Jak akci využít?

Během listopadu a ledna příštího roku si můžete naplánovat krátký úprk do anglického Liverpoolu díky zvýhodněným letenkám společnosti Ryanair. Zpáteční lety zakoupíte na všední dny i víkendy za 878 Kč.

Liverpool je rodným městem nejznámější hudební skupiny Beatles, místem odkud vyplul legendární Titanic a domovem fotbalového klubu Liverpool FC na jejichž zápasy se můžete vydat – za lístek zaplatíte 40–50 liber (viz komentáře). A pokud byste měli času nazbyt, vydejte se třeba do sousedního Manchesteru. Ubytování v Liverpoolu pak najdete například na booking.com/liverpool.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Liverpool
Spojené Království
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na ryanair.com

  Ukázka letenek z 24. 09. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 2 000 Kč . Ušetříš přibližně 56 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání akčních míst

Na jaké termíny jsou letenky?

Během listopadu a ledna příštího roku

S kým poletím?

Ryanair

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je malé zavazadlo o rozměrech 40 x 25 x 20 cm

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ancerf
ancerf

Lístky se dá sehnat 3 způsoby:

1. za minimální oficiální cenu: je potřeba ještě před začátkem sezóny koupit členství (membership) a pak koupit lístky na nejméně populární zápasy (Burnley, Huddersfield apod.).

2. za stovky liber: přímo od LFC (hospitality), není třeba kupovat ještě před sezonou. Nejspíš to bude s večeřím, hotelem a nějakým programem.

3. za stovky liber u přeprodejců (jsou mezi nimi i oficiální: Thomas cook apod.).

P.s. není v tom nic složitého jestli člověk je schopen všechno naplánovat a určitě za to stojí

Odpovědět
před 11 měs

Ako skalný fanúšik LFC ti môžem povedať, že ceny lístkov sú na úrovni ako si napísal, ale chýba ti tam nula na konci...Samozrejme je reč o priekupníkoch. LFC je veľmi populárny klub a dostať sa k lístkom je skoro nemožné oficiálnou cestou....

Odpovědět
před 11 měs

Taky by mě zajímalo, prosím.

Odpovědět
před 11 měs

Mohu se zeptat, kde je možné sehnat lístky na Liverpool FC za 40-50 liber? Musí se lístky kupovat na místě nebo se dají za tuto cenu objednat někde online? Díky :)

před 11 měs
Avatar uživatele jaroslavh
jaroslavh

https://www.liverpoolfc.com/tick...uy-tickets (doufam, ze odkaz tady projde, zkuste kdyztak oficialni stranku liverpoolfc . com / tickets)

Kazdopadne to neni tak jednoduchy jak treba na Barcelonu... Lepsi zapasy jsou pro obyc fanousky beznadejne vyprodany (pokud nechcete priplacet nesmysly nejake agenture...)

před 11 měs

Všechny normální zápasy jsou vyprodaný, jako člověk, který si chcete koupit vstupenku ze dne na den, nemáte šanci. Ať už jde o membership nebo pořadník. 40-50 liber je vážně nesmysl. :-)

před 11 měs

Kupoval jsem na poslední zápas loňské sezóny den předem za 100 liber a nebylo to lehké sehnat. Ale šlo to. Ovšem místa nic moc.

před 11 měs

Můžu se zeptat, jestli jste kupoval takhle den předem na místě před zápasem od překupníků nebo nějakou jinou cestou?

Přidat odpověď
před 11 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 80%
To bude jízda!
ušetříš až 56%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 28%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 28%
To bude jízda!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 3 komentáře
4429 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

  • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
  • 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
  • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
  • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

  • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Spojené Království Přílet na letiště Liverpool John Lennon

Nejrychlejší spojení do centra zajišťuje expresní linka 500 (£ 3,50), konečnou má na hlavním autobusovém nádraží a jede 25 minut s intervalem 30 až 60 minut.

Nejlevněji vyjdou při cestě do centra autobusové linky 80A, 82A a 86A (£ 2,30), jejichž jízdní doba je 40 až 50 minut. Všechny končí na hlavním autobusovém nádraží. Intervaly zpravidla nebývají delší než 20 minut.

K nejbližší železniční stanici Liverpool South Parkway pak můžete využít linky 80A, 86, 86A a 86D (£ 2,30).

Jednotlivé jízdné jde zatím platit jen v hotovosti u řidiče anebo online přes aplikaci Arriva. Jízdenku pak stačí ukázat řidiči. Alternativně si můžete v obchodu Spar, který je přímo na letišti, za 1 libru koupit kartičku Walrus card, na kterou lze dobít jednodenní lístek za £ 4,50, případně 3denní za £ 13,50. Jednodenní lístek neplatí v autobusové lince číslo 500. Ve Sparu lze samozřejmě platit i kartou.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1qwPtLod06gM9-mHbAXFaBJgKk3Q]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Z letiště se přímo dostaneme i do okolních měst prostřednictvím autobusové společnosti National Express nebo cestou k přilehlému nádraží Liverpool South Parkway, odkud jezdí vlaky po okolí.

Průvodce pro Spojené Království
Průvodce pro letiště Liverpool John Lennon