Akropole v Athénách

Letenky na Korfu

Na jaká letiště se létá?

Na Korfu se létá na 1 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Korfu.

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky na Korfu?

Rozdíly v cenách letenek na Korfu jsou výrazné dle sezony, ale i místa odletu. Nejdražší letenky pořídíte z Prahy, a to v průměru okolo 3 500 Kč u společnosti Ryanair během léta. Levněji poletíte především z Vídně, kde je největší konkurence a letenky se dají sehnat i pod 2 500 Kč. Z Vídně či Německa se navíc častěji objevují akční letenky v mimosezónním jarním a podzimním období (často i pod 1 500 Kč).

V základní ceně je vždy jen příruční zavazadlo.

Kde koupit nejlevnější letenky na Korfu?

Nejlevnější letenky na Korfu takřka vždy koupíte na webech konkrétních nízkonákladových společností. V tomto případě kupujte na webu Ryanair, Wizz Air či easyJet. Pokud letíte v konkrétním termínu a zrovna neletí přímý spoj Ryanair či Wizz Air, doporučujeme použít náš vyhledávač letenek, který srovná všechny nabídky s přestupem.

V letním období sledujte i nabídky zájezdů cestovních kanceláří, které v některých případech můžou vyjít levněji než cesta na vlastní pěst.

Kdy jsou letenky na Korfu nejlevnější?

Největší šanci na levné nebo akční letenky budete mít u společností Ryanair a Wizz Air zhruba 2 až 3 měsíce před odletem. Pokud však míříte na Korfu v létě v jednom konkrétním termínu a nejste příliš časově flexibilní, obvykle platí, že čím dřív letenku koupíte, tím bude nákup výhodnější.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu na Korfu?

Pokud na Korfu neletíte s cestovní kanceláří, nejčastěji levné letenky pořídíte na webu společností Ryanair a Wizz Air. Přímo se na Korfu létá:

  • z Prahy: Ryanair, SmartWings
  • z Vídně: Ryanair, Wizz Air, 
  • z Braitslavy: Ryanair, 
  • z Wroclawi: Ryanair, 
  • z Berlína: easyJet, Ryanair.

Jak dlouho se letí na Korfu?

Doba letu z Prahy na Korfu je 2 hodiny. Z Bratislavy nebo Vídně se letí asi hodinu a tři čtvrtě.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců