MEGA HIT! z Prahy do Německa a Nizozemí - 26 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

MEGA HIT! Autobusová společnost Bestbustravel.com zavítala do České republiky a řádně svůj vstup oslavila. V aktuální chvíli naleznete v rezervačním systému dopravce spoustu jízdenek na všech trasách za pouhých 0,50€ / 13 Kč (v každém spoji však nanejvýše 2). Mezi nimiž nechybí odjezdy z Prahy do Německa a Nizozemí!

 • Rezervuj jízdenku na bestbustravel.com
 • Cestovní období: prosinec 2013 - prosinec 2014
 • Prodej do vyprodání míst
Aktuálně lze nalézt stále několik jízdenek za 0,50€. Termíny aktuální k času 18:20 dne 20.září:
 • Odjezd z Prahy: 6,13,16.březen 15.červen 5.říjen 9.listopad
 • Návrat do Prahy: 15,19.únor 22.březen 21.květen 18,21.červen 18.říjen
BestBus Travel odjíždí z pražského Zličína do Německa:
 • Düsseldorf
 • Frankfurt nad Mohanem
 • Kolín nad Rýnem
 • Norimberk
a do Nizozemí:
 • Den Bosch
 • Arnhem
 • Eindhoven
 • Utrecht
Na palubách autobusů společnosti BestBus Travel naleznete vše nezbytné pro Vaši pohodlnou jízdu. Kromě promítaných filmů můžete také brouzdat na internetu díky bezplatné WiFi. Toalety jsou samozřejmostí, stejně tak jako 1 kus příručního zavazadla a 1 kus zavazadla k odbavení o hmotnosti 15 kg.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

19 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jjpetross

Mám lístek na Červenec z Prahy do Eindhovenu ale ted se zdá, že to tam již nejezdí. Babo raď... :(

Jojo, já měl jet před 2 týdny. Linka zrušena, 1€ nikde! :D

Avatar uživatele Memphis_Cz

Linka z Prahy je kompletně zrušená? Mám zakoupené Holandsko a Německo. :-( Je nějaké vyjádření nebo info od BestBusTravel? Alespoň e-mail mohli poslat... Díky.

To mohli.. Já na to přišel náhodou, když jsem chtěl zkontrolovat ceny. Prostě jim jejich elán došel dřív, než to rozjeli :(

Avatar uživatele Memphis_Cz

To je škoda, už jsem se těšil. :-( Každopádně díky za info, lepší než to zjistit až na nádraží... :-D

Avatar uživatele lili.th

No to si děláte srandu, ne?! Co je to za přístup? To by mě zajímalo, jestli lidem, co si koupili ty dražší jízdenky, alespoň vrátili peníze... No a hlavně by to chtělo všechny, co se do toho zapojili nějak informovat, protože to může být velmi nepříjemné, když si naplánujete dovolenou a až na nádraží zjistíte, že se nikam nejede... :/

Avatar uživatele Memphis_Cz

Psal jsem jim co a jak a jejich odpověď: "Hi Milos, we will be notifying our clients about these routes the first week of June. Thanks!" Tak jsem zvědavý, co napíší...

Není to trochu pozdě, když už měly být v provozu od dubna? :D

Avatar uživatele Memphis_Cz

Tak už napsali, skončilo to ve SPAMu: "Dear BestBusTravel customer, Our service from The Netherlands to Milan and Prague and back has been suspended till further notice. Your money will be refunded. We really apologize for this inconvenience but we do not have enough passengers to operate the Bus. Please contact us if you need any assistance rescheduling your trip and again we are very sorry for the cancellation. Thank you for your understanding! BestBusTravel team"

Avatar uživatele pastva88

ahoj, koupil jsme si listek do utrechtu na březen za 1 eur, ale ještě jsem nedostal na meil žádné potvrzení...stalo se to taky někomu? dikas

Stejně jako většině mi přistál do spamu - tak tam mrkni ;)

Avatar uživatele pastva88

je tam...dik.)

Avatar uživatele micur

Ahoj Dave, naslo by se jeste neco volneho v Holandsku? Diky za info.

Bohužel, projel jsem to celý a tohle byl zbytek co tam zůstal.. Rozhodně však stojí za to zkusit 1+1zdarma i u této společnosti ;) Pozor, platí pouze dnes - http://www.bestbustravel.com/en/happy_fridays Rezervuj 1 lupen, pak pošli email a oni ti dají druhý zdarma.

Avatar uživatele themegavega

Uz sa nic nenajde? :(

Avatar uživatele martin.brozek2

Děkuju! Díky Vám mě čeká víkend ve Frankfurtu skoro zadarmo :)

Avatar uživatele Marie89

povedlo se, Vánoce ve Frankfurtu a Silvestr v Duseeldorfu :-) Díky!

Avatar uživatele mobilas

Asi jsou všichni strašně rychlí, už se mi za to půl euro neukazuje nic, bohužel. Zkoušela jsem cokoli v Německu na příští léto kdykoli - nic a ani termíny uvedené už nic.

Radko, bohužel jsou tyto ceny dostupné jen na 2 kousky u daného spoje. Takže je nyní hledání poměrně složitá ba i nemožné :/

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

Všude dobře, co doma!

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

To musíš vidět!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Nizozemí  

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemí

Zavřít
Ikona pinu
Německo  

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo