Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Vypravte si na poslední chvíli užít slunnou dovolenou u moře v teple a užijte si týden naprostého klidu a pohody v parádně hodnoceném 5* hotelu Stella di Mare v egyptské Hurghadě. All-inclusive stravování, letenka s odbaveným zavazadlem, transfer z/do hotelu i služby delegáta jsou samozřejmostí.

Týden (7 nocí/8 dní) s odletem 23.9. z Prahy pořídíte za skvělých 7 990 Kč, odlet 26.9. se prodává za 8 990 Kč.

Zájezd můžete rezervovat například přes tyto portály:

Do Egypta i zpět vám postačí očkování a vyplnění formulářů. Detailní podmínky vstupu najdete na koronavirus v Egyptě. Víza se platí na místě a stojí 25 USD za každou osobu.

Sdílej akci s přáteli

Akční zájezd

Egypt
Týdenní zájezd s all-inclusive do 5* hotelu v Egyptě
Egypt
Letecky 5 hvězdiček All-inclusive

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ano test musí mít razítko z Egypta jejich laboratoře. Syn byl teď v Egyptě s námi, my očkování on22let ne. Platil25dolaru za PSR test.

Odpovědět
před 8 měs

Ahoj, chtěla jsem se zeptat ohledně uváděných návratových podmínek z Egypta pro neočkované. Tady na cestujlevne. je uvedeno, že při cestě zpět je nutný PCR test, že antigen nestačí. Na stránkách MZV je ale uvedeno, že stačí antigen.

5. NÁVRAT DO ČR:

S ohledem na stávající ochranné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR je pro nezaočkované osoby stále nezbytné se před cestou z Egypta do ČR prokázat PCR-testem ne starším než 72 hodin, nebo antigenním testem ne starším než 24 hodin. Seznam centrálních zdravotních laboratoří, které provádějí PCR testování, výjimky z opatření pro návrat do ČR a další informace ohledně podmínek návratu do ČR naleznete v samostatném odkaze.

Ví někdo, jak to teda vlastně je? Chtěli bychom do Egypta a zpátky si udělat antigenní online test. Bude to tak stačit nebo ne?

Díky.

před 8 měs
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Ahoj, ano, stačí i antigenní, už jsem upravil.

před 8 měs

Moc díky :-)

před 8 měs
Avatar uživatele Libor_S
Libor_S

Cituju z aktuálního cestopisu Katky:

Pokud přemýšlíte nad levnější formou testování prostřednictvím online testování, pak na to v Egyptě zapomeňte. Pokud na vašem dokladu o negativitě nebudou egyptské klikiháky, nikam neodletíte. Žádné óčka ani tečky zde neplatí.

https://www.cestujlevne.com/cest...#komentare

před 8 měs

Teď jsme se vrátili z Marsa Alam. Stačila Tečka v mobilu a pro návrat zpět vyplněný formulář pro návrat(s QR kodem).Ten si můžete vytisknout už doma.Jinak ještě vyplňujete ty jejich vstupní a výstupní kartičky co si je nechají na pasové kontrole.

před 8 měs

Aha,jde o lidi bez očkování.Vše jim zařídil delegát na letišti. Letěli jsme s Eximem. Vše měli předem domluveno.

Přidat odpověď
před 8 měs
Avatar uživatele

Další akční letenky

Podmořský život
ušetříš až 31%
Jedem!
Plage d'Agadir
ušetříš až 24%
To budou fotky!
Dominikánská republika
ušetříš až 35%
To bude jízda!
Doprava v Berlíně
ušetříš až 90%
Tam to bude krásný!
5461 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Egypt
Egypt

Bohatství a pestrost za zdmi letovisek

Severoafrická země, kterou obklopuje krásné Středozemní a Rudé moře. Za sousedy má současně kontroverzní státy – Libyi, Súdán a Izrael. Egypt býval jednou z největších říší světa, avšak i dnešní život a kultura v Egyptě má stále co nabídnout. Pokud netrpíte nedostatkem odvahy a rádi opouštíte komfortní zónu, máte možnost poznat opravdový současný (a stále dostatečně bezpečný) Egypt ve všech jeho podobách. 

Budete pít čaj s berbery v oáze Siwa, projedete se úzkými uličkami Luxoru na „hantouru“, zažijete magický obřad „zaaru“, budete při západu slunce plachtit po Nilu, uvidíte dechberoucí představení súfistů a vše zvládnete na vlastní pěst bez průvodce, bez komerce. Pokud máte rádi dobrodružství a nepotřebujete vše dopředu nalinkované, zažijete zde probuzení vašich instinktů a přísun dávek adrenalinu.

Průvodce pro Egypt