Ostrov Saba a Svatý Martin z Prahy. Letenky od 15 655 Kč

Zpáteční
Před 4 měs

Jak akci využít?

Nejen letečtí nadšenci, ale i sběratelé adrenalinových zážitků a netradičních destinací, zbystřete! Během celého podzimu a zimy si udělejte výlet do míst, která jsou mezi milovníky letadel známá po celém světě. Prvním bude ostrov Svatý Martin se slavnou Maho Beach, nad kterou přistávají velká dopravní letadla doslova pár metrů nad hlavami pozorovatelů.

Tím druhým místem pak bude malý hornatý ostrůvek Saba, který se proslavil letištěm s jednou z nejkratších přistávacích drah na světě. Ta měří pouhých 400 metrů a z obou stran je zakončena strmým útesem do moře. Smí zde přistávat pouze menší vrtulová letadla DHC-6 Twin Otter pro 19 pasažérů. Let ze Svatého Martina zabezpečuje společnost Winair a cesta trvá 15 minut. I samotný ostrov Saba stojí za návštěvu. Podnikněte horské túry a navštivte milé vesničky s karibsky klidným životem.

Cestu na Sabu můžete kombinovat podle sebe. Ideální bude cestu si rozdělit s tím, že část pobytu zůstanete na Svatém Martinovi a část na Sabě, lze ale zakoupit i zpáteční letenky z Prahy přímo na Sabu.

 1. Nejlevnější letenky z Prahy na Svatý Martin nabídne Delta v průběhu září a října za 12.685 Kč s nočními stopovery v New Yorku a na Portoriku, naopak nejrychlejší spojení s jediným krátkým přestupem nabídne KLM/Air France za 13.770 Kč (nejlevnější v historii)
 2. Akční letenky společnosti Winair ze Svatého Martina na Sabu zakoupíte za 134 $ za zpáteční cestu (standardně dvakrát tolik).
 3. Pro fajnšmekry, kteří chtějí poznat výhradně Sabu, se nabízí rychlé spojení na jedné letence z Prahy s KLM za 16.800 Kč (standardně od 22.000 Kč výš).

Letenky

Běžná cena: 23 000 Kč
 • Praha - Svatý Martin
 • Zpáteční letenka
 • Na Září - leden
 • 2 přestupy
 • 30 hodin letu

Cena od 12 685 Kč 

Vyhledej letenky od 12 685 Kč

cestujlevne.com

 • Svatý Martin - Saba
Kam Saba Saba
 • Zpáteční letenka
 • Na Září - leden
 • 0 přestupů
 • 0 hodin letu

Cena od 2 970 Kč 

Vyhledej letenky od 2 970 Kč

fly-winair.sx

 • Praha - Saba
Kam Saba Saba
 • Zpáteční letenka
 • Na Listopad - únor
 • 2 přestupy
 • 17 hodin letu

Cena od 16 814 Kč 

Vyhledej letenky od 16 814 Kč

cestujlevne.com

Ukázka letenek z 07. 08. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 23 000 Kč. Ušetříš přibližně 32 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Nejlevněji v září a říjnu, cca o 500 až 1.000 Kč dráž od listopadu do února.

Přestup

S Deltou budete přestupovat 2x (New York John F. Kennedy a San Juan Luis Munoz Marin), zatímco s KLM jen jednou v Amsterdam Schiphol nebo Paříž Charles de Gaulle.

Dopravce

Cestu z Prahy na Svatý Martin zabezpečí aerolinky Air France, KLM nebo Delta Air Lines, na Sabu pak poletíte s Winair.

Zavazadla

V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jakub.pekac

Dobrý den,

letíme na konci srpna a rád bych požádal o radu, kde je lepší ubytování, jestli na severu nebo jihu ostrova kvůli plážím? Dále jestli lepší půjčit auto na místě nebo předem a co stojí za shlédnutí...

Moc díky!

Avatar uživatele

Zdravím, zajímala by mě možnost PRG -> JFK s delším stopoverem (třeba cca týden) a následný přesun JFK ->SXM na cca další týden. A pak zpět do Prahy. Zkoušel jsem to nakombinovat přímo na webu Delty, ale s cenou řádově v desítkách tisíc. Dalo by se to takto nakombinovat v souvislosti s touhle akcí?

Dobrý den, nejlevněji to jde kolem 15.400 Kč: http://bit.ly/2uisOYH

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

To bude jízda!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

Honem, dokud jsou místa!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Svatý Martin Přílet na letiště Svatý Martin Princess Juliana

Tam, kde nad hlavami přistávají letadla

Svatý Martin je ostrov ležící ve východní části Karibského moře asi 250 km východně od Portorika. Patří do severní části Závětrných ostrovů a je součástí Malých Antil. Jedná se o nejmenší ostrov, který je rozdělený mezi dva státy, a to Francii a Nizozemsko. Ostrov má pouhých 87 km2 a 75.000 obyvatel.

Největšími lákadly ostrova jsou jak krásné pláže a příroda, tak především světoznámá Maho Beach, na které je možné z bezprostřední blízkosti zažít start i přistání takového letadla, jako je například čtyřmotorový Airbus A-340. Na ostrově se také neplatí DPH, a tak je možné zde pořídit elektroniku, alkohol, tabák a spoustu dalších věcí za velmi příznivé ceny. 

Průvodce pro Svatý Martin
Průvodce pro letiště Svatý Martin Princess Juliana

Zavřít
Ikona pinu
Nizozemí Přílet na letiště Saba

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemí
Průvodce pro letiště Saba