Saba

Ostrov Saba a Svatý Martin z Prahy. Letenky od 15 655 Kč

3 komentáře
2017-08-07T17:43:52+02:00

O akci

Nejen letečtí nadšenci, ale i sběratelé adrenalinových zážitků a netradičních destinací, zbystřete! Během celého podzimu a zimy si udělejte výlet do míst, která jsou mezi milovníky letadel známá po celém světě. Prvním bude ostrov Svatý Martin se slavnou Maho Beach, nad kterou přistávají velká dopravní letadla doslova pár metrů nad hlavami pozorovatelů.

Tím druhým místem pak bude malý hornatý ostrůvek Saba, který se proslavil letištěm s jednou z nejkratších přistávacích drah na světě. Ta měří pouhých 400 metrů a z obou stran je zakončena strmým útesem do moře. Smí zde přistávat pouze menší vrtulová letadla DHC-6 Twin Otter pro 19 pasažérů. Let ze Svatého Martina zabezpečuje společnost Winair a cesta trvá 15 minut. I samotný ostrov Saba stojí za návštěvu. Podnikněte horské túry a navštivte milé vesničky s karibsky klidným životem.

Cestu na Sabu můžete kombinovat podle sebe. Ideální bude cestu si rozdělit s tím, že část pobytu zůstanete na Svatém Martinovi a část na Sabě, lze ale zakoupit i zpáteční letenky z Prahy přímo na Sabu.

  1. Nejlevnější letenky z Prahy na Svatý Martin nabídne Delta v průběhu září a října za 12.685 Kč s nočními stopovery v New Yorku a na Portoriku, naopak nejrychlejší spojení s jediným krátkým přestupem nabídne KLM/Air France za 13.770 Kč (nejlevnější v historii)
  2. Akční letenky společnosti Winair ze Svatého Martina na Sabu zakoupíte za 134 $ za zpáteční cestu (standardně dvakrát tolik).
  3. Pro fajnšmekry, kteří chtějí poznat výhradně Sabu, se nabízí rychlé spojení na jedné letence z Prahy s KLM za 16.800 Kč (standardně od 22.000 Kč výš).
PRG/Praha
SXM/Svatý Martin
Zpáteční letenky
30 hodin letu (2 přestupy)
SXM/Svatý Martin
SAB/Saba
Zpáteční letenky
0 hodin letu (přímý let)
PRG/Praha
SAB/Saba
Zpáteční letenky
17 hodin letu (2 přestupy)
  • Ušetříš až 32 % oproti obvyklé ceně 23 000 Kč
  • Hledej v období Nejlevněji v září a říjnu, cca o 500 až 1.000 Kč dráž od listopadu do února.
  • Čeká tě přestup na letišti S Deltou budete přestupovat 2x (New York John F. Kennedy a San Juan), zatímco s KLM jen jednou v Amsterdam nebo Paříž Charles de Gaulle.
  • Poletíš s aeroliniemi Cestu z Prahy na Svatý Martin zabezpečí aerolinky Air France, KLM nebo Delta Air Lines, na Sabu pak poletíte s Winair.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Svatý Martin, letiště Saba.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-08-07T15:40:00+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce