Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Jste-li typ dobrodruhů, kteří dokáží přizpůsobit termín cesty aktuálně nejnižším cenám, můžete zapřemýšlet nad víkendovým tripem po Nizozemí. Zpáteční letenky do nizozemského Eindhovenu totiž nabízí aerolinky Wizzair pouze za 458 Kč.

Odlety z Brna jsou každý pátek a pondělí, tedy ideální k velkému okruhu: Eindhoven - Utrecht -  Amsterdam - Haag - Rotterdam - Eindhoven.

Wizzair umožňuje přepravu příručního zavazadla o maximálních rozměrech 42x32x25 cm (batoh). Přehled nejlevnějších termínů najdete na airixo.com.

WDC, neboli Wizzair Discount klub umožňuje cestovat s aerolinkou Wizzair o 270 Kč výhodněji / let. Tedy o 540 Kč levnější zpáteční letenky. Cena členství stojí 750 Kč na rok a 1 členství postačí až pro skupinu 10 osob. Jednoduše pokud poletíte ve dvou, členství zakupte. Člen musí kupovat letenky, proto kupte co nejvíce letenek v rámci 1 rezervace.

Doprava po Nizozemí

Cestujte vlakem. K výhodnějším cenám vám dopomůže kartička OV-Chipcard, kterou obdržíte v každé trafice. Sazby jsou v Nizozemí účtovány dle ujetých kilometrů. Za cestu Eindhoven - Amsterdam zaplatíte zhruba 20€. Jízdenky není nutné rezervovat dopředu.

Tip na trip - Kinderdijk

Kinderdijk – malá vesnička vzdálená přibližně 15 km od Rotterdamu. Důvod proč sem zamířit je jednoduchý – Kinderdijk je totiž zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Chrání takkouzelnou scenérii 19 vodních mlýnů, vystavěné roku 1740. Dostanete se sem autobusem č. 90, který odjíždí ze stanice metra Zuidplein v Rotterdamu.

[start][prilet]Eindhoven[/prilet][mezikrok][ein][konec]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele v.kolacia
v.kolacia

kdyby v březnu nebyla taková zima :( snad ještě nějaká akce bude na duben/květen (času dost) :D jinak se včerejší slevou 20% to bylo ještě lepší ta cena...

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele ann.dulinka
ann.dulinka

Dobrý den, je prosím nějaká možnost, že by nám někdo napsal číslo své klubové karty? Dá se to obejít i takto? :) Předem děkuji

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Nikoliv, musí koupit letenku s vámi. Tzn., že vás to vyjde na těch 458 Kč, místo 750 Kč za členství :))

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele x-atka
x-atka

Děkujeme! Skvělá akce na Silvestra!:)

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele urbankova.kristyna
urbankova.kristyna

Dobrý den, nějak si nemůžu poradit s tím, že máme 2 cestující se stejným jménem. Pokud se počítá dítě do 14let včetně tak mi stejně nejde zadat datum narození, které je 27.5.2000. Takže při odletu v březnu 2015 mu bude stále 14.Poradíte co s tím??

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den Kristýno, dítě vám to skutečně nevezme a je nutné koupit jako dospělého (cena se nemění). U těch stejných jmen jen změňte titul, takže druhému změníte jakoby pohlaví :-) Vadit to nikde nebude.

před 8 lety
Avatar uživatele urbankova.kristyna
urbankova.kristyna

Díky za radu a ještě jeden dotaz, můžu změnit před odletem jména osob když už je ted zadám, kdyby náhodou letěl někdo jiný?

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ano, za 1.250 Kč ;) To je lepší koupit novou letenku.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele radim.novak
radim.novak

Pro nás Brňáky perfektní akce, díky! :) A lowcost cestovní pojištění do Nizozemí od cca 15 Kč/den jsem našel na Sfinance.cz

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Želva v Abu Dabbab, Marsa Alam
ušetříš až 11%
Tam chceš!
Náměstí Dam
ušetříš až 36%
Všude dobře, co doma!
Maják v Málaze
ušetříš až 58%
Tam chceš!
Jambiani
ušetříš až 39%
Tam jsi vždycky chtěl!
5287 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Nizozemsko
Nizozemsko

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemsko