Nizozemsko

Eindhoven: zimní letenky do Nizozemí z Brna - 458 Kč.

9 komentářů
2014-06-26T16:00:09+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Jste-li typ dobrodruhů, kteří dokáží přizpůsobit termín cesty aktuálně nejnižším cenám, můžete zapřemýšlet nad víkendovým tripem po Nizozemí. Zpáteční letenky do nizozemského Eindhovenu totiž nabízí aerolinky Wizzair pouze za 458 Kč.

Odlety z Brna jsou každý pátek a pondělí, tedy ideální k velkému okruhu: Eindhoven - Utrecht -  Amsterdam - Haag - Rotterdam - Eindhoven.

Wizzair umožňuje přepravu příručního zavazadla o maximálních rozměrech 42x32x25 cm (batoh). Přehled nejlevnějších termínů najdete na airixo.com.

WDC, neboli Wizzair Discount klub umožňuje cestovat s aerolinkou Wizzair o 270 Kč výhodněji / let. Tedy o 540 Kč levnější zpáteční letenky. Cena členství stojí 750 Kč na rok a 1 členství postačí až pro skupinu 10 osob. Jednoduše pokud poletíte ve dvou, členství zakupte. Člen musí kupovat letenky, proto kupte co nejvíce letenek v rámci 1 rezervace.

Doprava po Nizozemí

Cestujte vlakem. K výhodnějším cenám vám dopomůže kartička OV-Chipcard, kterou obdržíte v každé trafice. Sazby jsou v Nizozemí účtovány dle ujetých kilometrů. Za cestu Eindhoven - Amsterdam zaplatíte zhruba 20€. Jízdenky není nutné rezervovat dopředu.

Tip na trip - Kinderdijk

Kinderdijk – malá vesnička vzdálená přibližně 15 km od Rotterdamu. Důvod proč sem zamířit je jednoduchý – Kinderdijk je totiž zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Chrání takkouzelnou scenérii 19 vodních mlýnů, vystavěné roku 1740. Dostanete se sem autobusem č. 90, který odjíždí ze stanice metra Zuidplein v Rotterdamu.

[start][prilet]Eindhoven[/prilet][mezikrok][ein][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-06-26T17:00:09+02:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce