Slovensko

Jízdenky s RegioJet z Prahy na Slovensko - 504 Kč.

9 komentářů
2014-11-05T12:46:21+01:00

O akci

Vlakový dopravce RegioJet uvolnil nové termíny pro cesty z České republiky na Slovensko. Jízdenky je možné zakoupit na termíny od 6.listopadu do 13. prosince 2014. Například zpáteční jízdenka v ekonomické třídě z Prahy do Košic je k dispozici již za 504 Kč, vlak staví také v Žilině, Liptovském Mikuláši, Popradu a v dalších městech.

  • Rezervuj zpáteční jízdenku za 504 Kč na Slovensko s RegioJet 
  • Aktuální cestovní období: 6.11. - 13.12.2014
  • Jízdenky za akční cenu jsou v omezeném množství
  • Ubytování na Slovensku můžete porovnat zde >>
  • Cestovní pojištění pro pobyt na Slovensku si můžete sjednat zde>>
Vlak jede na trase: Praha  Pardubice  Česká Třebová Zábřeh → Olomouc → Hranice → Ostrava → Havířov  → Český Těšín → Třinec → Bystřice → Návsí → Čadca → Žilina → Vrútky → Ružomberok → Liptovský Mikuláš → Štrba → Poprad → Spišská Nová Ves → Kysak → Košice

Ve Vysokých Tatrách na vás čekají kromě začínajících zimních radovánek také krásné výhledy z Lomnického štítu, procházky kolem Štrbského plesa nebo výlet na Studenovodské vodopády. Pokud byste však mířili přímo do podhůří Vysokých Tater  - do Popradu, můžete navštívit zdejší ekologický Aquapark Aquacity s termálními bazény, vodním rájem, kryoterapií, hotely, bary a dalšími zařízeními. V Liptovském Mikuláši se nachází největší slovenský aquapark Tatralandia s celoročním provozem. Nezapomeňte ochutnat místní gastronomii s pravými brynzovými halušky.

V opačném směru můžete na české straně navštívit v Ostravě největší průmyslový památkový areál v oblasti Dolních Vítkovic nazývaný také jako „Ostravské Hradčany“, jehož součástí je např. zábavná expozice Svět techniky a další. V Olomouci na se nachází jedna z dvanácti památek UNESCO v České republice - morový sloup Nejsvětější trojice. Na náměstí kromě památky UNESCO také naleznete orloj, který je součástí jedné radniční stěnyNedaleko Olomouce na Svatém Kopečku je poutní místo s barokním chrámem Navštívení Panny Marie a se zoologickou zahradou.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-11-05T12:46:21+01:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele j.poruba
j.poruba
před 9 lety

Sice je to otázka trochu mimo, ale náhodou, neví někdo, jak koupit levně jízdenku vlakem do Bratislavy? (směrem přes Břeclav) - jestli má někdo nějakou zkušenost s dělením takové jízdenky :)

Avatar uživatele langac13
langac13
před 9 lety

Pro všechny cestovatele.....od 17.11 tato akce přestává mít velký význam :) http://byznys.lidovky.cz/cestovat-vlakem-zdarma-na-slovensku-budou-moci-i-cesi-pdd-/doprava.aspx?c=A141106_113238_ln-doprava_ml

Avatar uživatele matej.mikolas
matej.mikolas
před 9 lety

Na facebookových stránkach Regiojetu píšu, že táto cena bude platiť aj naďalej. Ja by som ale pridal ešte svoj tip, ako este viac ušetriť za cestu. Prvé dva týždne po zavedení som cestoval Regiojetom na trase Ostrava - Liptovský Mikuláš so zľavou na ISIC za 8,10 EUR, po rozdelení cesty na úseky Ostrava - Třinec, Třinec - Čadca a Čadca - Liptovský Mikuláš platím za cetu už len 4,40 eur čo je výborná cena a takto ušetriť aj bez ISICu pretože najdrahší na tej ceste je prechod cez hranice teda úsek Čadca - Třinec. Takže ak práve necestujete na celej dĺžke tejto trate dá sa takto celkom slušne ušetriť

Avatar uživatele
haxs
před 9 lety

Ceny jsou stejné i mimo uváděné období.

Avatar uživatele fabrinka
fabrinka
před 9 lety

Aké budú ceny vo vianočnom období?

Avatar uživatele Vendy
Vendy
před 9 lety

Ahoj Fabrinko, to bohužel zatím nevíme, ale jízdenky i dále sledujeme a budeme vás informovat ;-)

Avatar uživatele fabrinka
fabrinka
před 9 lety

Ďakujem! :-)

Avatar uživatele divx
divx
před 9 lety

Kedze mame rovnake ceny vlaku u tohto dopravcu, tak by som doplnil do clanku aj nejake info pre slovakov o zaujimavych miestach v blizkosti trasy na ceskej strane :)

Avatar uživatele Vendy
Vendy
před 9 lety

Ahoj 007, děkuji za dobrý tip na vylepšení ;-)

Další akce