Nizozemsko

Amsterdam a Brusel (2v1): Letenky a jízdenky od 1.400 Kč.

5 komentářů
2016-07-16T15:57:05+02:00

O akci

Navštivte během jedné cesty dvě největší metropole Beneluxu. Amsterdamské romantické kanály, křivé domy, muzea nebo Red Light District a bruselské nablýskané náměstí Grand Place, Atomium či čtvrť evropských institucí - to vše během jednoho výletu.

Cestu nám umožní zvýhodněné ceny letenek z Prahy do nizozemského Amsterdamu a z Bruselu do Prahy. Připočteme-li k nim i pozemní přejezd mezi městy, dostaneme se na konečnou cenu 1.400 Kč při dvou a více osobách. V případě, že budeme cestovat sami, bude cena zhruba o 190 Kč dražší.

  • Praha - Amsterdam od 824 Kč s leteckou společností easyJet rezervuj >>
  • Amsterdam - Brusel od 108 Kč autobusem Megabus rezervuj >>
  • Brusel Charleroi - Praha od 460 Kč s leteckou společností Ryanair rezervuj >>

Příklad cesty

Příkladem jsou letenky z Prahy 6. září a z Bruselu pak 10. nebo 11. září. Jak rozložíme čas v jednotlivých městech už je jenom na nás, protože autobusové jízdenky jsou na stejné úrovni po všechny dny. Jízdenky můžeme rezervovat zhruba měsíc a půl před odjezdem.

V ceně při cestě do Amsterdamu je zahrnuto příruční zavazadlo s rozměry 56x45x25 cm, zpět si můžeme vzít dokonce dvě příruční zavazadla  první kabinové zavazadlo s maximální váhou 10 kg a o rozměrech 55x40x20 cm a druhé menší zavazadlo s rozměry 35x20x20 cm.

Dopravu z Bruselu na letiště Charleroi zajišťuje společnost brussels-city-shuttle.com. Jednosměrnou jízdenku zakoupíte za 5 € / 135 Kč. Autobus odjíždí z bruselského jižního nádraží / Bruxelles - Midi.

Ubytování

Hotely v Amsterdamu patří v Evropě k těm dražším, proto je hlavní město Nizozemska ideální k tomu vyzkoušet airbnb. Ceny jsou obvykle o něco nižší a navíc bydlením u soukromníků poznáte ještě o kousek navíc z uvolněné amsterdamské atmosféry. Pokud nemáte zkušenosti s Airbnb, přečtěte si náš článek. V Bruselu je nutné si u levnějšího ubytování dávat pozor na to, v jaké čtvrti se nachází. Některé periferní oblasti města především v noci nepatří k nejbezpečnějším.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2016-07-16T15:57:05+02:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kobracek
kobracek
před 6 lety

Ten přepočet z eur na koruny moc nesedí. 5 EURO není 389 Kč :D nehchci rejpat, ale jenom pro pořádek :D

Avatar uživatele paul.see
paul.see
před 6 lety

Nějakých 130,- Kč ? Bacha na matiku vážení... Ale jinak vypadáte moc fajn - díky za vaši existenci.

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 6 lety

Díky za echo. I mistr tesař se někdy utne :-D

Avatar uživatele kobracek
kobracek
před 6 lety

jasně, musíme si pomáhat :D

Avatar uživatele Mari Kami
Mari Kami
před 6 lety

Děkujeme za nabídku letu do/z Amsterdamu, navázali jsme si let na cestu do Kororu (straší akce, která byla zakoupena díky Vám), a máme výhodné letenky. Doufáme, že navazující let jíž nebude mít žádné změny, jelikož už jednou proběhla oprava času a byli jsme informované mailem od spolčeností Expedia.com.hk.

Další akce