Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Ostrov Sardinie je plný nejen krásných pláží, ale také zajímavých měst a míst, které je možné prozkoumat díky letenkám společnosti Ryanair na začátku příštího roku za příznivou cenu. Letenky z Bratislavy na Sardinii je možné zakoupit již za 39,98 € / 1.100 Kč. Letenky za tuto cenu jsou dostupné v lednu a únoru, o ně co dražší jsou pak letenky na březen.

Ryanair umožňuje bezplatnou přepravu 2 kusů příručních zavazadel, první kus musí být maximálních rozměrů 55x40x20 cm a hmotnosti 10 kg. Druhý kus zahrnuje kabelky, tašky na notebook či nákupy v dute-free obchodech a je limitováno rozměry 35x20x20 cm.

Dostupné termíny Bratislava - Alghero a zpět za 39,98 € /1.100 Kč
  • tam →
  • leden: 13, 17, 20, 24, 27, 31
  • únor: 3, 10, 21, 28
  • zpět ←
  • leden: 13, 17, 19, 24, 27, 31
  • únor: 3, 7, 17, 21, 24
Dostupné termíny Bratislava - Alghero a zpět za 45,98 € / 1.268 Kč
  • tam →
  • březen: 3, 7, 10, 14, 17, 24
  • zpět ←
  • březen: 3, 7, 10, 14, 21, 24

Cesta do Bratislavy

Z Prahy do Bratislavy a zpět se můžete dostat se společností Eurolines za 480 Kč nebo využít zpáteční jízdenku se Student Agency za 580 Kč či s Českými drahami za 852 Kč.

Proč navštívit Sardinii?

Ostrov Sardinie je součástí Itálie a nachází se ve Středozemním moři jihozápadně od ní. Město Alghero bývá často označováno jako malá Barcelona, protože zde jsou znát pozůstatky po katalánské kolonizaci ze 14. století zejména v architektuře a i v jazyce místních obyvatel. Na Sardinii se nachází krásné pláže s bílým pískem. Mezi přírodní klenoty ostrova patří jeskyně Gratta di Nettuno neboli Neptunova jeskyně, jejíž vchod leží dva metry nad mořskou hladinou, ale je možné se do ní dostat i z pevniny. V jeskyni spatříte nádhernou krápníkovou výzdobu.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele hanixov
hanixov

Z Aghera jsem sel na Neptunovy schody v prosinci pesky cca 50km tam a zpet. Je to vylet na cely den, ale moc pekny, je treba si vzit jidlo a piti, defakto vse je zavrene mimo sezonu a o vikendu. Liduprazdno. Je to tam mimo sezonu super.

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele jochovicovamarie
jochovicovamarie

Tak jsme vybrali březen, kde si vytisknu letenky, do mailu mi něco přišlo, ale nic s čárovým kodém, nebo k vytištění. Prosím poraďte. Děkuju

před 8 lety
Avatar uživatele nivnicanka1
nivnicanka1

Uděláš check-in online na internetu, po vyplnění se ti pak zobrazí letenky k vytištění. Online check-in lze provést cca 14dni až 2h před odletem.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele jirza
jirza

Vřele doporučuji letět až v březnu. Pocasi bude jistější, dny delší, jeskyně méně zatopené a turistů stejně málo jako na začátku roku.

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele romi.pasekova
romi.pasekova

Taky bych tam v zime neletela..byli jsme tam letos na zacatku rijna,pocasi pres tricet stupnu,plaz Maria Pia v Algheru nadhera,bily pisek,tyrkysove more..bylo by mi lito se nemoct koupat a na plaze se jen divat..Recepcni na hotelu rikala,ze posledni tri roky se pocasi zmenilo,driv se koupalo uz v dubnu,ted je uplna zima ,naopak zari rijen,kdy uz byla zima,je uplne leto.. pro cestovatele je tam ale urcite co objevovat cely rok..

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele nivnicanka1
nivnicanka1

Doporučuji navštívit, ale určitě v jiném než zimním období, kdy tam často pršív a auotbusová doprava není tak frekfentovaná jak v sezóně, takže potřeba půjčitsi auto. Cesta z letiště stojí 1,5euro, přímo v letištní hale je automat na jízdenky, autobus jezdí ale jen 1x za hodinu a cesta do centra Alghera trvá cca 15-20min. Na obrázku je městečko Bosa, to taky doporučuji navštívit, zpáteční jízdenta tam stojí 7euro. Do těch jeskyní jezdí autobusy mimo letní období jen 1x denně!Zpáteční jízdenka cca 4euro (jednosměrná 2,5e) mám za to že se vyjíždělo z Alghera kolem 10 ráno a ve 12 z tama zpět, takže máte co dělat,abyste rychle sešli přes 600 schodů do jeskyně, prohlídka a šup rychle nahoru do autobusu. A ještě když je moře rozbouřené a zaplaví vstupní "halu", tak Vás na prohlídku ani nepustí. Po cestě je několik pěkným pláží, kde vám autobus může zastaví.

před 8 lety
Avatar uživatele aocpv
aocpv

Ahoj, je to s počasím opravdu tak špatné?

před 8 lety
Avatar uživatele Vendy
Vendy

Ahoj Markéto a Petře, Markéto děkujeme Ti za informace ;-) Petře, tady je ještě pár odkazů na počasí a srážky na Sardinii: http://sardinieinfo.webnode.cz/pocasi-/ http://isardinie.cz/o-sardinii/pocasi-na-sardinii/ http://www.vino-italiano.cz/sardegna/ Průměrně nejvíce srážek na Sardinii je v listopadu a prosinci.

před 8 lety
Avatar uživatele nivnicanka1
nivnicanka1

Tak může ti počasí vyjít, a taky nemusí. Já tam byla na přelomu května/června a nemůžu si to vynachválit, počasíčko vyšlo, slunce pálilo, pláže náádherné a liduprázdné!! jen moře studenější, ale tose dalo čekat:) Potrkali jsme tam jednu paní z Prahy, žije tam už 15let a říkala, že poslední dvě zimy propršelo dosti, že to už dlouho nezažila. Ale ten březen/duben (třeba velikonoce) by nemuselo byt špatné. V supermarketech se ceny daly, v restauracích jak kdem našli jsme lasagne za 5,m pizza 5-10. Ubytko se zhruba v tom našem obdovbí pohybovalo kolem 20uuro noc/osoba se snídaní.

před 8 lety
Avatar uživatele petrfs9
petrfs9

Při troše štěstí to lze koupit za nějakých 250 return....

před 8 lety
Avatar uživatele nivnicanka1
nivnicanka1

Já za zpáteční dala 105euro, kupovalajsem to měsíc a půl dopředu

před 8 lety
Avatar uživatele ss1
ss1

My tam byli letos uprostřed ledna a byli jsme spokojení! I bez auta - určitě bych nikoho neodrazovala. Na turistiku parádní, teploty kolem 20C. Busů jezdí míň, ale všechny odjezdy se dají zjistit dopředu. Turisti žádní. Sardiňani hrozně milí. Do moře se dalo vlézt tak ze srandy, jediné omezení byly obrovské vlny, které znemožnily přístup na některé menší pláže, připadně vstup do některých jeskyní - hladina je v zimě výše než v létě.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Lapad
ušetříš až 66%
Tam to bude krásný!
Mauritius pláže
ušetříš až 26%
Jedem!
Domky na Madeiře
ušetříš až 33%
Tam to bude krásný!
Almadraba
ušetříš až 49%
Tam jsi vždycky chtěl!
K moři do Alicante z Prahy
3 048 Kč
2022-05-19T12:02:42+02:00 0 komentářů
5456 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie