Qatar Airways: k Velkému bariérovém útesu do australského Cairns. Letenky od 18 913 Kč

3x
Před 13 dny

Jak akci využít?

Skvělou nabídku pro fajnšmekry a milovníky podmořského světa do netradiční a obvykle velmi drahé destinace nabízí Qatar Airways. Vyrazíme rovnou z Prahy, cestou se na den či dva zastavíme v Sydney (za drobný poplatek pár stovek klidně na libovolně dlouhou dobu), abychom dorazili do hlavního bodu naší cesty, severoaustralského Cairns. To poslouží jako výborný výchozí bod pro cesty po národních parcích, ale především k úchvatnému a jedinečnému Velkému bariérovému útesu. Cestou zpět je obvykle při cestě z Cairns celodenní zastávka v Melbourne, vrátíme se do Budapešti. Dostupné trasování je tedy:

 • Praha – Sydney (SYD) – Cairns (CNS) – Budapešť

Veškeré lety, včetně zakomponovaného vnitrostátního přeletu s Jetstar či Virgin Australia, který je na jedné letence, obsahují odbavené zavazadlo.

Pro srovnání, běžné low-cost zpáteční letenky ze Sydney do Cairns přijdou na částku mezi 4,5 a 5 tisíci Kč bez odbaveného zavazadla + běžné ceny letenek do Austrálie kolem 20 tisíc. Letenky jsou dostupné na období dubna a května, za částku kolem 20 tisíc Kč pak i v září či říjnu, bez možnosti stopoveru v Sydney pak levněji.

Letenky

Běžná cena: 26 000 Kč
+4
 • Praha - Sydney
 • Sydney - Cairns
 • Cairns - Budapešť
Letenka 1
PRG - SYD
Letenka 2
SYD - CNS
Letenka 3
CNS - BUD
 • 3x letenka
 • Na Duben - květen
 • 2 přestupy
 • 37 hodin letu

Cena od 18 913 Kč 

Vyhledej letenky od 18 913 Kč

cestujlevne.com

+2
 • Praha - Cairns
 • Cairns - Budapešť
Letenka 1
PRG - CNS
Letenka 2
CNS - BUD
 • Open-jaw letenka
 • Na Duben - září
 • 2 přestupy
 • 40 hodin letu

Cena od 18 913 Kč 

Vyhledej letenky od 18 913 Kč

cestujlevne.com

Ukázka letenek z 10. 01. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 26 000 Kč. Ušetříš přibližně 27 %.

Platnost

Prodej do 16. ledna nebo vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Duben, květen, září a říjen

Přestup

Vždy dva přestupy, cestou tam v Doha Hamad a Sydney Kingsford Smith, zpět v Melbourne a Doha Hamad.

Dopravce

Poletíte s 5* aerolinkou Qatar Airways, vnitrostátní lety s Jetstar Airways nebo Virgin Australia.

Zavazadla

V ceně odbavené zavazadlo do 20 kg + běžné příruční.

Průvodce

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Snažím se najít odlety z PRG také v říjnu, ale nemůžu za uvedenou cenu nic nalézt. Poslední odlet z PRG s touto cenou je kolem 6.9.2018, cokoli co zadám později, je již za ceny vyšši - ať již se zastávkou v SYD, nebo bez zastávky.

Nejsou odlety z PRG omezeny tarifními podmínkami do nějakého data a pouze návrat z Australie musí být do konce října 2018?

Díky.

Bude to tak, v říjnu už nic není, ale v září mi nachází až do konce měsíce, například: https://www.cestujlevne.com/lete...line=qr,jq

Avatar uživatele

Dejte prosim vedet co delam spatne kdyz nenalezam let PRG - CNS, CNS - BUD s jednim prestupem kazdym smerem, jako je ot uvedeno v nabidce nahore. Hledam to na rijen 2018, ale pokazde se mi tam ukazuji prestupy 2 (take ten v Sydney, coz je take asi proc je pak i cena drazsi nez by musela, i kdyz ja o "long layover" v Sydney nestojim). Predem mnohokrat dekuji za radu jak najit co hleadm. Tonka

Dobrý den, v nabídce je chyba, už opravena, stěžejní je informace v kolonce "Přestupy". Do Cairns se bohužel z Prahy, troufám si říct nikdy, jen s jedním přestupem nepodíváme.

Tak teoreticky by to šlo jedním (ikdyž dlouhým) přestupem s China Eastern na PVG.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na úchvatný ostrov Réunion z Prahy přes Paříž
-32 %

A už tam budem?

Na MS v hokeji 2018 do Kodaně proti Rusku

A už tam budem?

Přímé low-cost lety z Mnichova do Namibie
-40 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Austrálie Přílet na letiště Sydney Kingsford Smith , Cairns

Země protinožců

Austrálie je země podobná žádné jiné. S určitostí to bude vaše životní dovolená, na níž budete vzpomínat a o které budete vyprávět celý život. Austrálie je rozmanitá paleta barev, země Krokodýla Dundee, opálového bohatství a dlouhých písečných pláží. Dobrodružství je přesně tam, kde ho hledáme. Nestačí o tom číst, musíte to zažít.

Průvodce pro Austrálie
Průvodce pro letiště Sydney Kingsford Smith
Průvodce pro letiště Cairns

Zavřít
Ikona pinu
Maďarsko Přílet na letiště Budapešť Ferenc Liszt

To není jen guláš

Maďarská republika je středoevropský vnitrozemský stát, jehož sousedy jsou Slovensko, Ukrajina, Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko.

V Maďarsku se určitě nudit nebudete, na nepříliš velké rozloze nabízí nečekanou škálu příležitostí. Na své si přijde jak návštěvník historických památek, tak sportovně založený jedinec. Zklamán nebude ani vyznavač odpočinkově pojatého výletu za dobrým vínem nebo termálními prameny. Nepřestane vás udivovat, jak je tato geograficky blízká země v mnoha aspektech podobná té naší, a zároveň v jiných ohledech tak moc odlišná.

Průvodce pro Maďarsko
Průvodce pro letiště Budapešť Ferenc Liszt