Nová linka Vuelingu: Praha - Řím - 1.206 Kč.

Itálie
Před 3 lety

Jak akci využít?

Od dubna příštího roku se můžeme těšit na přidání další přímé linky z Prahy do Říma, spoj zavádí španělský Vueling, který již několik let spojuje Prahu s Barcelonou.

Nejlevnější zpáteční letenky lze zakoupit od května až do konce října za 46,73 € / 1.206 Kč (podle návodu níže), termínů je spousta, jak můžete vidět v níže uvedeném náhledu.

  • Rezervace letenky Vueling
  • Cestovní období: duben-říjen
Vueling má v ceně letenky palubní zavazadlo max. Rozměrů 50×40×20 cm a hmotnosti do 10 kg. Zavazadlo k odbavení do 23 kg je za příplatek 15 € v jednom směru. Letenky je možné zaplatit jak platební kartou, tak přes PayPal.

Letenky do Říma

Z letiště Fiumicino do centra pojedeme přímým autobusem. Zpáteční jízdenky při zakoupení online vycházejí na 8€ / 205 Kč. Ačkoliv se jízdenky kupují na konkrétní čas, v případě zpoždění letu máte nárok na bezplatnou jízdu následujícím spojem.

Ubytování v Římě

Hotely v Římě dle požadavků naleznete na největším portálu booking.com, případně sledujte akce a slevy  na ubytovací kapacity v Římě. Pokud dáváte přednost levnějším hostelům, kompletní nabídku naleznete zde.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

5 komentářů

Avatar uživatele duskova.martina

Koukám, že letenky za akční ceny jim moc dlouho nevydržely. Nejlevněji se dá zpáteční letenka pořídit za 80 euro. Joo, kdo zaváhá, neletí :)

Bohužel, už je to tak! Nevěste hlavu, třeba bude nějaká akce na rozjezd té linky, jen sledujte náš web.

Avatar uživatele duskova.martina

Určitě budu sledovat, Římu na jaře se nevzdám :)

Avatar uživatele proste.ajaz

Ahoj, ta cena je konečná, nebo se ještě doplácí nějaké poplatky? Jsem tu nová, tak se omlouvám za blbou otázku... :D

Ahoj Verčo, není se zač omlouvat, cena je konečná, pokud nechceš konkrétní sedadlo v letadle nebo kufr do podpalubí.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie