Jak akci využít?

Pro všechny cestovatele prahnoucích po výhodných cenách letenek si připravil maďarský dopravce dvoudenní akci. V ní sleví rovných 20% z aktuálních cen letenek, sleva však platí pouze pro členy Wizz Discount klubu. Pokud jím ještě nejste, za jednorázový roční poplatek 750 Kč budete moci cestovat za let o 270 Kč výhodněji - dnes a zítra navíc s 20% slevou. Jedno členství postačí pro skupinku až 10 osob!

 • Rezervuj letenky na wizzair.com
 • Cestovní období do 31.března 2014
 • Rezervace do 30.října
Přehled dostupných nejnižších cen (ty jsou k nalezení především v lednu a únoru):

z Prahy od 519 Kč:

 • Bari - 759 Kč (26.-29.leden)
 • Benátky - 519 Kč (21.-25.leden)
 • Milán/Bergamo - 519 Kč (29.-31.leden)
 • Neapol - 919 Kč (31.1.-3.2.)
 • Londýn - 919 Kč (15.-19.leden)
 • Řím - 919 Kč (23.-25.leden)
z Brna od 439 Kč:
 • Eindhoven - 439 Kč (15.-19.leden)
 • Londýn - 519 Kč (27.-29.leden)
z Košic od 51€:
 • Londýn - 51€ (2.-5.február)
Společnost Wizzair dovoluje bezplatně přepravovat příruční zavazadla o maximálních rozměrech 42 x 32 x 25 cm a neomezené hmotnosti. Z většiny letišť Vás výhodně zaveze do centra města autobusový dopravce Terravision, který při rezervaci online nabízí možnost využití následujícího spoje v případě zpoždění letu.

Levné ubytování v akci 50%

Před rezervací klasických nabídek ubytování vyzkoušejte taktéž zvýhodněných pokojů - takové naleznete na stránce booking.com/flash s tím, že minimální sleva činí 50% oproti běžným cenám. Méně nároční cestovatelé se spokojí s budgetovým ubytování v hostelu – Hostelworld.com

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele marfuskasimako
marfuskasimako

Dobrý den, chci se zeptat, jestli stále 20% sleva platí a kde se poté odečítá? Děkuji

před 6 lety
David Eiselt

Nikoliv, sleva byla aktivní do 30.října.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele youngling
youngling

Ahoj, chcel by som sa len uistit, ze pri kupe leteniek u Wizzair online, pri vyplnovani mena a priezviska cestujucich sa nema pouzivat diakritika, aby som predisiel moznym problemom :) Dakujem

před 6 lety
David Eiselt

Ahoj, v žádném rezervačním systému by se neměla používat diakritika. Zahraniční stroje nemusí tyto znaky přečíst ;)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele ktedik
ktedik

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda z Vašich zkušeností vychází lépe nákup letenek (mám na mysli hlavně od Wizzu, EasyJet, apod.) více dopředu či na poslední chvíli? Chtěli bychom s přítelem do Říma, ale až tak od půlky března dále pak max v květnu...tady s touto akcí jsem našla nejlevnější letenku So-Út 10.5.-13.5. za 1878Kč, tak by mě zajímalo, zda to bude třeba při nákupu v únoru spíše míň či víc? Moc děkuji za rady :-)

před 6 lety
David Eiselt

Dobrý den Terezo, ceny pravděpodobně o pár stovek klesnou - zda ale padnou až k tisícovce si netroufám říci. Jelikož máte celkem flexibilní období, určitě počkejte na lepší ceny ;) přichází vždy 1,5-3 měsíce před odletem.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 27%
Jedem!
ušetříš až 65%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 50%
Tam chceš!
ušetříš až 65%
Všude dobře, co doma!
4526 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít boční panel
Nizozemsko

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemsko