New York

3 tipy na nejlepší letenky do New Yorku během jara. Letenky od 9 358 Kč

3 komentáře
2022-01-04T11:00:37+01:00

O akci

Spojené státy americké se zdá se nebudou již zavírat a proto nic nebrání k tomu naplánovat si jarní výlet do New Yorku a třeba zajít i na premiéru nového Batmana stylově v Gotham City. Přichystali jsme si pro vás 3 tipy na nejlepší letenky z Prahy.

1) Nejlevnější letenky bez zavazadla a s přestupem zakoupíte přes austrian.com za 9 358 Kč. Čeká vás let s rakouským národním dopravcem a krátký (tam 2, zpět 1 hodina) přestup ve Vídni. Termíny jsou na celou první polovinu roku od ledna do června.

2) Pokud nefandíte přestupům, zvolte přímé lety aerolinií Delta. Jsou plánovány od 26. května na každý den. Zpáteční letenky zakoupíte např. přes klm.cz za 10 137 Kč.

3) Do třetice máme tip pro ty, kteří hodlají v New Yorku nakupovat. Letenky s prémiovými Singapore Airlines obsahují v základním tarifu 2 zavazadla každé do 23 kg. Letí se přes Frankfurt a v Airbusu A380. Přestup ve Frankfurtu trvá na cestě tam 1 hodinu a při cestě zpět 11 hodin přes den - využijte k návštěvě města. Lety na singaporearirlines.com stojí 10 910 Kč.

Před cestou načerpejte informace v našich průvodcích. Hodit se vám bude zejména:

Do USA smí pouze očkované osoby s negativním testem provedeným 1 den před odletem.

Kde koupit

PRG/Praha
JFK/New York
Zpáteční letenky
12 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště New York John F. Kennedy.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2022-01-04T11:00:37+01:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Jana
před 11 měs

Škoda, že už vůbec nejsou nějaké errory na letenky. Pamatuji si, jak jsme obletěli celý svět za par korun. Nebo do Japonska to bylo za 5tis. To byly letenky. Dnes už nic moc nepřekvapí.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 11 měs

Zase budou :)

Avatar uživatele superweb .
superweb .
před 11 měs

Errory to moc nejsou, ale porad se lita za par korun. Kdyz se clovek podiva co staly letenky 20-30 let zpatky a porovna prumernou mzdu tehdy a ted, tak litame prakticky zadarmo..jedna z mala veci, co nezdrazuje :) Jasne tehdy bylo vic mista na nohy a lepsi jidlo, ale kvuli tomu necestuji :)

Další akce