Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Aktualizace 21.1.2020 – akce již skončila. Stále můžete mít ale vstup zdarma ve Vídni či za 100 Kč v Praze, viz letištní salónky.

Chtěli byste si někdy užít komfortu a luxusu, který letištní salónky přináší bez toho, aniž byste si kupovali letenky v byznys třídě, ale letěli třeba na víkend s low–costem? Pak využijte následující nabídky. Navedeme vás, jak zdarma získat členství u DragonPass a k tomu zvýhodněné vstupy do letištních salónků za 10 USD po celém světě!

DragonPass je asijská obdoba Priority Pass nebo KeyLounge, členské kartičky sloužící k placeným či předplaceným vstupům do partnerských letištních salónků. Standardně členství Classic stojí 99 USD a pak jednorázový vstup 31 USD.

Jak na to? Následujte jednotlivé kroky:

(1) Vytvoření účtu u Dufry s Platinovým členstvím

 • Stáhněte si aplikaci Red by Dufry na váš mobilní telefon (iOS / Android)
 • Registrujte se a během registrace nezapomeňte zadat promo kód HAPPYBIRTHDAY2020
 • V aplikaci musíte vidět Platinum členství, bez něj opakujte registraci znovu nebo v profilu zkuste doplnit promo kód (aplikace může žádat vybrat nejprve Store, vyberte třeba Londýn Heathrow)
 • Vyberte libovolné letiště, třeba Londýn a klikněte ve spodní liště na první položku „Enjoy“. Zde v sekci „Airport Benefits“ si vyberte salónek a dole v popisu klikněte na tlačítko „I want it“ (toto letiště nemusí být tím, které chcete skutečně navštívit! Je potřeba jen pro aktivaci účtu DragonPass)
 • Odsouhlaste předání vašich údajů společnosti DragonPass a klikněte na Submit. Za pár minut vám na email dorazí registrační údaje pro DragonPass

(2) Přihlášení do DragonPassu s aktivním členstvím Classic a zvýhodněnými vstupy za 10 USD

 • Stáhněte si aplikaci DragonPass (iOS / Android)
 • Přihlaste se pomocí registračních údajů, které vám přišly na email
 • Nabijte si na váš účet libovolné množství vstupů do salónků á 10 USD (uplatníte kdekoliv na světě, není spojeno s výše vybraným letištěm)

(3) Uplatnění vstupu na letišti

 • U vstupu do salónku předložte QR kód z aplikace DragonPass a obsluha vám odečte vstup z účtu

Pár screenshotů z postupu najdete níže pod odkazem.

Možné otázky a dotazy

O čem jsou letištní salónky? Co očekávat a na co se těšit. V krátkosti – pohodlná křesla, větší ticho než v terminálu na lavičce, neomezené nápoje (i alkoholické), káva, čaje, občerstvení dle salónku (někde teplý bufet, jinde jen studené zákusky...).

K čemu mi je Dufry aplikace?

Na letištích můžete uplatnit slevy a jiné benefity, které v aplikaci najdete. Po registraci díky promokódu obdržíte na 1 měsíc platinové členství, které umožňuje právě zvýhodněnou registraci do DragonPassu. Pokud nebudete nakupovat, můžete ji po registraci smazat.

Nejde mi potvrdit registraci do Dufry, co teď?

Musíte zkoušet znovu a znovu. Občas pomůže se odpojit z wifi a jet přes mobilní data.

Nejde mi potvrdit registraci do DragonPass, co teď?

Po odkliknutí tlačítka Submit se ani mě úspěšně nenačetla stránka s potvrzením, ale registrační email do 5 minut dorazil.

Jak dlouho mi členství DragonPass platí?

Váš účet je aktivní po dobu 1 roku. Všechny přednabité vstupy jsou platné maximálně do konce platnosti vašeho účtu.

Do jakých salónků lze přístup uplatnit?

V aplikaci DragonPass dejte ve spodní liště Home a pak vyhledejte v horní části libovolné letiště kam poletíte. Zobrazí se vám dostupné salónky s popisem jako otevírací doba či umístění na letišti. Některé salónky jsou na různých terminálech. Prakticky vzato máte k dispozici více než 900 salónků po celém světě.

Jak funguje nabití vstupů za 10 USD?

Vstupy si nabíjíte nezávisle na konkrétním salónku. Dejme tomu, že si dnes nabiji 2 vstupy a příští týden poletím z Prahy do Bangkoku přes Dauhá. Vstup využiji v Praze a v Dauhá. Na zpáteční cestu si musím nabít další dva vstupu, pokud je budu chtít využít v Bangkoku a Dauhá.

Lze na jeden účet využít vstup pro více osob?

Ne. Na váš účet můžete za 10 USD vstoupit jen a pouze vy. Další osoba musí mít svůj vlastní účet.

Je někde háček či riziko?

Háček nikde není. Riziko je maximálně v omezení služby na základě masového využití. Nenabíjejte proto nesmyslné počty vstupů hned dnes, ale klidně den před odletem.

Pokud vás napadají další otázky, ptejte se.

Sdílej akci s přáteli

Akční nabídka

David facepalm
Už nejsou...
Nabídka se už bohužel vyprodal nebo společnost své ceny opravila. Více štěstí při dalším lovu - a nebo si nastav hlídače akčních letenek! :)

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

218 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ahoj, zrovna jsem si chtel poprve uzit salonek a to v Dauha a vstup tedy nabiti stoji uz 27usd :(

před 3 měs
Avatar uživatele
cali

Mělo být dávno nabito:-))

před 3 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 568 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-04-12T18:51:19+02:00)

Tak ja nezaváhal. Teď už jen aby to bylo kdy využít ;-)

Jinak to ze to zrušili věc stará aspon 14 dnu

před 3 měs
Avatar uživatele
Lukáš Horák

U mě opačnej problém, nabitých 5 vstupů a celkem se obávám, že do konce roku nevyužiji. Snad bude možný refund.

před 3 měs
Avatar uživatele janicek
janicek

Refund je mozny, treba tam ale zavolat. Online to nejde...

před 3 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

Do ledna hodně daleko. Kazdopadne 5 vstupu byl slušný počin :-). No kdo by si dokázal v lednu podobnou situaci ale představit. Ja mam naštěstí jen 2 vstupy.

, takže na nějaké volání se muzu tak leda vykašlal. Snad to využiji :-)

před 3 měs

cali: Ale to je jedno ne? kdyz tbych to nabil drive na 10 USD kdyz to jeste slo, tak ted by mi ten kredit nestacil ne? Nebo chapu to tak, ze ted vstup stoji 27USD namisto puvodnich 10USD, takze i kdyz bych si drive nabil jakoby na dva salonky a nabilbych 20USD, tak ted by mi to proste nestacilo ne?

před 3 měs
Avatar uživatele eremi
eremi

Měl by jsi koupené vstupy, žádný kredit, tedy předtím bys je koupil za 20 USD a měl by jsi na kartě 2 vstupy, teď ty stejné 2 vstupy nabiješ za 54 USD.

před 3 měs
Avatar uživatele J0x
J0x

Tak to byla skvělá akce, jen co je pravda. Nejdřív totální vopruz s registrací, polofunkční appka (o webu nemluvě), aplikace DragonPassu taky nic moc, pak doprošování se Dufry o připsání kreditu za nákupy, což sice nakonec po delší době nějak dopadlo, ale stejně blbě a teď zrušení akční ceny za vstup do salonků. Už vím, ve kterých duty-free shopech mě víckrát neuvidí. 😂

před 3 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

A co jsi Joxi čekal? Že si budeš papkat a rozvalovat se v křesílkách za 10 doláčů v salóncích celý rok? To jsi teda velký optimista :-). Jinak nevím co jsi měl za problém, ale já udělal registraci za 5 minut.

před 3 měs
Avatar uživatele J0x
J0x

Čekal jsem, že bude fungovat aspoň něco. 😂

před 3 měs
Avatar uživatele
Jakub Langer

Zatim jsem Dragon Pass ze zvedavosti vyuzil jen 2x (SXF, LIS) a jeste si dobil 1 vstup navic. Ten ted ceka na vycerpani, stejne tak jako 4 vstupy od CSOB Premium. Snad to tedy bude jeste mozne do konce roku 2020 vyuzit na lety bez byznysu. Verim, ze kdyz ne od cervence, od zari uz snad jo ...

Přidat odpověď
před 3 měs
Avatar uživatele micky
micky
 • Přidal se před 7 lety
 • Napsal 24 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-04-08T07:45:31+02:00)

Dneska Dubai, Ahlan Lounge B26. Oproti avizovanym 4 hodinám nam dali hodin pět, za cenu 10 dolarů se jinde neda koupit snad ani kafe. Diky :)

Odpovědět
před 4 měs

Ammán Jordánsko, využito při layoveru směrem tam i zpět, vše bez problémů :) Jen opravdu jeden účet na vstup pro 1 osobu. Díky za tip 👍

Odpovědět
před 4 měs
Avatar uživatele Láďa
Láďa
 • Přidal se před 5 měs
 • Napsal 1 komentář
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-03-13T19:21:42+01:00)

Také jsem využil na pár místech a vždy vstup bez problémů. Jen doporučuji dobít ve větším předstihu než pár minut před vstupem do salonku. Já to udělal na jednom místě na letišti cca 10 minut před snahou vstup uplatnit. A hlásilo jim to, že nemám žádný vstup k využití (i když mobilní aplikace vstup ukazovala). Když jsem počkal dalších cca 10 minut, bylo již vše OK.

Odpovědět
před 4 měs
Avatar uživatele
cali
 • Přidal se před 8 lety
 • Napsal 994 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-02-21T09:26:23+01:00)

Jen perlička... Před 14 dny jsme byli se ženou v Maple Leaf Lounge FRA. Vzali v pohodě děti na naše vstupy, ale hlavně se nepotřeboval ani jeden vstup. Začínám litovat, že jsem si pořídil neomezený PriorityPass🙂

před 5 měs
Avatar uživatele aga.endy
aga.endy

Včera se objevilo info, že DragonPass vyjmul z akce "Dufry" všechny salónky ve Španělsku. Zítra letíme do Andalusie, tak mě to celkem mrzí.. myslím, že to takto půjde lavinově i s jinými státy, a priority pass ještě hooodně vyuziješ...

před 5 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

Cali co myslis tím “ale hlavně se nepotřeboval ani jeden vstup” Tomu jsem po ránu nejak neporozuměl :-)

před 5 měs
Avatar uživatele
cali

Že nebyl odečtený ani jeden vstup nikomu, tedy akt milosrdenství:-)

před 5 měs
Avatar uživatele J0x
J0x

Aga.endy: v aplikaci RED žádné španělské salonky nejsou, jen u 7 šp. letišť nabídka vstupu za nákup nad 150€. V Dragonpassu jsou ve Španělsku jen slevy na jídlo. Nevím, jak to bylo ještě nedávno, nevěděl jsem, že tam zas poletím, tak jsem se nedíval. 😊

před 5 měs
Avatar uživatele tmx
tmx

Toto jsem měl minulý týden všude. Ani Prahu jsem tam neviděl. Teď už tam jsou zpět, španělské ne (a byly, díval jsem se na Mallorku pár týdnů zpátky, když jsme jí zvažovali na Velikonoce).

Přidat odpověď
před 5 měs
Avatar uživatele J0x
J0x

Mám dotaz: je tu někdo, komu Dufry započítal nákup v jejich obchodě správně? Jejich web i aplikace stojí za starou bačkoru, ale teď už mám pocit, že celý systém...

