla, přes parasailing, jízdu na banánu či vodních lyžích. Příklady cen:

  • Jízda na banánu (6 osob): 20 EUR
  • Parasailing: 40 EUR
  • Jízda na vodních lyžích pro začátečníky: 50 EUR
  • Půjčení šlapadla na 30 minut: 15 EUR, na 1 hodinu 20 EUR

Ubytování

Faliraki nabídne široké možnosti ubytování pro všechny druhy cestovatelů. Od luxusních hotelů přímo na pláži s cenami od 2 000 Kč na noc pro dva, po menší penziony guesthousy dál od moře, které s dostatečným předstihem (rezervace alespoň 3 měsíce předem) pořídíte kolem 1 000 Kč.

  • Naviguj: 36.3421, 28.2044

Další místa na Rhodosu

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal tým portálu Cestujlevne.com
Poslední aktualizace před 13 dny
Navrhni úpravu