Za fotbalem nebo Beatles do Liverpoolu. Letenky od 878 Kč

Jak akci využít?

Během listopadu a ledna příštího roku si můžete naplánovat krátký úprk do anglického Liverpoolu díky zvýhodněným letenkám společnosti Ryanair. Zpáteční lety zakoupíte na všední dny i víkendy za 878 Kč.

Liverpool je rodným městem nejznámější hudební skupiny Beatles, místem odkud vyplul legendární Titanic a domovem fotbalového klubu Liverpool FC na jejichž zápasy se můžete vydat – za lístek zaplatíte 40–50 liber (viz komentáře). A pokud byste měli času nazbyt, vydejte se třeba do sousedního Manchesteru. Ubytování v Liverpoolu pak najdete například na booking.com/liverpool.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Liverpool
Spojené Království
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na ryanair.com

  Ukázka letenek z 24. 09. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 2 000 Kč . Ušetříš přibližně 56 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání akčních míst

Na jaké termíny jsou letenky?

Během listopadu a ledna příštího roku

S kým poletím?

Ryanair

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je malé zavazadlo o rozměrech 40 x 25 x 20 cm

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ancerf
ancerf

Lístky se dá sehnat 3 způsoby:

1. za minimální oficiální cenu: je potřeba ještě před začátkem sezóny koupit členství (membership) a pak koupit lístky na nejméně populární zápasy (Burnley, Huddersfield apod.).

2. za stovky liber: přímo od LFC (hospitality), není třeba kupovat ještě před sezonou. Nejspíš to bude s večeřím, hotelem a nějakým programem.

3. za stovky liber u přeprodejců (jsou mezi nimi i oficiální: Thomas cook apod.).

P.s. není v tom nic složitého jestli člověk je schopen všechno naplánovat a určitě za to stojí

Odpovědět
před 7 měs

Ako skalný fanúšik LFC ti môžem povedať, že ceny lístkov sú na úrovni ako si napísal, ale chýba ti tam nula na konci...Samozrejme je reč o priekupníkoch. LFC je veľmi populárny klub a dostať sa k lístkom je skoro nemožné oficiálnou cestou....

Odpovědět
před 7 měs

Taky by mě zajímalo, prosím.

Odpovědět
před 7 měs

Mohu se zeptat, kde je možné sehnat lístky na Liverpool FC za 40-50 liber? Musí se lístky kupovat na místě nebo se dají za tuto cenu objednat někde online? Díky :)

před 7 měs
Avatar uživatele jaroslavh
jaroslavh

https://www.liverpoolfc.com/tick...uy-tickets (doufam, ze odkaz tady projde, zkuste kdyztak oficialni stranku liverpoolfc . com / tickets)

Kazdopadne to neni tak jednoduchy jak treba na Barcelonu... Lepsi zapasy jsou pro obyc fanousky beznadejne vyprodany (pokud nechcete priplacet nesmysly nejake agenture...)

před 7 měs

Všechny normální zápasy jsou vyprodaný, jako člověk, který si chcete koupit vstupenku ze dne na den, nemáte šanci. Ať už jde o membership nebo pořadník. 40-50 liber je vážně nesmysl. :-)

před 7 měs

Kupoval jsem na poslední zápas loňské sezóny den předem za 100 liber a nebylo to lehké sehnat. Ale šlo to. Ovšem místa nic moc.

před 7 měs

Můžu se zeptat, jestli jste kupoval takhle den předem na místě před zápasem od překupníků nebo nějakou jinou cestou?

Přidat odpověď
před 7 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 44%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 44%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 86%
To budou fotky!
ušetříš až 32%
Tam jsi ještě nebyl!
4228 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

  • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
  • 119: každých 4 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
  • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou. Během noci využijte noční linku 910.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

  • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Spojené Království Přílet na letiště Liverpool John Lennon

Nejrychlejší spojení do centra zajišťuje expresní linka 500 (£ 3,50), konečnou má na hlavním autobusovém nádraží a jede 25 minut s intervalem 30 až 60 minut.

Nejlevněji vyjdou při cestě do centra autobusové linky 80A, 82A a 86A (£ 2,30), jejichž jízdní doba je 40 až 50 minut. Všechny končí na hlavním autobusovém nádraží. Intervaly zpravidla nebývají delší než 20 minut.

K nejbližší železniční stanici Liverpool South Parkway pak můžete využít linky 80A, 86, 86A a 86D (£ 2,30).

Jednotlivé jízdné jde zatím platit jen v hotovosti u řidiče anebo online přes aplikaci Arriva. Jízdenku pak stačí ukázat řidiči. Alternativně si můžete v obchodu Spar, který je přímo na letišti, za 1 libru koupit kartičku Walrus card, na kterou lze dobít jednodenní lístek za £ 4,80, případně 3denní za £ 13,50. Ve Sparu lze samozřejmě platit i kartou.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1qwPtLod06gM9-mHbAXFaBJgKk3Q]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Z letiště se přímo dostaneme i do okolních měst prostřednictvím autobusové společnosti National Express nebo cestou k přilehlému nádraží Liverpool South Parkway, odkud jezdí vlaky po okolí.

Průvodce pro Spojené Království
Průvodce pro letiště Liverpool John Lennon