Loď v přístavu na Gran Canaria

Plavba lodí napříč Kanárskými ostrovy včetně stravy a letenek. Zájezd od 15 350 Kč

6 komentářů
2017-12-05T11:23:00+01:00

O akci

Na zajímavou předvánoční dovolenou se vydejte s cestovní kanceláří Čedok, která doprodává poslední volná místa na pátečním odletu z Prahy na kanárský ostrov Tenerife, kde místo tradičního ubytování v hotelu budete naloděni na loď Ocean Majesty a vydáte se na týdenní plavbu napříč Kanárskými ostrovy. Na celý den pak navštívíte ostrovy La Palma, Lanzarote, Gran Canaria, La Gomera a Tenerife.

Cena balíčku činí 10 490 Kč + 190 € platbou v hotovosti při nalodění za přístavní poplatky a diškrece. Celkem tedy zaplatíte 15 350 Kč.

 • 1. den – let na Tenerife a nalodění
 • 2. den – od 9 do 18 hodin pobyt v Santa Cruz de La Palma
 • 3. den – od 9 do 22 hodin pobyt v Arrecife na Lanzarote
 • 4. den – od 8 hodin pobyt v Las Palmas na Gran Canaria
 • 5. den – do 23 hodin pobyt v Las Palmas na Gran Canaria
 • 6. den – od 10 do 20 hodin pobyt v San Sebastian de La Gomera
 • 7. den – návrat v dopoledních hodinách na Tenerife
 • 8. den – vylodění a odlet zpět do Prahy

Ve všech místech máte možnost využít fakultativních výletů nebo vyrazit na prohlídku individuálně.

Stravování je formou plné penze a zahrnuje snídani (7.30-9.30), oběd (14.00-16.30) a večeři (19.30-21.30) formou bufetu včetně rozlévaných nealkoholických nápojů, piva a vína.

Kajuta je vnitřní bez oken, vnější pořídíte za příplatek 1 000 Kč.

 • Ušetříš až 39 % oproti obvyklé ceně 25 000 Kč
 • Hledej v období Plavbu podniknete od pátku 8.12 do příštího pátku 15.12.
 • Poletíš s aeroliniemi Letecky poletíte s Smartwings a následně se nalodíte na loď Ocean Majesty.
 • Čeká tě přímý let
 • V ceně je V ceně je příruční i zapsané zavazadlo do 15 kg.
3 hvězdičky
Plná penze
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2017-12-05T10:35:19+01:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Lukas
před 6 lety

Premyslel sem chvili jestli neutratit zbytek dovci na Kanarech, ale ta lod mi teda prijde nejaka mala ne ? Minimalne proti tomu co jezdi po Karibiku.. :) Plavil se tim nekdo ?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Tak není to zaoceánská loď, ale parník na Vltavě taky ne :) Pokud bys chtěl trochu luxusu, je nutné mrknout jinam než k nabídkám tuzemských cestovek. Tady se nic nemění, lidem prodají to nejhorší za německou cenu.

U téhle akce je alespoň vzat v potaz last-minute termín a nad poměrem se dá spekulovat.

Avatar uživatele Petr76
Petr76
před 6 lety

Tady zase někdo nepochopil že mezi kvalitou a velikosti není přímá úměra. Nebo vám přijde jako úžasné být na jedné lodi s dalšími x tisíci lidmi?

Avatar uživatele
Štěkyl
před 6 lety

No upřímně jsem se taky nechal nalákat fotkou lodi na této stránce :) Koukal jsem že loď jezdí od roku 1966, takže jestli je libo retro plavba, určitě to bude super :) Já tedy dávám přednost těm tisícům lidí, na druhou stranu jsem pak ubytovaný v luxusu, který si na pevnině nedopřávám, nej pokoj s úklidem 2x denně, posilovna, bazény, spa a top jídlo s top servisem. Na ceně od 16850,- je podle mě zajímavé jedině to, že už je v ceně letenka, ale termín leden na Kanáry plus tato loď už zajímavé vůbec není. V Karibiku se dají týdenní plavby pořídit za 8000,-, nebo např. loni v listopadu jsme byli na 14ti denní plavbě Mauritius-Seychelly-Madagascar-Reunion s vnitřní kajutou za 550 EUR na osobu vč. jídla. A to mi přijde zajímavé.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Kde najdu plavby Mauritius – Reunion? Díky.

Avatar uživatele
Štěkyl
před 6 lety

https://www.costacruise.com/B2C/...afPRanges=

http://www.costa.cz/hledat.html?...&terminDo=

Dá se to sehnat např. tady, my to prvně našli na nějakém seascanneru. Ty ceny jsou teď někde jinde, navíc bych si dal pozor na aktuální situaci s morem na Madagascaru, já bych to úplně nepodceňoval a divím se, že lodě tam stále celé dny kotví, protože stačí aby to na palubu přinesl jeden člověk a uzavřený prostor udělá své. Ale jsou teď zajímavé třeba Indie, Srí Landa, Maledivy, třeba na těch stránkách Costy je 7 dní za 249 EUR a 14 dní za 499 EUR. Jel bych hned :)

Nakonec jsme to vzali přes Rudolf Reisen a letenku si koupili jinde. Výhodou této cestovky je to, že to prodají přes Němce a jak nám krásně poradili známí, stačilo na lodi zajít na recepci a říct, že jsme přes německou CK a že nesouhlasíme s účtováním povinných dýšek (myslím že 10 EUR na osobu a den). Jedná o běžný poplatek na lodích, ale němci se o to začali kdysi soudit a vyhráli, že to není zahrnuto v konečné ceně zájezdu. A opravdu nám to přestali účtovat a vrátili to co již strhli na účtu hosta. To jen taková rada :)

Další akce