Cinqueterre

Letenky z Bratislavy na Sardinii - 1.100 Kč.

12 komentářů
2014-10-21T12:43:11+02:00

O akci

Ostrov Sardinie je plný nejen krásných pláží, ale také zajímavých měst a míst, které je možné prozkoumat díky letenkám společnosti Ryanair na začátku příštího roku za příznivou cenu. Letenky z Bratislavy na Sardinii je možné zakoupit již za 39,98 € / 1.100 Kč. Letenky za tuto cenu jsou dostupné v lednu a únoru, o ně co dražší jsou pak letenky na březen.

Ryanair umožňuje bezplatnou přepravu 2 kusů příručních zavazadel, první kus musí být maximálních rozměrů 55x40x20 cm a hmotnosti 10 kg. Druhý kus zahrnuje kabelky, tašky na notebook či nákupy v dute-free obchodech a je limitováno rozměry 35x20x20 cm.

Dostupné termíny Bratislava - Alghero a zpět za 39,98 € /1.100 Kč
  • tam →
  • leden: 13, 17, 20, 24, 27, 31
  • únor: 3, 10, 21, 28
  • zpět ←
  • leden: 13, 17, 19, 24, 27, 31
  • únor: 3, 7, 17, 21, 24
Dostupné termíny Bratislava - Alghero a zpět za 45,98 € / 1.268 Kč
  • tam →
  • březen: 3, 7, 10, 14, 17, 24
  • zpět ←
  • březen: 3, 7, 10, 14, 21, 24

Cesta do Bratislavy

Z Prahy do Bratislavy a zpět se můžete dostat se společností Eurolines za 480 Kč nebo využít zpáteční jízdenku se Student Agency za 580 Kč či s Českými drahami za 852 Kč.

Proč navštívit Sardinii?

Ostrov Sardinie je součástí Itálie a nachází se ve Středozemním moři jihozápadně od ní. Město Alghero bývá často označováno jako malá Barcelona, protože zde jsou znát pozůstatky po katalánské kolonizaci ze 14. století zejména v architektuře a i v jazyce místních obyvatel. Na Sardinii se nachází krásné pláže s bílým pískem. Mezi přírodní klenoty ostrova patří jeskyně Gratta di Nettuno neboli Neptunova jeskyně, jejíž vchod leží dva metry nad mořskou hladinou, ale je možné se do ní dostat i z pevniny. V jeskyni spatříte nádhernou krápníkovou výzdobu.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-10-21T12:43:11+02:00

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele hanixov
hanixov
před 8 lety

Z Aghera jsem sel na Neptunovy schody v prosinci pesky cca 50km tam a zpet. Je to vylet na cely den, ale moc pekny, je treba si vzit jidlo a piti, defakto vse je zavrene mimo sezonu a o vikendu. Liduprazdno. Je to tam mimo sezonu super.

Avatar uživatele jochovicovamarie
jochovicovamarie
před 8 lety

Tak jsme vybrali březen, kde si vytisknu letenky, do mailu mi něco přišlo, ale nic s čárovým kodém, nebo k vytištění. Prosím poraďte. Děkuju

Avatar uživatele nivnicanka1
nivnicanka1
před 8 lety

Uděláš check-in online na internetu, po vyplnění se ti pak zobrazí letenky k vytištění. Online check-in lze provést cca 14dni až 2h před odletem.

Avatar uživatele jirza
jirza
před 8 lety

Vřele doporučuji letět až v březnu. Pocasi bude jistější, dny delší, jeskyně méně zatopené a turistů stejně málo jako na začátku roku.

Avatar uživatele romi.pasekova
romi.pasekova
před 8 lety

Taky bych tam v zime neletela..byli jsme tam letos na zacatku rijna,pocasi pres tricet stupnu,plaz Maria Pia v Algheru nadhera,bily pisek,tyrkysove more..bylo by mi lito se nemoct koupat a na plaze se jen divat..Recepcni na hotelu rikala,ze posledni tri roky se pocasi zmenilo,driv se koupalo uz v dubnu,ted je uplna zima ,naopak zari rijen,kdy uz byla zima,je uplne leto.. pro cestovatele je tam ale urcite co objevovat cely rok..

Avatar uživatele nivnicanka1
nivnicanka1
před 8 lety

Doporučuji navštívit, ale určitě v jiném než zimním období, kdy tam často pršív a auotbusová doprava není tak frekfentovaná jak v sezóně, takže potřeba půjčitsi auto. Cesta z letiště stojí 1,5euro, přímo v letištní hale je automat na jízdenky, autobus jezdí ale jen 1x za hodinu a cesta do centra Alghera trvá cca 15-20min. Na obrázku je městečko Bosa, to taky doporučuji navštívit, zpáteční jízdenta tam stojí 7euro. Do těch jeskyní jezdí autobusy mimo letní období jen 1x denně!Zpáteční jízdenka cca 4euro (jednosměrná 2,5e) mám za to že se vyjíždělo z Alghera kolem 10 ráno a ve 12 z tama zpět, takže máte co dělat,abyste rychle sešli přes 600 schodů do jeskyně, prohlídka a šup rychle nahoru do autobusu. A ještě když je moře rozbouřené a zaplaví vstupní "halu", tak Vás na prohlídku ani nepustí. Po cestě je několik pěkným pláží, kde vám autobus může zastaví.

Avatar uživatele aocpv
aocpv
před 8 lety

Ahoj, je to s počasím opravdu tak špatné?

Avatar uživatele Vendy
Vendy
před 8 lety

Ahoj Markéto a Petře, Markéto děkujeme Ti za informace ;-) Petře, tady je ještě pár odkazů na počasí a srážky na Sardinii: http://sardinieinfo.webnode.cz/pocasi-/ http://isardinie.cz/o-sardinii/pocasi-na-sardinii/ http://www.vino-italiano.cz/sardegna/ Průměrně nejvíce srážek na Sardinii je v listopadu a prosinci.

Avatar uživatele nivnicanka1
nivnicanka1
před 8 lety

Tak může ti počasí vyjít, a taky nemusí. Já tam byla na přelomu května/června a nemůžu si to vynachválit, počasíčko vyšlo, slunce pálilo, pláže náádherné a liduprázdné!! jen moře studenější, ale tose dalo čekat:) Potrkali jsme tam jednu paní z Prahy, žije tam už 15let a říkala, že poslední dvě zimy propršelo dosti, že to už dlouho nezažila. Ale ten březen/duben (třeba velikonoce) by nemuselo byt špatné. V supermarketech se ceny daly, v restauracích jak kdem našli jsme lasagne za 5,m pizza 5-10. Ubytko se zhruba v tom našem obdovbí pohybovalo kolem 20uuro noc/osoba se snídaní.

Avatar uživatele petrfs9
petrfs9
před 8 lety

Při troše štěstí to lze koupit za nějakých 250 return....

Avatar uživatele nivnicanka1
nivnicanka1
před 8 lety

Já za zpáteční dala 105euro, kupovalajsem to měsíc a půl dopředu

Avatar uživatele ss1
ss1
před 8 lety

My tam byli letos uprostřed ledna a byli jsme spokojení! I bez auta - určitě bych nikoho neodrazovala. Na turistiku parádní, teploty kolem 20C. Busů jezdí míň, ale všechny odjezdy se dají zjistit dopředu. Turisti žádní. Sardiňani hrozně milí. Do moře se dalo vlézt tak ze srandy, jediné omezení byly obrovské vlny, které znemožnily přístup na některé menší pláže, připadně vstup do některých jeskyní - hladina je v zimě výše než v létě.

Další akce