Nový Zéland
  1. Akční letenky
  2. Nový Zéland

Letenky na Nový Zéland

Najdi ty nejlevnější letenky a další nabídky na Nový Zéland
s cenami proklatě nízko u pasu
Obvyklá cena letenky
27 000 Kč
Možnost přímého letu
Není
Průměrná délka letu
28 hodin
Kdy nejlépe koupit
3–4 měsíce

Kolik běžně stojí zpáteční letenky na Nový Zéland?

Standardní cena letenky na Nový Zéland se pohybuje v rozmezí 23 000 a 29 000 Kč dle sezóny. Výraznější rozdíly v cenách mezi odletovými letišti nejsou – z Prahy, Vídně i Německa narazíte na podobně drahé letenky.

Ve většině případů doletíte na místní největší letiště, podívejte se také na detailní stránku letenky do Aucklandu. Míříte-li na jiné novozélandská letiště, většinou se vyplatí koupit zvlášť spoj do Aucklandu a zvlášť vnitrostátní přípoj. Přečtěte si detaily na stránkách: letenky do Christchurch, letenky do Queenstownu, letenky do Wellingtonu.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu na Nový Zéland?

Přímé lety z Evropy na Nový Zéland nenabízí žádná aerolinka. Z Prahy se lze do Aucklandu dostat s jedním přestupem s Emirates nebo Qatar Airways, tyto letenky však většinou stojí přes 30 tisíc Kč.

Se dvěma přestupy poletíte vždy kombinací různých aerolinek, jeden přestup bude většinou v Evropě a jeden v Asii – kombinací existují desítky.

Často nejlevnější spojení (i pod 20 000 Kč) nabídnou společnosti China Eastern Airlines z Prahy nebo Air China z Mnichova. Vždy však s velmi dlouhými přestupy v Číně.

Jak dlouho se letí na Nový Zéland?

Doba cesty na Nový Zéland závisí především na počtu a délce přestupů. Nejrychlejší (a obvykle nejdražší) spojení přes Dubaj nebo Katar trvá od 27 hodin, cesta se dvěma přestupy většinou trvá v rozmezí 30 až 40 hodin, lety přes Čínu pak často i přes 50 hodin.

Kde koupit nejlevnější letenky na Nový Zéland?

V případě Nového Zélandu je zbytečné pracně prohledávat jednotlivé weby leteckých společností. Kombinací jsou stovky, všechny je dle ceny nebo délky letu srovnáte a následně i koupíte v našem vyhledávači letenek.

Kdy jsou letenky na Nový Zéland nejlevnější?

Za standardní ceny lze letět nejčastěji na podzim (září až polovina prosince) a na jaře (od poloviny ledna do června). Nejdražší letenky jsou na termíny přes Vánoce a Nový rok a také v červenci a srpnu.

Nezapomeňte, že na Novém Zélandu jsou sezony otočené, tj. v našem létě je místní zima a naopak.

Rezervaci letenek nenechávejte na poslední chvíli, ideální čas je 3-4 měsíce před odletem, v případě Vánoc nebo prázdnin i více než půl roku předem.

Na kolik a jaká letišťě se létá na Nový Zéland?

Na Novém Zélandu najdete 24 mezinárodních letišť. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Letiště na Novém Zélandu

Průvodce Nový Zéland

Praktické tipy k tvé cestě na Nový Zéland, včetně 16 míst co navštívit, jak se dopravovat na místě, co ochutnat či čím zaplatit, se dozvíš v průvodci Nový Zéland.

Otevřít průvodce
Maják Cape Reinga

Northland

Milford Sound

Milford Sound

Auckland

Auckland

90 Mile Beach

+ 13 dalších míst

Nejčastěji hledáte letenky do měst

Akční letenky na Nový Zéland

Stanování na Zélandu
ušetříš až 31%
Akce starší 2 týdnů
Francouzská Polynésie
ušetříš až 46%
Akce starší 2 týdnů
Tongariro
ušetříš až 32%
Akce starší 2 týdnů
Ovce na Novém Zélandu
ušetříš až 30%
Akce starší 2 týdnů
Kajaking Nový Zéland
ušetříš až 26%
Akce starší 2 týdnů
Značka – Pozor klokan
ušetříš až 44%
Akce starší 2 týdnů
Lalomanu
ušetříš až 52%
Akce starší 2 týdnů
Austrálie
ušetříš až 39%
Akce starší 2 týdnů

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?