Slovensko

Jízdenky do Tater během letních prázdnin - 504 Kč.

12 komentářů
2015-06-24T10:50:19+02:00

O akci

Není-li vám výlet do hor cizí, zkuste letos místo Krkonoš či Šumavy dát přednost procházkám po pohoří slovenských Tater. Stále aktuální ekonomický tarif vlakového dopravce RegioJet nabízí zpáteční jízdenky z Prahy na Slovensko za 504 Kč, který se nevyhýbá ani období letních prázdnin či prodlouženým víkendům. Z oblasti Karpat se pak vybízí stanice Liptovský Mikuláš a Poprad.

Jste-li student, respektive máte platný studentský průkaz ISIC, obdržíte slevu ve výši 10%. Využít můžete také nočních spojů, které jezdí každý čtvrtek, pátek a neděli a z rána je podávána lehká snídaně zdarma.

Ubytování v těchto lokalitách začíná na 500 Kč za noc a pokoj. Celkově se tedy za prodloužený víkend nemusíte přehoupnout přes 1.500 Kč za osobu.

Kam na výlet? Doporučuji se nechat insporovat hromadou tipů na portálu Tatry.cz, které jsou řazeny do jednotlivých kategorií - od památek UNESCO, přes technické památky až po aquaparky.

Vlak jede na trase: Praha  Pardubice  Česká Třebová Zábřeh → Olomouc → Hranice → Ostrava → Havířov  → Český Těšín → Třinec → Bystřice → Návsí → Čadca → Žilina → Vrútky → Ružomberok → Liptovský Mikuláš → Štrba → Poprad → Spišská Nová Ves → Kysak → Košice

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-06-24T10:50:19+02:00

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Kary
Kary
před 8 lety

Zkoušel jsem hledat jízdenky teď a ceny jsou již dvojnásobné

Avatar uživatele arabod
arabod
před 8 lety

Ahoj, na jaře jsme byli v Tatrách na tomto místě http://www.levneubytovani.net/ubytovani/omega-club-gerlachov/, pokud by jste někdo potřeboval, na cestách nocleh, je to přímo pod Gerlachovským štítem, ubytování -čisté, příjemní majitelé,v budově vlastní vaření, bazén,...dobrá cena od 7-10€,... :)

Avatar uživatele jbargl
jbargl
před 8 lety

Ahoj Dito, Prosím tě a jeli jste z Popradu busem na dané místo - víš, zda se tam dá odpoledne bez problému dostat? Díky

Avatar uživatele aladyn
aladyn
před 8 lety

Muzu to koupit na to Slovensko a vystoupit v Ostrave a na zpatecni zase nastoupit v Ove? Vyjde to na pulku nez jizdenky do Ovy

Avatar uživatele jakub.turek
jakub.turek
před 8 lety

Okolo Liptova je pro turisty ráj. Obkružují ho jedny hory krásnější než druhé. Ideální pro turistické hřebenovky, nebo pro výjezdy do dolin na horském kole. Takže například: Roháče http://www.horydoly.cz/turiste/rohace-v-lete-i-v-zime.html nebo rovnou celé Západní Tatry http://www.horydoly.cz/slovnik/zapadni-tatry-rohace-liptovske-hole-a-cervene-vrchy.html Chočské vrchy http://www.chocskevrchy.sk Malá Fatra http://www.horydoly.cz/deti/jar-v-malej-fatre.html Lúčanská Fatra http://cestovani.idnes.cz/dvoudenni-prechod-male-fatry-kterou-cesi-neznaji-fbg- Velká Fatra http://thromadka.sweb.cz/turistika/velka-fatra_babi_leto.htm Orava http://www.orava.sk Nízké Tatry http://www.horydoly.cz/lyzari/osm-taborist-na-hrebeni-nizkych-tater.html

Avatar uživatele Utikalova.l
Utikalova.l
před 8 lety

Tato nabídka přetrvává nebo je to jen pouhá akce? Děkuji

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Ahoj Lindo, nabídka se odvíjí od obsazenosti spojů. Toto je nejnižší cena a je celoroční - nejedná se tedy o jednorázovou akci.

Avatar uživatele Utikalova.l
Utikalova.l
před 8 lety

Děkuji moc Dejve za odpověď. Cením si vaší prace.

Avatar uživatele jan.vokounek
jan.vokounek
před 8 lety

Hromady tipů do Tater jsou spíš tady: http://www.horydoly.cz/vysoketatry Horolezecký průvodce je zde: http://www.tatry.nfo.sk

Avatar uživatele plusciminus
plusciminus
před 8 lety

Keď chcete Tatry, ale nemáte radi preplnené doliny, tak doporučujem Západné Tatry - Tichá, Kôprová, Kamenistá dolina...dostupnejšie z Lipt. Mikuláša než z Popradu. Možno aj medveďa stretnete. Z Lipt. Mikuláša sú následne dostupnejšie aj Nízke Tatry (Chopok, Ďumbier...) a vodná nádrž Lipt. Mara, kde sa dá cez leto kúpať. Aquapark Tatralandia je tiež z LM najbližšie, ale v lete je to čístá "tlačenka"...

Avatar uživatele Karel
Karel
před 8 lety

Souhlas. Západní a Nízké Tatry co do výšky Vysoké Tatry nedostihnou, co do krásy konkurují naprosto s přehledem. LM je solidní základna pro výlety.

Avatar uživatele Petr_21
Petr_21
před 8 lety

Ahoj. koupil jsem si jizdenky do liptova, muze mi nekdo dat tip co se tam da projit za 3 dny? Je mi vcelku jedno jestli 3 dny pujdu po chatach nebo zustanu na jednom miste a budu vyrazet do okoli. Ale nechce se mi zustavat v liptove nekdo nejaky tip?

Další akce