Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Bezkonkurenční nabídka cestovních kanceláří míří na italský ostrov Sardinie, konkrétně na sever ostrova do okolí Olbie. Balíček v podobě letenek, transferu a ubytování na 7 nocí v resortu u moře s all-inclusive zakoupíte za neskutečných 10 490 Kč.

Na výběr jsou 3 hotely, všechny s odletem 2.6. z Prahy a s all-inclusive. Pokud by vám odlet druhého nevyhovoval, můžete o 2 tisíce dráž odlétat až 5. června:

Pobyt je vhodný jak pro odpočinek, tak pro aktivní dovolenou spojenou s poznáváním ostrova. Tipy, kam vyrazit, najdete v našem průvodci – 27 míst, co vidět na Sardinii.

Podmínky vstupu na Sardinii

Aktuálně pro vstup do Itálie musíte míst PCR nebo antigenní test. Očkovaní ani ti co nemoc prodělali prozatím úlevy nemají.

Návrat je podmíněn testem na Sardinii (zařídí CK) nebo mít očkování či prodělanou nemoc. Detaily najdete na stránce Itálie cestování a koronavirus.

Sdílej akci s přáteli

Akční zájezd

Cinqueterre
All-inclusive týden na Sardinii
Itálie
Letecky 4 hvězdičky All-inclusive

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ahoj, žádný pobyt na Sardinii za cenu cca 10.000 CZK jsem nenašla :-(

před rokem
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, teď vidím 13 490 Kč do 4*, což je stále fakt pecka!

Uvedené ceny jsou akční nabídky, které vydrží pár hodin, než je dav cestovatelů vykoupí :) Doporučuji ti hlídače, aby ses dozvěděla o nabídkách jako první - https://www.cestujlevne.com/hlidac-letenek

Avatar uživatele

Další akční letenky

Ras al-Khaimah
ušetříš až 29%
Tam jsi ještě nebyl!
Playa de Benijo
ušetříš až 42%
To budou fotky!
Agios Georgios
ušetříš až 57%
Honem, dokud jsou místa!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
To musíš vidět!
5466 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie