Great Barrier Reef

Qatar Airways: k Velkému bariérovém útesu do australského Cairns. Letenky od 18 913 Kč

6 komentářů
2018-01-10T21:05:00+01:00

O akci

Skvělou nabídku pro fajnšmekry a milovníky podmořského světa do netradiční a obvykle velmi drahé destinace nabízí Qatar Airways. Vyrazíme rovnou z Prahy, cestou se na den či dva zastavíme v Sydney (za drobný poplatek pár stovek klidně na libovolně dlouhou dobu), abychom dorazili do hlavního bodu naší cesty, severoaustralského Cairns. To poslouží jako výborný výchozí bod pro cesty po národních parcích, ale především k úchvatnému a jedinečnému Velkému bariérovému útesu. Cestou zpět je obvykle při cestě z Cairns celodenní zastávka v Melbourne, vrátíme se do Budapešti. Dostupné trasování je tedy:

  • Praha – Sydney (SYD) – Cairns (CNS) – Budapešť

Veškeré lety, včetně zakomponovaného vnitrostátního přeletu s Jetstar či Virgin Australia, který je na jedné letence, obsahují odbavené zavazadlo.

Pro srovnání, běžné low-cost zpáteční letenky ze Sydney do Cairns přijdou na částku mezi 4,5 a 5 tisíci Kč bez odbaveného zavazadla + běžné ceny letenek do Austrálie kolem 20 tisíc. Letenky jsou dostupné na období dubna a května, za částku kolem 20 tisíc Kč pak i v září či říjnu, bez možnosti stopoveru v Sydney pak levněji.

PRG/Praha
SYD/Sydney SYD/Sydney
CNS/Cairns CNS/Cairns
BUD/Budapešť
3x letenky
37 hodin letu (2 přestupy)
PRG/Praha
CNS/Cairns CNS/Cairns
BUD/Budapešť
Open-jaw letenky
40 hodin letu (2 přestupy)
  • Ušetříš až 27 % oproti obvyklé ceně 26 000 Kč
  • Hledej v období Duben, květen, září a říjen
  • Čeká tě přestup na letišti Vždy dva přestupy, cestou tam v Doha a Sydney, zpět v Melbourne a Doha.
  • Poletíš s aeroliniemi Poletíte s 5* aerolinkou Qatar Airways, vnitrostátní lety s Jetstar Airways nebo Virgin Australia.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 20 kg + běžné příruční.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Sydney, letiště Cairns, letiště Budapešť.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-01-10T21:10:38+01:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce