Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pro všechny cestovatele prahnoucích po výhodných cenách letenek si připravil maďarský dopravce dvoudenní akci. V ní sleví rovných 20% z aktuálních cen letenek, sleva však platí pouze pro členy Wizz Discount klubu. Pokud jím ještě nejste, za jednorázový roční poplatek 750 Kč budete moci cestovat za let o 270 Kč výhodněji - dnes a zítra navíc s 20% slevou. Jedno členství postačí pro skupinku až 10 osob!

 • Rezervuj letenky na wizzair.com
 • Cestovní období do 31.března 2014
 • Rezervace do 30.října
Přehled dostupných nejnižších cen (ty jsou k nalezení především v lednu a únoru):

z Prahy od 519 Kč:

 • Bari - 759 Kč (26.-29.leden)
 • Benátky - 519 Kč (21.-25.leden)
 • Milán/Bergamo - 519 Kč (29.-31.leden)
 • Neapol - 919 Kč (31.1.-3.2.)
 • Londýn - 919 Kč (15.-19.leden)
 • Řím - 919 Kč (23.-25.leden)
z Brna od 439 Kč:
 • Eindhoven - 439 Kč (15.-19.leden)
 • Londýn - 519 Kč (27.-29.leden)
z Košic od 51€:
 • Londýn - 51€ (2.-5.február)
Společnost Wizzair dovoluje bezplatně přepravovat příruční zavazadla o maximálních rozměrech 42 x 32 x 25 cm a neomezené hmotnosti. Z většiny letišť Vás výhodně zaveze do centra města autobusový dopravce Terravision, který při rezervaci online nabízí možnost využití následujícího spoje v případě zpoždění letu.

Levné ubytování v akci 50%

Před rezervací klasických nabídek ubytování vyzkoušejte taktéž zvýhodněných pokojů - takové naleznete na stránce booking.com/flash s tím, že minimální sleva činí 50% oproti běžným cenám. Méně nároční cestovatelé se spokojí s budgetovým ubytování v hostelu – Hostelworld.com

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele marfuskasimako
marfuskasimako

Dobrý den, chci se zeptat, jestli stále 20% sleva platí a kde se poté odečítá? Děkuji

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Nikoliv, sleva byla aktivní do 30.října.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele youngling
youngling

Ahoj, chcel by som sa len uistit, ze pri kupe leteniek u Wizzair online, pri vyplnovani mena a priezviska cestujucich sa nema pouzivat diakritika, aby som predisiel moznym problemom :) Dakujem

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, v žádném rezervačním systému by se neměla používat diakritika. Zahraniční stroje nemusí tyto znaky přečíst ;)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele ktedik
ktedik

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda z Vašich zkušeností vychází lépe nákup letenek (mám na mysli hlavně od Wizzu, EasyJet, apod.) více dopředu či na poslední chvíli? Chtěli bychom s přítelem do Říma, ale až tak od půlky března dále pak max v květnu...tady s touto akcí jsem našla nejlevnější letenku So-Út 10.5.-13.5. za 1878Kč, tak by mě zajímalo, zda to bude třeba při nákupu v únoru spíše míň či víc? Moc děkuji za rady :-)

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den Terezo, ceny pravděpodobně o pár stovek klesnou - zda ale padnou až k tisícovce si netroufám říci. Jelikož máte celkem flexibilní období, určitě počkejte na lepší ceny ;) přichází vždy 1,5-3 měsíce před odletem.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Canal Grande most
ušetříš až 66%
To bude jízda!
Sicílie
ušetříš až 59%
To bude jízda!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
To budou fotky!
Bordeaux most
ušetříš až 66%
Jedem!
5551 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít boční panel
Nizozemsko
Nizozemsko

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemsko