Letištní salónek Londýn LHR T3 Cathay Pacific

Letištní salónky po celém světě přes Dufry a DragonPass. Nabídka od 229 Kč

227 komentářů
2020-01-19T18:04:00+01:00

O akci

Aktualizace 21.1.2020 – akce již skončila. Stále můžete mít ale vstup zdarma ve Vídni či za 100 Kč v Praze, viz letištní salónky.

Chtěli byste si někdy užít komfortu a luxusu, který letištní salónky přináší bez toho, aniž byste si kupovali letenky v byznys třídě, ale letěli třeba na víkend s low–costem? Pak využijte následující nabídky. Navedeme vás, jak zdarma získat členství u DragonPass a k tomu zvýhodněné vstupy do letištních salónků za 10 USD po celém světě!

DragonPass je asijská obdoba Priority Pass nebo KeyLounge, členské kartičky sloužící k placeným či předplaceným vstupům do partnerských letištních salónků. Standardně členství Classic stojí 99 USD a pak jednorázový vstup 31 USD.

Jak na to? Následujte jednotlivé kroky:

(1) Vytvoření účtu u Dufry s Platinovým členstvím

  • Stáhněte si aplikaci Red by Dufry na váš mobilní telefon (iOS / Android)
  • Registrujte se a během registrace nezapomeňte zadat promo kód HAPPYBIRTHDAY2020
  • V aplikaci musíte vidět Platinum členství, bez něj opakujte registraci znovu nebo v profilu zkuste doplnit promo kód (aplikace může žádat vybrat nejprve Store, vyberte třeba Londýn Heathrow)
  • Vyberte libovolné letiště, třeba Londýn a klikněte ve spodní liště na první položku „Enjoy“. Zde v sekci „Airport Benefits“ si vyberte salónek a dole v popisu klikněte na tlačítko „I want it“ (toto letiště nemusí být tím, které chcete skutečně navštívit! Je potřeba jen pro aktivaci účtu DragonPass)
  • Odsouhlaste předání vašich údajů společnosti DragonPass a klikněte na Submit. Za pár minut vám na email dorazí registrační údaje pro DragonPass

(2) Přihlášení do DragonPassu s aktivním členstvím Classic a zvýhodněnými vstupy za 10 USD

  • Stáhněte si aplikaci DragonPass (iOS / Android)
  • Přihlaste se pomocí registračních údajů, které vám přišly na email
  • Nabijte si na váš účet libovolné množství vstupů do salónků á 10 USD (uplatníte kdekoliv na světě, není spojeno s výše vybraným letištěm)

(3) Uplatnění vstupu na letišti

  • U vstupu do salónku předložte QR kód z aplikace DragonPass a obsluha vám odečte vstup z účtu

Pár screenshotů z postupu najdete níže pod odkazem.

Možné otázky a dotazy

O čem jsou letištní salónky? Co očekávat a na co se těšit. V krátkosti – pohodlná křesla, větší ticho než v terminálu na lavičce, neomezené nápoje (i alkoholické), káva, čaje, občerstvení dle salónku (někde teplý bufet, jinde jen studené zákusky...).

K čemu mi je Dufry aplikace?

Na letištích můžete uplatnit slevy a jiné benefity, které v aplikaci najdete. Po registraci díky promokódu obdržíte na 1 měsíc platinové členství, které umožňuje právě zvýhodněnou registraci do DragonPassu. Pokud nebudete nakupovat, můžete ji po registraci smazat.

Nejde mi potvrdit registraci do Dufry, co teď?

Musíte zkoušet znovu a znovu. Občas pomůže se odpojit z wifi a jet přes mobilní data.

Nejde mi potvrdit registraci do DragonPass, co teď?

Po odkliknutí tlačítka Submit se ani mě úspěšně nenačetla stránka s potvrzením, ale registrační email do 5 minut dorazil.

Jak dlouho mi členství DragonPass platí?

Váš účet je aktivní po dobu 1 roku. Všechny přednabité vstupy jsou platné maximálně do konce platnosti vašeho účtu.

Do jakých salónků lze přístup uplatnit?

V aplikaci DragonPass dejte ve spodní liště Home a pak vyhledejte v horní části libovolné letiště kam poletíte. Zobrazí se vám dostupné salónky s popisem jako otevírací doba či umístění na letišti. Některé salónky jsou na různých terminálech. Prakticky vzato máte k dispozici více než 900 salónků po celém světě.

Jak funguje nabití vstupů za 10 USD?

Vstupy si nabíjíte nezávisle na konkrétním salónku. Dejme tomu, že si dnes nabiji 2 vstupy a příští týden poletím z Prahy do Bangkoku přes Dauhá. Vstup využiji v Praze a v Dauhá. Na zpáteční cestu si musím nabít další dva vstupu, pokud je budu chtít využít v Bangkoku a Dauhá.

Lze na jeden účet využít vstup pro více osob?

Ne. Na váš účet můžete za 10 USD vstoupit jen a pouze vy. Další osoba musí mít svůj vlastní účet.

Je někde háček či riziko?

Háček nikde není. Riziko je maximálně v omezení služby na základě masového využití. Nenabíjejte proto nesmyslné počty vstupů hned dnes, ale klidně den před odletem.

Pokud vás napadají další otázky, ptejte se.

  • Ušetříš až 77 % oproti obvyklé ceně 1 000 Kč
Vstup do letištních salónků za 10 USD
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2020-01-19T17:17:49+01:00

227 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
David Eiselt
před rokem

Dnes mi dorazila platba 10$ zpět, aniž bych o refund žádal.

Avatar uživatele J0x
J0x
před rokem

Mně taky, ale zatím jen 1 ze 2.

Avatar uživatele
Vlastimil B.
před rokem

Vstupy za 10 USD sice aktuálně sehnat nelze, ale dá se pořídit členství Classic zdarma namísto standardních 99 USD (vstupy do salónků potom vyjdou cca o 200 Kč levněji - např. Praha 540 CZK namísto 720 CZK). Samozřejmě žádná extra nabídka, ale zabere to několik málo minut:

- registrace zdarma na myregus.com (údaje si tam dáte, jaké vás zrovna napadnou, jen email pro potvrzení musí být funkční)

- v sekci Quick Access kliknout na Partner Offers - Travel - Airport Lounges

- po přesměrování vyplnit údaje do formuláře Dragon Passu a je to;)

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 2 lety

Zažádal jsem přes mail o refund nevyužitých vstupů, načež mi bylo sděleno z podpory v UK, že členství, které mi končí v lednu, bude automaticky prodlouženo o dalších 12 měsíců, ale že i přesto mohu zažádat o refund. Vstupy tedy nechávám na příští rok, tak snad to nebude nějaká bouda.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 2 lety

Kolega Michal to už řešil u konkurence. Trošku jsem nepochopil, proč to nedal i sem, když jinak sem dává každý pšouk:-). Já si vstupy taky nechávám a nějak nevidím důvod, proč by chtěli zákazníka odrbat a přitom mu to psát černé na bílém. Ale kdo ví u Číňana. Chlapce, co si zažádali o vratku pár desítek USD, nějak nechápu. Vstup za 10 USD asi už nekoupí. Ale možná už se jim nechce létat. Doba je zlá.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před rokem

U mě aktuálně u dvou DP zmizely všechny vstupy, na každém zbývaly 4 z 5. Mám pocit, že ještě nedávno jsem je tam viděl. Máte někdo podobnou zkušenost, řešení?

Avatar uživatele
Sue Ellen Ewing
před rokem

Normálně si na letiště přines svojí butylku. Pred kontrolami jí dej na ex a nebudeš tak odkázán na pochybné služby salónků.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před rokem

No rada s butylkou je to dobrá. Jinak podobnou zkušenost máme. Vypršela platnost DP a ne že by vstupy zmizely, ale nešly proletět. Rada je poplakat si a odepsat ztráty. Já jsem situaci vyřešil koupí neomezeného PP a už s Číňanem nechci nic mít😀

Avatar uživatele aga.endy
aga.endy
před rokem

Ja to ted resila s Dragonem, protoze mi vstupy zmizely den predtim, nez jsem je chtela vyuzit...pry uz tu akci museli zrusit, takze vsechny vstupy "vymazali", velkoryse nam pry prodlouzili clenstvi, ktere pry jinak stoji 99usd a zlevneli vstupy na 29usd, penize za nevyuzite a ztracene vstupy po 10usd pry vrati

Avatar uživatele Zuzina
Zuzina
před 2 lety

Ahoj, jsme zaregistrovani, ale nemame nabito. Plati to ještě? Ma cenu nabíjet?

Diky, Zuzana

Avatar uživatele Breathe
Breathe
před 2 lety

To je nějaký pokus o vtip?

Jakub Langer
před 2 lety

3x jistě!

Avatar uživatele Zuzina
Zuzina
před 2 lety

Jezisi, vy jste chytří!!

Jací se najdou vždycky lidé, kteří místo, aby slušně odpověděli, tak mají potřebu někoho poučovat a vysmívat se mu.. omlouvám se, že narozdíl od vás toto nevím (vy víte totiž úplně vše) tak se tu slušně ptám..

Avatar uživatele Tomáš Jedno
Tomáš Jedno
před 2 lety

Jojo, tady to tak proste funguje, nekdy se najde nekdo kdo fakt dobre poradi, ale nekdy proste prijdou mistni machove a dopada to takhle :)

Avatar uživatele
cali
před 2 lety

Místní machové si nejprve přečtou vlákno nebo poslední příspěvky v něm a jsou obvykle v obraze.

Tedy nabíjí se ne za 10 USD, ale za 27 USD což ale nakonec na některých letištích a salóncích i tak může být výhra...

Avatar uživatele J0x
J0x
před 2 lety

Zuzana: zato ti, kteří si přečtou sotva nadpis a pak kladou dotazy, které si mohli zodpovědět sami, kdyby obětovali 5 minut svého života, úplně chytře nevypadají. 😉

Avatar uživatele Breathe
Breathe
před 2 lety

@Tomáš Jedno: kolikrát jsi Ty někomu na cestujlevne poradil, že si bereš do huby ostatní? Akce byla zveřejněna v lednu 2020, je tu velký červený čtverec, který říká, že nabídka neplatí, ptát se na to, jestli nabídka platí, může jenom hlupák, a hájit takového člověka může jenom stejný hlupák.

Avatar uživatele
Petr
před 3 lety

Ahoj, zrovna jsem si chtel poprve uzit salonek a to v Dauha a vstup tedy nabiti stoji uz 27usd :(

Avatar uživatele
cali
před 3 lety

Mělo být dávno nabito:-))

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

Tak ja nezaváhal. Teď už jen aby to bylo kdy využít ;-)

Jinak to ze to zrušili věc stará aspon 14 dnu

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 3 lety

U mě opačnej problém, nabitých 5 vstupů a celkem se obávám, že do konce roku nevyužiji. Snad bude možný refund.

Avatar uživatele janicek
janicek
před 3 lety

Refund je mozny, treba tam ale zavolat. Online to nejde...

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

Do ledna hodně daleko. Kazdopadne 5 vstupu byl slušný počin :-). No kdo by si dokázal v lednu podobnou situaci ale představit. Ja mam naštěstí jen 2 vstupy.

, takže na nějaké volání se muzu tak leda vykašlal. Snad to využiji :-)

Avatar uživatele
PETR
před 3 lety

cali: Ale to je jedno ne? kdyz tbych to nabil drive na 10 USD kdyz to jeste slo, tak ted by mi ten kredit nestacil ne? Nebo chapu to tak, ze ted vstup stoji 27USD namisto puvodnich 10USD, takze i kdyz bych si drive nabil jakoby na dva salonky a nabilbych 20USD, tak ted by mi to proste nestacilo ne?

Avatar uživatele eremi
eremi
před 3 lety

Měl by jsi koupené vstupy, žádný kredit, tedy předtím bys je koupil za 20 USD a měl by jsi na kartě 2 vstupy, teď ty stejné 2 vstupy nabiješ za 54 USD.

Avatar uživatele J0x
J0x
před 3 lety

Tak to byla skvělá akce, jen co je pravda. Nejdřív totální vopruz s registrací, polofunkční appka (o webu nemluvě), aplikace DragonPassu taky nic moc, pak doprošování se Dufry o připsání kreditu za nákupy, což sice nakonec po delší době nějak dopadlo, ale stejně blbě a teď zrušení akční ceny za vstup do salonků. Už vím, ve kterých duty-free shopech mě víckrát neuvidí. 😂

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

A co jsi Joxi čekal? Že si budeš papkat a rozvalovat se v křesílkách za 10 doláčů v salóncích celý rok? To jsi teda velký optimista :-). Jinak nevím co jsi měl za problém, ale já udělal registraci za 5 minut.

Avatar uživatele J0x
J0x
před 3 lety

Čekal jsem, že bude fungovat aspoň něco. 😂

Jakub Langer
před 3 lety

Zatim jsem Dragon Pass ze zvedavosti vyuzil jen 2x (SXF, LIS) a jeste si dobil 1 vstup navic. Ten ted ceka na vycerpani, stejne tak jako 4 vstupy od CSOB Premium. Snad to tedy bude jeste mozne do konce roku 2020 vyuzit na lety bez byznysu. Verim, ze kdyz ne od cervence, od zari uz snad jo ...

Avatar uživatele micky
micky
před 3 lety

Dneska Dubai, Ahlan Lounge B26. Oproti avizovanym 4 hodinám nam dali hodin pět, za cenu 10 dolarů se jinde neda koupit snad ani kafe. Diky :)

Avatar uživatele
Katka
před 3 lety

Ammán Jordánsko, využito při layoveru směrem tam i zpět, vše bez problémů :) Jen opravdu jeden účet na vstup pro 1 osobu. Díky za tip 👍

Avatar uživatele Láďa _1
Láďa _1
před 3 lety

Také jsem využil na pár místech a vždy vstup bez problémů. Jen doporučuji dobít ve větším předstihu než pár minut před vstupem do salonku. Já to udělal na jednom místě na letišti cca 10 minut před snahou vstup uplatnit. A hlásilo jim to, že nemám žádný vstup k využití (i když mobilní aplikace vstup ukazovala). Když jsem počkal dalších cca 10 minut, bylo již vše OK.

Avatar uživatele
cali
před 3 lety

Jen perlička... Před 14 dny jsme byli se ženou v Maple Leaf Lounge FRA. Vzali v pohodě děti na naše vstupy, ale hlavně se nepotřeboval ani jeden vstup. Začínám litovat, že jsem si pořídil neomezený PriorityPass🙂

Avatar uživatele aga.endy
aga.endy
před 3 lety

Včera se objevilo info, že DragonPass vyjmul z akce "Dufry" všechny salónky ve Španělsku. Zítra letíme do Andalusie, tak mě to celkem mrzí.. myslím, že to takto půjde lavinově i s jinými státy, a priority pass ještě hooodně vyuziješ...

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

Cali co myslis tím “ale hlavně se nepotřeboval ani jeden vstup” Tomu jsem po ránu nejak neporozuměl :-)

Avatar uživatele
cali
před 3 lety

Že nebyl odečtený ani jeden vstup nikomu, tedy akt milosrdenství:-)

Avatar uživatele J0x
J0x
před 3 lety

Aga.endy: v aplikaci RED žádné španělské salonky nejsou, jen u 7 šp. letišť nabídka vstupu za nákup nad 150€. V Dragonpassu jsou ve Španělsku jen slevy na jídlo. Nevím, jak to bylo ještě nedávno, nevěděl jsem, že tam zas poletím, tak jsem se nedíval. 😊

Avatar uživatele tmx
tmx
před 3 lety

Toto jsem měl minulý týden všude. Ani Prahu jsem tam neviděl. Teď už tam jsou zpět, španělské ne (a byly, díval jsem se na Mallorku pár týdnů zpátky, když jsme jí zvažovali na Velikonoce).

Avatar uživatele J0x
J0x
před 3 lety

Mám dotaz: je tu někdo, komu Dufry započítal nákup v jejich obchodě správně? Jejich web i aplikace stojí za starou bačkoru, ale teď už mám pocit, že celý systém...

Kdyby nákup neprodlužoval status, tak na ně kašlu...

Avatar uživatele dedik77
dedik77
před 3 lety

Zdravim cestovatele z Dallasu (DFW). Prileteli jsme na terminal D ale odlet mame z C-ka, ale tim ze se musi vzit za kontrolou pasu/esta, kufr a prevezt ho na jiny pas, museli jsme znova kontrolou a tak jsme vyuzili Dragon Pass na terminalu D. Byli jsme jejich prvni zakaznici (obsluhoval nas Tom). Je to novy lounge, ktery je spojeny s Korean Air a Qatar. Jeho lolalita D35 gate, 4-te patro (informace v aplikaci neni aktualni). Lounge nabizi to co potrebuji po celem dni: teplou polevku, nejaky sendvic a salat, balenou vodu a pani vam namixuje gin&tonic. Bezne menu stoji od 12$ do 16$, tak si myslim ze vstup za 10$ byl idealni volbou. Hezke cestovani.

PS: jmeno wifi “The Lounge_5GHz” a heslo “Airport2019!”

Avatar uživatele Rosta M.
Rosta M.
před 3 lety

Včera vyzkoušeno na letišti v Punta Caně a no problem manželka nasvůj dragon pass nabila 10usd já taky oba vez problému prošly a pustili nám dokonce gratis dceru.Možná sympatie s obsluhou po nasem 11 denním pobytu a konverzaci o něm.

Lukáši možná blbý dotaz - chápu spravně že platinum od Red duffy padne po měsíci do classicu a pak už je pro nás Dragon pass za 10usd mrtvý? Nebo ještě celý rok můžeme využívat po 10usd vstup napr pojedu v červnu někam třeba z Zurichu tak si nabiju před salonkem 10usd a zaplatím dragonem jako nyní nebo už je to out?

Avatar uživatele tmx
tmx
před 3 lety

Red platinum padne po měsíci, ale Dragon pass má uvedenou platnost 1 rok.

Avatar uživatele J0x
J0x
před 3 lety

Jak tady psal cali, nákup v Dufry prodlužuje platnost statusu o rok, ale jestli to znamená, že i za rok můžu přes Dufry pořídit Dragonpass s cenou $10 za vstup, to nevím.

Avatar uživatele
Lukáš
před 3 lety

Díky za super tip. Aktualně , Mnichov World lounge a absolutne bez problemu. Oproti cenám dole jsem to projedl a propil 10x

Avatar uživatele
Paul Bart Frank
před 3 lety

S kamaradem mame kazdy aktivni Platinum. Chteli bychom to vyuzit na letisti v Lisabonu. Je mozne si s sebou vzit doprovod, každý jednoho cloveka?, jak tady nekolikrat čtu nebo je to vylouceno. Nikdy jsem v podobnem Lounge nebyl. Diky za info.

Avatar uživatele tmx
tmx
před 3 lety

Ne. Jako doprovod mohou obvykle jen děti do 3 let.

Vstup do salonku je cca za 30 eur, opravdu nepouští jen tak doprovod zdarma.

Lenka K.
před 3 lety

vcera vyzkousen salonek v SJO a bez problemu - dokonce maji logo dragon passu na recepci

Avatar uživatele
Vali
před 3 lety

Tak hlásím ze Mastercard lounge na T1 v Praze naprosto bez problému, odbavení trvalo tak minutu!

Avatar uživatele Breathe
Breathe
před 3 lety

Do Mastercard lounge na T1 nechodim, ani kdyz mam tu moznost zadarmo.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

@Breathe

To jsme rádi, ze to víme ;-)

Zřejmě jsi lepší oddíl.

Avatar uživatele Breathe
Breathe
před 3 lety

Nijak jsem se nechtěl vymezovat proti lidem co tam chodí. Jenom je podle mého názoru i těch 10 USD moc za to, co salónek návštěvníkovi nabídne.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

Promiň, ale vyznělo to tak.

Ono když člověk cestuje z daleka a raději dřív, tak i kdyby tam nebylo téměř nic, tak je to pořad lepší než sedět u gatu. Myslim, ze za těch 10 je to OK. Za to si das nějaký smazak v te restauraci na letišti a jedno pivo. Ale to hádám, pac v Praze už jsem 6 let nebyl.

A upřímně, už jsem viděl spoustu horších salonku než je tento.

Avatar uživatele eremi
eremi
před 3 lety

Přesně tak, viděl jsem mnoho horších lounge i na letištích srovnatelné velikosti. I když jsem taky na Prahu v minulosti nadával, čím větší má člověk možnost srovnávat, tak zjišťuje, že zase taková hrůza to není a za 10 USD se to rozhodně vyplatí, i kdyby si tam měl dát dva budvary, řízek a kafe a koukat na plochu.

Avatar uživatele Breathe
Breathe
před 3 lety

Odvolávám co jsem napsal a omlouvám se, vygooglil jsem si fotky a zjistil, že jsem zaměnil Mastercard a Menzies. Tím, že jsem z Prahy a přijíždím na letiště na poslední chvíli, je to už delší dobu, co jsem byl naposled v Praze v salónku.

Avatar uživatele J0x
J0x
před 3 lety

Když jsem teď koukal v aplikaci Dragonpassu na salonky na letištích, kam mám namířeno, tak mě to přesvědčilo, že MC lounge v Praze je vlastně skoro super. Mají tam polívku, chlebíčky a hlavně sprchu a to se o spoustě salonků říct nedá... :)

Avatar uživatele
Patrik
před 3 lety

Tak MC v Praze je jeden bych řekl z nejśabsich v porovnání se salonky ve světě. Jo mají tam chlebicky a tvrdé, to Češi radi ale jinak? Chápu, ze je to slabší díky tomu, ze se do nej oproti jiným dostane fakt každý a zdarma, ale ...

Avatar uživatele eremi
eremi
před 3 lety

V MC lounge v Praze mají vždycky teplé jídlo (polevka a nejake rizky,kureci palicky atd.)a asi jsi v moc lounge nebyl,protože je mraky mnohem horších lounge.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

@eremi

Taky jsem to chtěl napsat, ale v sobotu a neděli raději nereaguji. Nemá to moc smysl :-)

Avatar uživatele
Jakub Šichta
před 3 lety

Pánové díky a klobouček. Air Canada Lounge Frankfurt. Dvě osoby na jednu kartu a tři hodiny!

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 lety

Myslis jeden plus jeden zdarma nebo každý za 10?

Avatar uživatele
Jakub S
před 3 lety

1 + 1 zdarma. Sorry, za dlouhý čas na odpověď. Touláme se po coronavirem zdevastovaným Thajsku :)

Avatar uživatele
Joll Burr
před 3 lety

Dnes zkusil registraci snoubenec a uz ukazuje clenstvi Silver..

Avatar uživatele
cali
před 3 lety

Vyměň snoubence... Tady je halda mužů s platným DragonPassem:-)

Avatar uživatele
Milda
před 3 lety

Zkusil jsem snad všechno a porad mam Silver Card. Poradí prosím někdo?

Avatar uživatele
Petr _3
před 3 lety

Přidávám postřeh, jak mně to fungovalo. Registrace a všechno ok. Vstup v Athénách do salonku Swissport super. Nabil jsem 5 minut před vstupem 2x 10 USD v domění, že to platí pro 2 osoby. Tuhle akci jsem využil ještě před poublikováním tady a tudíž jsem nevěděl, že je to 1 osoba na 1 účet. Každopádně jsme do salonku šli 2 a strhli nám pouze jeden vstup. Wow. Včera jsem použil při placení to platinové členství. Kód zadávali ručně, kartu jim to nebralo, ale stejně jsem nakonec žádnou slevu nedostal, a to ani v jednom případě ze dvou. Jednou jsem teda redeemoval míle, to chápu, že nebyla sleva, ale u nákupu kámoše za 45 € mu to s poskytnutím mojeho baording passu a platinové kartičky slevu stejně žádnou nedalo.

Avatar uživatele
cali
před 3 lety

Jen taková poznámka... Asi je každému jasné, že tahle fajn možnost je jen díky marketingové akci Dufry AG, která by jim měla přinést zvýšení poštu zákazníků a prodejů. Tedy nějaký nenadálý konec nebo omezení spolupráce a výhod DragonPass můžeme všichni do jisté míry ovlivnit. Myslím, že koupě třeba jedné tyčky Toblerone v jejich duty free nikoho nezabije a já to při své únorové cestě určitě udělám. Navíc nákupem by mělo platit i prodloužení statutu na další rok https://ibb.co/y5BL6cG . Jen tedy nákup v jejich shopech, útrata třeba v Heinemann nebo Lagardére je na nic:-)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 3 lety

+1

Avatar uživatele tramin
tramin
před 3 lety

Mě už taky ukazuje silver,i po druhém pokusu registrace...

Avatar uživatele J0x
J0x
před 3 lety

Cali díky za tip. Nakoupili jsme v Bergamu, u tyček teda naneštěstí jen nezůstalo. 😂 Jsem zvědavý, za jak dlouho připíšou body, prý na to mají až 7 dní, taky by mě zajímalo, kde najdu konec platnosti toho statusu, v aplikaci se mi nepodařilo to nikde vyčíst, a taky jestli si budu moct s tím statusem, pokud se prodlouží, i za rok koupit DragonPass se vstupy za 10 doláčů.😊 Refer a Friend mi taky nešlo použít a vůbec je ta aplikace nějaká nakřáplá...

Načíst všechny komentáře

Další akce