Kde se ubytovat na Tenerife

Podél tenerifského pobřeží naleznete nepřeberné množství hotelů a dalších ubytovacích zařízení všech cenových kategorií, které můžete snadno a jednoduše rezervovat na bookingu. Rozšířená je zde i služba airbnb, která vychází o něco levněji. Pokud se chystáte po ostrově cestovat, pak pro vás bude ideálním výchozím bodem oblast kolem Puerto de la Cruz nebo Santa Cruz de Tenerife.

Pokud naopak vyrážíte za sluncem, pak doporučujeme volit ubytování v jižní části ostrova (Los Cristianos, Costa Adeje nebo Las Galletas), kde naleznete i nejvíce plážových hotelů a apartmánů. Konkrétně na západním pobřeží mezi Costa Adeje a Los Gigantes. Bohatá je i nabídka plážových prázdninových domů, které najdete na stránkách: www.ferien-auf-teneriffa.netwww.finca-kanaren.de nebo i airbnb.

Ceny

Tenerife vás v porovnání s jinými evropskými destinacemi pravděpodobně příjemně překvapí relativně nízkou cenou. Většinu nákupů zde díky nízkým či nulovým spotřebním daním pořídíte o dost levněji. Pěkný apartmán s bazénem pro dva zde pořídíte kolem 40 € za noc, nejlevnější hostely pak začínají na 20 € na noc. 

Vyhledej si svůj hotel na Tenerife. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele Veronika Čermáková
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 23 hod
Navrhni úpravu