Jízdenky z Prahy do Drážďan a Berlína - 308 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Berlínský autobusový dopravce  MeinFernbus nabízí jednosměrné jízdenky z Prahy do Drážďan nebo do Berlína za 11 € / 308 Kč. Tyto jízdenky můžete využít pro novoroční eurovíkend a nákupy nebo jako vhodný přípoj k vašim akčním letům. Jízdenky za tuto cenu jsou k dispozici do konce ledna. 

Do autobusu si můžete vzít jedno příruční zavazadlo o maximální váze 7 kilogramů a rozměrech 42 x 30 x 18 cm a dvě další zavazadla, která neváží více než 30 kilogramů o rozměrech 67 x 50 x 27 cm.

Zpáteční jízdenka Praha - Berlín

Zpáteční jízdenka Praha - Drážďany

Proč navštívit Berlín a Drážďany?

Hlavní město Německa je pro návštěvníky atraktivní nejen díky místním pamětihodnostem (Braniborská brána, budova Říšského sněmu, zbytky Berlínské zdi, židovské památky), ale také kvůli svému kulturnímu potenciálu. Ve městě se koná řada kulturních a uměleckých akcí. Z nichž mezi nejznámější patří každoroční Berlínský filmový festival. Dále zde můžete navštívit místní divadla a galerie, Egyptské muzeum, botanickou zahradu atd.

Drážďany ležící na řece Labi bývají také označovány jako polabská Florencie. Město je z více než poloviny pokryto zelení a nachází se zde řada památek z období novověku. Za návštěvu jistě stojí místní obrazárna Zwinger, kde spatříte díla například od Rembranta, dále památky Hofkirche (Katedrála Nejsvětější Trojice), Frauenkirche (protestanský Kostel Panny Marie) či Státní saská opera. 

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Ja ja....☝

Avatar uživatele Lubos

Dnes flixbus vychází stejně jako vlak na 19€. Vlakem je to rychlejší a pohodlnější, jezdí každé 2h celý den http://www.vysokorychlostni-zeleznice.cz/vlak-brno-praha-drazdany-berlin/

Avatar uživatele profik1

Levný jízdenky autobusem v Jižní Americe a taky Číně můžete najít na tomto blogu http://cestovani-casem.blogspot.cz/ Cestovat jde i autem z autopůjčovny.

Avatar uživatele Standa Rojicek

Ahoj Vendy, todle by stalo taky za zverejneni, proto davam sem... https://www.eurolines.de/de/startseite/ Prag ab 9€* Amsterdam ab 9€* Paris ab 9€*

Avatar uživatele Vendy

Ahoj Stando, děkuji za info, mrkneme na to.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam chceš!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Německo  

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo