Vlak Regiojet

Do Chorvatska a Slovinska vlakem Regiojetu nově každý den. Jízdenky od 1 180 Kč

8 komentářů
2020-06-26T10:08:00+02:00

O akci

Neuplynuly ani tři týdny od zahájení prodeje na nové přímé spojení vlakem z Prahy, Brna či Bratislavy do chorvatské Rijeky a Regiojet k původním 3 spojům týdně díky masivnímu zájmu přidává další vlaky. 

Od 10.7. se vlakem k Jadranu dostanete každý den, v Rijece pak navazují autobusy do všech větších letovisek podél chorvatského pobřeží. Vlaky rovněž zastaví ve slovinské Lublani. Nastoupit přitom můžete v Praze, Pardubicích, Brně, Břeclavi a Bratislavě.

Ceny jízdenek

Jednosměrné jízdenky do Rijeky ve standardní 2. třídě se sedačkami, které jsou vybaveny zabudovanými displeji s nabídkou filmů či hudby, se pohybují mezi 590 Kč (obvykle na pondělní a nedělní odjezdy) a 790 Kč.

Jízdenka v lůžkovém kupé stojí od 790 Kč do 1 190 Kč jedním směrem.

Rezervace návazných autobusů po pobřeží

Budete-li chtít z Rijeky pokračovat do jiných letovisek, ve vyhledávači rovnou zadejte jako cílovou destinaci vaše konkrétní letovisko. Následně zakoupíte na jedné jízdence kombinované spojení vlakem do Rijeky a autobusem do cíle. Výsledná cena je o 200 až 300 Kč dražší než samotný vlak do Rijeky.

Praha
Rijeka
Zpáteční jízdenky
15.5 hodin jízdy (bez přestupu)
Praha
Lublaň
Zpáteční jízdenky
12 hodin jízdy (bez přestupu)
Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2020-06-26T08:41:23+02:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
TZM
před 3 lety

Já bych tedy nejel vůbec. Pardon, ale patnáct hodin ve vlaku... Možná jako kdysi, kdy a zpátečka v last minute akci stála pětistovku na den (autobus)... Ale tohle a teď?

Avatar uživatele
lma
před 3 lety

To je věc názoru - autobusem bych nejel 100% takovou štreku,ale vlakem nemám problém(v nějaké vyšší třídě) - pohodlné,člověk se může projít,servis ..

Avatar uživatele
zelig
před 3 lety

To Divan: není lepší si to IDNES premium koupit, než pak zbytečně plašit?

divan
před 3 lety

@zelig: jestli se mým příspěvkem cítíš poplašen, tak to mě skutečně mrzí a pevně věřím, že ten otřes ve zdraví překonáš. A nebylo by to lepší. I když nedávno nabízeli premium za 1 Kč, tak o něj jednoduše nestojím.

divan
před 3 lety

Nemám idnes premium, takže jsem přečetl jen nadpis a pár řádků, velvyslanec v nich doporučuje cestovat autem https://www.lidovky.cz/domov/do-...ranici_tmr

Avatar uživatele JanaV _1
JanaV _1
před 3 lety

Mám idnes premium a to doporučení se týká spíše toho, že momentálně jsou letecké spoje nejisté a hlavně jich zatím není moc. Vlastně tam vůbec nijak smysluplně nevysvětluje proč jet jen autem, zvlášť vzhledem k tomu, že v rozhovoru upozorňuje a svým způsobem vyzdvihuje a vítá možnost cesty vlakem. Takže to jen tak, aby to někdo nepochopil špatně. Prostě je to klasicky zavádějící nadpis článku.

divan
před 3 lety

Děkuji za vysvětlení, takže klasický (dez)informační nadpis idnes.

Avatar uživatele JanaV _1
JanaV _1
před 3 lety

Teď jsem si to ještě dohledala a toto je jediná věc, kterou řekl, že by mohla být důvodem dezinformačního nadpisu.

"Určitě bych jel autem. To je v tuto chvíli jednoduché, řekl bych podobné jako v jiných letech. V případě autobusů se může stát, že když to cestovní kanceláře či dopravci přeženou, k nějakému konfliktu dojde."

Takže o vlak vůbec nejde, to je podle něj v pohodě.

Další akce