Akce 1+1 zdarma od Elines nejen na Adventní víkendy.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Pravidelně dvakrát do roka přichází autobusová společnost Eurolines s oblíbenou akcí 1+1 zdarma. Výjimkou tomu není ani letošní podzim a zima. Nakoupit tak můžete výhodně jízdenky z Prahy či Brna do různých evropských metropolí, a to nejen na období Adventu. Jízdenku do Drážďan seženete za 425 Kč, do Budapešti za 500 Kč a k dispozici je spoustu dalších měst.

Hledáte jízdenky na Vánoční trhy? Ideální čas ke koupi!

  • Rezervuj jízdenky v akci 1+1 zdarma na eurolines.cz
  • Cestovní období: 01.10. - 11.12.2014
  • U spoje musí být červená ikonka 1+1 (počet míst omezen)
Příklad cen po slevě za osobu (zpáteční jízdné): Drážďany - 425 Kč, Budapešť - 500 Kč, Berlín - 675 Kč, Mnichov - 700 Kč, Norimberk - 800 Kč (Vídeň téměř bez šance! Využijte spíše akce u MeinFernbus).

I přesto, že je aktuálně k dispozici mnoho termínů, s nákupem příliš neváhejte. Jízdenky se nikdy příliš dlouho neohřály.

Příklad cesty na Vánoční trhy v Berlíně

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele terressska

Díky Dejve! Pro ostatní ještě přidávám tip na festival světel, co bude v Berlíně od 10. do 19.října. Nej vychází asi jet 10.-12.10. nebo 11. tím ranním spojem. k tomu ubytko přes hoteltonight a vejdeme se i s jídlem v klidu do 2000 za oba i s tou dávkou kultury :)

Avatar uživatele terressska

ještě dyštak link s programem: http://festival-of-lights.de/en/

Avatar uživatele saceek

Diky moc za tip, koupeno, těšíme se :-)

Avatar uživatele Krpi

Koupeno do Drážďan na vánoční trhy, děkujeme moc :)

Avatar uživatele richter.p

Když u prvního zaškrtnu PROMO, tak je cena do Dráždan 670. U druhého zvolím jízdné 1+1B za 0. Celková cena 670 pro dva. Projde to? :)

Avatar uživatele Jarda85

Ahoj Pavle, akci nejde kombinovat s další slevou, tedy neprojde.

Avatar uživatele monikavaverkova

Super,ikdyž 1+1 už byly pryč, využili jsme parádní promo - do Budapeště za 1600,- pro dva, tam i zpět. Už dlouho se tam chceme podívat. Hotel na dvě noci za 1500,- (booking.com). Za měsíc se jede. Díků dík

Avatar uživatele tealk07

Děkujeme za informace :) Ještě jsme to stihli rezervovat do Budapešti pro 6 lidí, teď už mi nějak nefunguje vyhledávání.

Avatar uživatele simonis1410

Prosim Vas ako vidim, ze je tam ta akcia? Neako to neviem najst..:/ dakujem!

Avatar uživatele Jarda85

Ahoj Simo, v kroku č.2, při volbě jízdného zvol 1+1A a u druhého 1+1B, cena u druhého se změní na 0 Kč. https://www.elines.cz/cz/jeden-plus-jeden-jizdenky

Doplnil jsem další screen - je nutné mít u spoje při výběru tu červenou ikonku.

Avatar uživatele dadasson

Ahoj, sice tam psali, že u spoje musí svítit označení "1+1" ... V mém případě byl takto označen pouze spoj zpáteční a přesto mě systém dovolil objednávku dokončit za zvýhodněnou cenu. Takže asi co nejdříve uhradit, nebo myslíš, že mi to ještě mohou zrušit?

Tak toto mi včera nefungovalo .. :)) každopádně nevím o tom, že by někdo v autobusech kontroloval rezervace, takže co vystaví, to projedeš ;)

Avatar uživatele petr

Řikal jsem si, že bych si koupil jízdenky na jedno odpoledne na adventní trhy do Drážďan, ale když vidim, že to různý slevový servery nabízí ještě cca o 150 Kč levněji, tak od toho upouštim) posílam odkaz, snad se Dave nebude zlobit) vykupto.cz/dovolena/38691-adventni-drazdany-zajezd-pro-1-osobu?pos=1 Jinak akce pěkná, možná vyberu něco jinýho :)

No jo, organizovaný zájezd na jedno odpoledne je něco jiného, než pravidelná linka každý den ;) Tam jsou ceny jiné.

Avatar uživatele DobesovaMagda

Díky :) jedem do Budapešti na prodloužený víkend :)

Avatar uživatele info

Díky Dave za pěkné prodloužené víkendy 28.10. a 17.11. :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

To musíš vidět!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Low-costově z Drážďan i Vídně na Kubu do konce roku
-35 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Německo  

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo