Nizozemsko

Eindhoven: zimní letenky do Nizozemí z Brna - 458 Kč.

9 komentářů
2014-06-26T16:00:09+02:00

O akci

Jste-li typ dobrodruhů, kteří dokáží přizpůsobit termín cesty aktuálně nejnižším cenám, můžete zapřemýšlet nad víkendovým tripem po Nizozemí. Zpáteční letenky do nizozemského Eindhovenu totiž nabízí aerolinky Wizzair pouze za 458 Kč.

Odlety z Brna jsou každý pátek a pondělí, tedy ideální k velkému okruhu: Eindhoven - Utrecht -  Amsterdam - Haag - Rotterdam - Eindhoven.

Wizzair umožňuje přepravu příručního zavazadla o maximálních rozměrech 42x32x25 cm (batoh). Přehled nejlevnějších termínů najdete na airixo.com.

WDC, neboli Wizzair Discount klub umožňuje cestovat s aerolinkou Wizzair o 270 Kč výhodněji / let. Tedy o 540 Kč levnější zpáteční letenky. Cena členství stojí 750 Kč na rok a 1 členství postačí až pro skupinu 10 osob. Jednoduše pokud poletíte ve dvou, členství zakupte. Člen musí kupovat letenky, proto kupte co nejvíce letenek v rámci 1 rezervace.

Doprava po Nizozemí

Cestujte vlakem. K výhodnějším cenám vám dopomůže kartička OV-Chipcard, kterou obdržíte v každé trafice. Sazby jsou v Nizozemí účtovány dle ujetých kilometrů. Za cestu Eindhoven - Amsterdam zaplatíte zhruba 20€. Jízdenky není nutné rezervovat dopředu.

Tip na trip - Kinderdijk

Kinderdijk – malá vesnička vzdálená přibližně 15 km od Rotterdamu. Důvod proč sem zamířit je jednoduchý – Kinderdijk je totiž zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Chrání takkouzelnou scenérii 19 vodních mlýnů, vystavěné roku 1740. Dostanete se sem autobusem č. 90, který odjíždí ze stanice metra Zuidplein v Rotterdamu.

[start][prilet]Eindhoven[/prilet][mezikrok][ein][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-06-26T16:00:09+02:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele v.kolacia
v.kolacia
před 8 lety

kdyby v březnu nebyla taková zima :( snad ještě nějaká akce bude na duben/květen (času dost) :D jinak se včerejší slevou 20% to bylo ještě lepší ta cena...

Avatar uživatele ann.dulinka
ann.dulinka
před 8 lety

Dobrý den, je prosím nějaká možnost, že by nám někdo napsal číslo své klubové karty? Dá se to obejít i takto? :) Předem děkuji

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Nikoliv, musí koupit letenku s vámi. Tzn., že vás to vyjde na těch 458 Kč, místo 750 Kč za členství :))

Avatar uživatele x-atka
x-atka
před 8 lety

Děkujeme! Skvělá akce na Silvestra!:)

Avatar uživatele urbankova.kristyna
urbankova.kristyna
před 8 lety

Dobrý den, nějak si nemůžu poradit s tím, že máme 2 cestující se stejným jménem. Pokud se počítá dítě do 14let včetně tak mi stejně nejde zadat datum narození, které je 27.5.2000. Takže při odletu v březnu 2015 mu bude stále 14.Poradíte co s tím??

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Dobrý den Kristýno, dítě vám to skutečně nevezme a je nutné koupit jako dospělého (cena se nemění). U těch stejných jmen jen změňte titul, takže druhému změníte jakoby pohlaví :-) Vadit to nikde nebude.

Avatar uživatele urbankova.kristyna
urbankova.kristyna
před 8 lety

Díky za radu a ještě jeden dotaz, můžu změnit před odletem jména osob když už je ted zadám, kdyby náhodou letěl někdo jiný?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Ano, za 1.250 Kč ;) To je lepší koupit novou letenku.

Avatar uživatele radim.novak
radim.novak
před 8 lety

Pro nás Brňáky perfektní akce, díky! :) A lowcost cestovní pojištění do Nizozemí od cca 15 Kč/den jsem našel na Sfinance.cz

Další akce