Ostrov Krk

Exkluzivní předprodej: vlakem do Chorvatska s polopenzí. Zájezd od 3 490 Kč

2 komentáře
2022-02-18T08:31:07+01:00

O akci

K dnešnímu ránu byly nahrány veškeré kapacity letní dovolené u Jadranského moře aneb do Chorvatska vlakem.. Zatímco samotné jízdenky ještě v prodeji nejsou, zakoupit můžete výhodné balíčky. A není vůbec důvod ke smutku. Takový balíček je totiž levnější, než kdybyste se jej rozhodli složit sami jako jízdenky + hotel přes Booking.com.

Vlak odjíždí okolo 19 hodiny z Prahy a jede přes Ostravu a Bratislavu s příjezdem do Chorvatska okolo 10 hodiny. Jede do Rijeky i Splitu. Podrobnosti vám přineseme v okamžik zahájení samostatných jízdenek.

Nejlevnější zájezdy vlakem zahrnují 2 noci strávené ve vlaku a 2 noci ve vybraném hotelu, penzionu nebo na jachtě. Vybírat si ale samozřejmě můžete z flexibilních možností jak dat odjezdu, tak i délky pobytu v Chorvatsku. Nejlevnější termíny budou logicky v červnu a září. Letní prázdniny však nebývají dražší o více než 30 %.

Nejlevnější hotely s polopenzí na 5 dní (cena na osobu)

Veškeré hotely najdete na této stránce. Zájezdy na 7 nocí v hotelu (9 dní) vyjdou již na 7 419 Kč za osobu s polopenzí.

Dovolená v Chorvatsku na jachtě (cena za 4/5 nocí na lodi za osobu)

Dovolená bez komplikací: pokud by se snad z nějakého důvodu znovu zavíralo Chorvatsko, platba za zájezd vám bude vrácena. Počítejte s tím, že v létě pravděpodobně Chorvatsko ustoupí od všech covidových opatření, nejhůře bude znovu potřeba pravidlo 3G (test, očkování, nemoc).

 

Kde koupit

0 hvězdiček
Polopenze
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2022-02-18T08:31:07+01:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Franta Gajet
před rokem

Vlak jede opravdu před Ostravu jak uvádíte? Pokud ano, super

Kryštof Hájek
před rokem

Informace k vlaku budeme aktualizovat v momentě, kdy dojde ke kompletnímu zveřejnění jízdního řádu. Zájezdy se zatím prodávají s nástupními místy pouze pro linku z Prahy přes Brno, bylo však avizováno, že Regiojet letos plánuje spustit i spojení z Polska přes Ostravu. Tak uvidíme, snad během pár dní.

Další akce