Kdyby nákup neprodlužoval status, tak na ně kašlu...

před 5 měs
Avatar uživatele dedik77
dedik77
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 25 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-02-12T00:44:39+01:00)

Zdravim cestovatele z Dallasu (DFW). Prileteli jsme na terminal D ale odlet mame z C-ka, ale tim ze se musi vzit za kontrolou pasu/esta, kufr a prevezt ho na jiny pas, museli jsme znova kontrolou a tak jsme vyuzili Dragon Pass na terminalu D. Byli jsme jejich prvni zakaznici (obsluhoval nas Tom). Je to novy lounge, ktery je spojeny s Korean Air a Qatar. Jeho lolalita D35 gate, 4-te patro (informace v aplikaci neni aktualni). Lounge nabizi to co potrebuji po celem dni: teplou polevku, nejaky sendvic a salat, balenou vodu a pani vam namixuje gin&tonic. Bezne menu stoji od 12$ do 16$, tak si myslim ze vstup za 10$ byl idealni volbou. Hezke cestovani.

PS: jmeno wifi “The Lounge_5GHz” a heslo “Airport2019!”

Přidat odpověď
před 5 měs
Avatar uživatele Rosta M.
Rosta M.

Včera vyzkoušeno na letišti v Punta Caně a no problem manželka nasvůj dragon pass nabila 10usd já taky oba vez problému prošly a pustili nám dokonce gratis dceru.Možná sympatie s obsluhou po nasem 11 denním pobytu a konverzaci o něm.

Lukáši možná blbý dotaz - chápu spravně že platinum od Red duffy padne po měsíci do classicu a pak už je pro nás Dragon pass za 10usd mrtvý? Nebo ještě celý rok můžeme využívat po 10usd vstup napr pojedu v červnu někam třeba z Zurichu tak si nabiju před salonkem 10usd a zaplatím dragonem jako nyní nebo už je to out?

před 5 měs
Avatar uživatele tmx
tmx

Red platinum padne po měsíci, ale Dragon pass má uvedenou platnost 1 rok.

před 5 měs
Avatar uživatele J0x
J0x
 • Přidal se před 4 lety
 • Napsal 913 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-02-08T23:57:41+01:00)

Jak tady psal cali, nákup v Dufry prodlužuje platnost statusu o rok, ale jestli to znamená, že i za rok můžu přes Dufry pořídit Dragonpass s cenou $10 za vstup, to nevím.

Přidat odpověď
před 5 měs

Díky za super tip. Aktualně , Mnichov World lounge a absolutne bez problemu. Oproti cenám dole jsem to projedl a propil 10x

Odpovědět
před 5 měs
Avatar uživatele
Paul Bart Frank

S kamaradem mame kazdy aktivni Platinum. Chteli bychom to vyuzit na letisti v Lisabonu. Je mozne si s sebou vzit doprovod, každý jednoho cloveka?, jak tady nekolikrat čtu nebo je to vylouceno. Nikdy jsem v podobnem Lounge nebyl. Diky za info.

před 5 měs
Avatar uživatele tmx
tmx

Ne. Jako doprovod mohou obvykle jen děti do 3 let.

Vstup do salonku je cca za 30 eur, opravdu nepouští jen tak doprovod zdarma.

Přidat odpověď
před 5 měs
Lenka

vcera vyzkousen salonek v SJO a bez problemu - dokonce maji logo dragon passu na recepci

Odpovědět
před 6 měs

Tak hlásím ze Mastercard lounge na T1 v Praze naprosto bez problému, odbavení trvalo tak minutu!

před 6 měs
Avatar uživatele Breathe
Breathe

Do Mastercard lounge na T1 nechodim, ani kdyz mam tu moznost zadarmo.

před 6 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

@Breathe

To jsme rádi, ze to víme ;-)

Zřejmě jsi lepší oddíl.

před 6 měs
Avatar uživatele Breathe
Breathe

Nijak jsem se nechtěl vymezovat proti lidem co tam chodí. Jenom je podle mého názoru i těch 10 USD moc za to, co salónek návštěvníkovi nabídne.

před 6 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 568 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-01-23T19:15:27+01:00)

Promiň, ale vyznělo to tak.

Ono když člověk cestuje z daleka a raději dřív, tak i kdyby tam nebylo téměř nic, tak je to pořad lepší než sedět u gatu. Myslim, ze za těch 10 je to OK. Za to si das nějaký smazak v te restauraci na letišti a jedno pivo. Ale to hádám, pac v Praze už jsem 6 let nebyl.

A upřímně, už jsem viděl spoustu horších salonku než je tento.

před 6 měs
Avatar uživatele eremi
eremi

Přesně tak, viděl jsem mnoho horších lounge i na letištích srovnatelné velikosti. I když jsem taky na Prahu v minulosti nadával, čím větší má člověk možnost srovnávat, tak zjišťuje, že zase taková hrůza to není a za 10 USD se to rozhodně vyplatí, i kdyby si tam měl dát dva budvary, řízek a kafe a koukat na plochu.

před 6 měs
Avatar uživatele Breathe
Breathe

Odvolávám co jsem napsal a omlouvám se, vygooglil jsem si fotky a zjistil, že jsem zaměnil Mastercard a Menzies. Tím, že jsem z Prahy a přijíždím na letiště na poslední chvíli, je to už delší dobu, co jsem byl naposled v Praze v salónku.

před 6 měs
Avatar uživatele J0x
J0x

Když jsem teď koukal v aplikaci Dragonpassu na salonky na letištích, kam mám namířeno, tak mě to přesvědčilo, že MC lounge v Praze je vlastně skoro super. Mají tam polívku, chlebíčky a hlavně sprchu a to se o spoustě salonků říct nedá... :)

před 6 měs

Tak MC v Praze je jeden bych řekl z nejśabsich v porovnání se salonky ve světě. Jo mají tam chlebicky a tvrdé, to Češi radi ale jinak? Chápu, ze je to slabší díky tomu, ze se do nej oproti jiným dostane fakt každý a zdarma, ale ...

před 5 měs
Avatar uživatele eremi
eremi

V MC lounge v Praze mají vždycky teplé jídlo (polevka a nejake rizky,kureci palicky atd.)a asi jsi v moc lounge nebyl,protože je mraky mnohem horších lounge.

před 5 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

@eremi

Taky jsem to chtěl napsat, ale v sobotu a neděli raději nereaguji. Nemá to moc smysl :-)

Přidat odpověď
před 5 měs

Pánové díky a klobouček. Air Canada Lounge Frankfurt. Dvě osoby na jednu kartu a tři hodiny!

před 6 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

Myslis jeden plus jeden zdarma nebo každý za 10?

před 6 měs
Avatar uživatele
Jakub S

1 + 1 zdarma. Sorry, za dlouhý čas na odpověď. Touláme se po coronavirem zdevastovaným Thajsku :)

Přidat odpověď
před 5 měs
Avatar uživatele
Joll Burr

Dnes zkusil registraci snoubenec a uz ukazuje clenstvi Silver..

před 6 měs
Avatar uživatele
cali

Vyměň snoubence... Tady je halda mužů s platným DragonPassem:-)

Přidat odpověď
před 5 měs

Zkusil jsem snad všechno a porad mam Silver Card. Poradí prosím někdo?

Odpovědět
před 6 měs
Avatar uživatele
Petr

Přidávám postřeh, jak mně to fungovalo. Registrace a všechno ok. Vstup v Athénách do salonku Swissport super. Nabil jsem 5 minut před vstupem 2x 10 USD v domění, že to platí pro 2 osoby. Tuhle akci jsem využil ještě před poublikováním tady a tudíž jsem nevěděl, že je to 1 osoba na 1 účet. Každopádně jsme do salonku šli 2 a strhli nám pouze jeden vstup. Wow. Včera jsem použil při placení to platinové členství. Kód zadávali ručně, kartu jim to nebralo, ale stejně jsem nakonec žádnou slevu nedostal, a to ani v jednom případě ze dvou. Jednou jsem teda redeemoval míle, to chápu, že nebyla sleva, ale u nákupu kámoše za 45 € mu to s poskytnutím mojeho baording passu a platinové kartičky slevu stejně žádnou nedalo.

Odpovědět
před 6 měs
Avatar uživatele
cali

Jen taková poznámka... Asi je každému jasné, že tahle fajn možnost je jen díky marketingové akci Dufry AG, která by jim měla přinést zvýšení poštu zákazníků a prodejů. Tedy nějaký nenadálý konec nebo omezení spolupráce a výhod DragonPass můžeme všichni do jisté míry ovlivnit. Myslím, že koupě třeba jedné tyčky Toblerone v jejich duty free nikoho nezabije a já to při své únorové cestě určitě udělám. Navíc nákupem by mělo platit i prodloužení statutu na další rok https://ibb.co/y5BL6cG . Jen tedy nákup v jejich shopech, útrata třeba v Heinemann nebo Lagardére je na nic:-)

před 6 měs
Avatar uživatele
David Eiselt

+1

před 6 měs
Avatar uživatele tramin
tramin

Mě už taky ukazuje silver,i po druhém pokusu registrace...

před 6 měs
Avatar uživatele J0x
J0x

Cali díky za tip. Nakoupili jsme v Bergamu, u tyček teda naneštěstí jen nezůstalo. 😂 Jsem zvědavý, za jak dlouho připíšou body, prý na to mají až 7 dní, taky by mě zajímalo, kde najdu konec platnosti toho statusu, v aplikaci se mi nepodařilo to nikde vyčíst, a taky jestli si budu moct s tím statusem, pokud se prodlouží, i za rok koupit DragonPass se vstupy za 10 doláčů.😊 Refer a Friend mi taky nešlo použít a vůbec je ta aplikace nějaká nakřáplá...

Přidat odpověď
před 5 měs

Je možné, že už to nefunguje?

Zobrazuje mi to SILVER.

před 6 měs

Když chci zkusit opakovat registraci tak musím pokaždé na jiný email, že?

před 6 měs
Avatar uživatele
David Eiselt

Ano, jestli to nejede nevím :) počkáme, kdo se další s promo kódem registruje.

před 6 měs
Avatar uživatele tmx
tmx

Potvrzuji, že už akce skončila. Člověk zůstane jako SILVER (žádná hláška, že promo kód není platný), ale nevyskočí.

před 6 měs

Taky mi vyskakuje členství SILVER. No neva, jedno členství ze včera mám, tak to třeba zkusím sám, děti budou koukat zvenku :-D :-D

Přidat odpověď
před 6 měs

Jak to prosim funguje s detmi? Letime s detmi a mame cca 8h v Soulu. Nemam problem zaplatit $10 za kazdeho ale podle podminek by melo mit i kazde dite svuj ucet, nebo jde za sve deti zaplatit svym uctem? Dekuji

před 6 měs
Avatar uživatele
David Eiselt

Děti do 6 let běžně salónky berou bezplatně, ale i tak bych pro jistotu založil další 2 účty.

Přidat odpověď
před 6 měs
Bič boží
před 6 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

Jojo.Cetl jsem to už včera večer. Zajímavé počteníčko.

před 6 měs
Avatar uživatele
cali

Neděle dopoledne veskrze kladná zkušenost, mého travel buddyho dokonce jako doprovod pustili zdarma:-)

před 6 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

Tak asi záleží salonek od salonku. Taky jsem četl, ze někde to bylo bez problémů. Uvidíme jaké budou zkušenosti po prvních par týdnech. Kde jsi byl ty Cali?

před 6 měs
Avatar uživatele eremi
eremi
 • Přidal se před 5 lety
 • Napsal 535 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-01-21T06:49:03+01:00)

KBP :) Jinak, abych uvedl vyjádření cali na pravou míru, nebyl jsem jako doprovod, měl jsem nachystaný svůj, ale po tom, co tam paní musela opisovat číslo karty a trvalo to několik minut, mě už jen odmávla, že ok :)))

před 6 měs
Avatar uživatele tmx
tmx

A četl jsi je? Je divné, že to nemá žádné pozitivní, ale to je asi nulovým průnikem uživatelů Dragon passu a trustpilotu. Jinak recenze jsou o tom, že jim řekli, že je salónek plný, nebo že je neuvedli k vlastnímu stolu, protože neměli rezervaci. Priority pass a Lounge key tam má stejný typ recenzí a hodnocení 2,5. V UK je běžné si do těchto našich soc salonků kupovat a rezervovat vstup, tady rezervace není, tak se jim najednou stává, že jsou plné.

Nebál bych se toho. :)

před 6 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

Četl jsem je. A 2,5 je pořád podstatně lepší jak 1,6. Ale četl jsem i jiné recenze, kde bylo spousta zkušeností, že se do salonku nemohli dostat, protože to kartu vůbec nenačetlo. Ale jak jsem psal, uvidí se v příštích týdnech :-)

před 6 měs
Avatar uživatele tmx
tmx

Já reagoval spíš na Daniela. :) Jde mi o to, že přinejhorším tě nepustí do salonku, nic horšího se nestane. U Lounge key dáváš z ruky kreditku, můžou ti naúčtovat více vstupů, atd. Takže toto mi přijde bezpečnější, s rizikem méně problémů.

Samozřejmě když se chceš cestou ze ZOO stavit v letištním salonku a oni tě tam nepustí, to rozhodně naštve. :D

před 6 měs
Bič boží

tak veren sve povaze jsem se prvni registroval a nabil ucet a az potom cetl recenze. 2 dny tomu nazad, platina jak vino. od vcerejska uz jen stribro. takze jak sikmoocka zjistila ze uz me ulovila tak to stopla. snazi se to u me vyzehlit, ale maj to marny.

před 6 měs
Avatar uživatele J0x
J0x

Daniel: nějak nechápu. Platinové členství se týká Dufry, ne Dragonpassu, a je na měsíc od získání. Nabíjením účtu asi myslíš koupi vstupu u Dragonpassu? Platina sloužila k získání Dragonpassu vč. ceny za jeden vstup 10 USD, po získání už by neměla úroveň u Dufry hrát v Dragonpassu žádnou roli.

před 6 měs
Bič boží

tak jak rikas, vse jsem poplantal, opet jak mam ve zvyku. uz jsem se s tim naucil zit. dufry platina, dragonpass clasic za 10bucks per visit.

Přidat odpověď
před 6 měs

Dobry den, co mame zvolit u v aplikaci red by dufry u otazky partners a card number. Nemame ani jedno a bez toho nas to nepusti. Dekuji

před 6 měs
Avatar uživatele J0x
J0x

Tam je důležitý jen ten promokód a i ten se dá zadat později. Pod Partners je možné vybrat věrnostní program aerolinky a pod Card number číslo příslušné karty. Ani jedno pro registraci potřeba není. Asi vám to vázne na něčem jiném.

Přidat odpověď
před 6 měs
Načíst všechny komentáře
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Pompeje
ušetříš až 62%
Tam to bude krásný!
Moře na Krétě
ušetříš až 51%
Tam jsi vždycky chtěl!
Toskánsko
ušetříš až 38%
To budou fotky!
Macarella Beach
ušetříš až 75%
To budou fotky!
4814 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?