Leo Express na trase do Košic přes Tatry - 279 Kč .

Jak akci využít?

Dnešním dnem zahájil železniční dopravce Leo Express prodej jízdenek na konkurenční trase Praha - Ostrava - Žilina - Poprad - Košice. Na této lince se již před časem začal angažovat RegioJet s cenou 252 Kč v jednom směru. Aktuálně tak na této lince bojují 3 dopravci společně s Českými drahami. A z konkurenčních bojů budou znovu těžit pouze cestující.

Ceny začínají na 349 Kč, přičemž je možné uplatnit 20% slevu v rámci programu Smile, do kterého se můžete bezplatně zaregistrovat. Konečná nejnižší cena za jeden směr tak činí 279 Kč

Vlak z Prahy do Košic jede v čase 14:35 - 22:27, v opačném směru vyjíždí ze Slovenska v 23:14 a přijíždí do Prahy v 08:06. Vlak po cestě zastavuje na vícero stanicích - jízdní řád.

server je aktuálně nedostupný - náhled s cenou proto přiložíme později

Tipy na výlet směr Slovensko

Ve Vysokých Tatrách na vás čekají kromě začínajících zimních radovánek také krásné výhledy z Lomnického štítu, procházky kolem Štrbského plesa nebo výlet na Studenovodské vodopády. Pokud byste však mířili přímo do podhůří Vysokých Tater  – do Popradu, můžete navštívit zdejší ekologický Aquapark Aquacity s termálními bazény, vodním rájem, kryoterapií, hotely, bary a dalšími zařízeními. V Liptovském Mikuláši se nachází největší slovenský aquapark Tatralandia s celoročním provozem. Nezapomeňte ochutnat místní gastronomii s pravými brynzovými halušky.

Tipy na výlet směr Česká republika

V opačném směru můžete na české straně navštívit v Ostravě největší průmyslový památkový areál v oblasti Dolních Vítkovic nazývaný také jako „Ostravské Hradčany“, jehož součástí je např. zábavná expozice Svět techniky a další. V Olomouci na se nachází jedna z dvanácti památek UNESCO v České republice – morový sloup Nejsvětější trojice. Na náměstí kromě památky UNESCO také naleznete orloj, který je součástí jedné radniční stěnyNedaleko Olomouce naSvatém Kopečku je poutní místo s barokním chrámem Navštívení Panny Marie a se zoologickou zahradou.

Sdílej akci s přáteli

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele marek
marek

S Regiojetem je to levnější, ne? stojí to 252 dospělého... kdo by jel do košic tramvají? :-D

před 4 lety
Avatar uživatele zchomova
zchomova

tato cena uz neplati na najviac vytazene dni (piatok-nedela)

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 72%
A už tam budem?
ušetříš až 25%
A už tam budem?
ušetříš až 23%
Tam chceš!
3809 starších akcí