Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

K dnešnímu ránu byly nahrány veškeré kapacity letní dovolené u Jadranského moře aneb do Chorvatska vlakem.. Zatímco samotné jízdenky ještě v prodeji nejsou, zakoupit můžete výhodné balíčky. A není vůbec důvod ke smutku. Takový balíček je totiž levnější, než kdybyste se jej rozhodli složit sami jako jízdenky + hotel přes Booking.com.

Vlak odjíždí okolo 19 hodiny z Prahy a jede přes Ostravu a Bratislavu s příjezdem do Chorvatska okolo 10 hodiny. Jede do Rijeky i Splitu. Podrobnosti vám přineseme v okamžik zahájení samostatných jízdenek.

Nejlevnější zájezdy vlakem zahrnují 2 noci strávené ve vlaku a 2 noci ve vybraném hotelu, penzionu nebo na jachtě. Vybírat si ale samozřejmě můžete z flexibilních možností jak dat odjezdu, tak i délky pobytu v Chorvatsku. Nejlevnější termíny budou logicky v červnu a září. Letní prázdniny však nebývají dražší o více než 30 %.

Nejlevnější hotely s polopenzí na 5 dní (cena na osobu)

Veškeré hotely najdete na této stránce. Zájezdy na 7 nocí v hotelu (9 dní) vyjdou již na 7 419 Kč za osobu s polopenzí.

Dovolená v Chorvatsku na jachtě (cena za 4/5 nocí na lodi za osobu)

Dovolená bez komplikací: pokud by se snad z nějakého důvodu znovu zavíralo Chorvatsko, platba za zájezd vám bude vrácena. Počítejte s tím, že v létě pravděpodobně Chorvatsko ustoupí od všech covidových opatření, nejhůře bude znovu potřeba pravidlo 3G (test, očkování, nemoc).

 

Sdílej akci s přáteli

Akční zájezd

Zlatni Rat
Vlakem k moři s polopenzí
Chorvatsko
Vlakem 0 hvězdiček Polopenze

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Vlak jede opravdu před Ostravu jak uvádíte? Pokud ano, super

před 3 měs
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Informace k vlaku budeme aktualizovat v momentě, kdy dojde ke kompletnímu zveřejnění jízdního řádu. Zájezdy se zatím prodávají s nástupními místy pouze pro linku z Prahy přes Brno, bylo však avizováno, že Regiojet letos plánuje spustit i spojení z Polska přes Ostravu. Tak uvidíme, snad během pár dní.

Přidat odpověď
před 3 měs
Avatar uživatele

Další akční letenky

Ras al-Khaimah
ušetříš až 29%
To musíš vidět!
Playa de Benijo
ušetříš až 42%
Honem, dokud jsou místa!
Agios Georgios
ušetříš až 57%
Honem, dokud jsou místa!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
To budou fotky!
5466 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Zlatni Rat
Chorvatsko

Země Čechům zaslíbená

Chorvatsko, oficiálním názvem Chorvatská republika, je evropský stát, který se nachází na pomezí střední a jižní Evropy na východním pobřeží Jadranského moře. Jedná se o jeden z nástupnických států bývalé Jugoslávie a jeho sousedy jsou na severu Slovinsko, na východě Maďarsko a Srbsko, na jihovýchodě Bosna a Hercegovina a na jihu Černá Hora. V Chorvatsku žije asi 4,3 milionů obyvatel.

Chorvatsko zažilo koncem 90. let turistický boom a od té doby je trvale nejoblíbenější turistickou destinací pro české turisty, ročně jich sem míří až 800 tisíc. Navzdory tomu, že v letní sezoně většina turisticky atraktivních míst praská ve švech, je zde stále řada míst s autentickou kulturou, která stojí za to objevit. Chorvatské pobřeží Jadranského moře je téměř 2.000 km dlouhé, a tak si zde každý přijde na své.

Chorvatsko nenabízí ale jen moře a koupání. Chorvatská města jsou plná starobylých památek z římských dob i z časů benátské nadvlády.

Za zmínku stojí také velké přírodní bohatství – více než 1.200 ostrovů a útesů, 8 národních parků a 11 chráněných krajinných území. Mezi nejznámější přírodní památky patří bezpochyby NP Plitvická jezera, kde se kde se natáčel slavný seriál Vinnetou. V neposlední řadě nabízí Chorvatsko vyhlášenou gastronomii, která sází na místní kvalitní suroviny z moře i z pevniny.

Chorvatsko je zkrátka ideální dovolenkovou destinací, která láká svou snadnou dostupností, nesmírným přírodním i kulturním bohatstvím, relativně rozumnými cenami a uvolněnou atmosférou.

Průvodce pro Chorvatsko