Nizozemsko

Zpáteční letenky nejen na víkend do Eindhovenu z Prahy - 1.030 Kč.

12 komentářů
2016-01-06T10:24:32+01:00

O akci

Lowcost aerolinie Transavia od letošního února zahájí přímé lety mezi Prahou a Eindhovenem a jelikož se prodejům příliš nedaří, přišla Transavia se zajímavou promo akcí. V ní nabízí zpáteční letenky do Nizozemska za 38 eur, v přepočtu 1.030 Kč. Ačkoliv Eindhoven projdete volnou chůzí za 3 hodiny, snadno se přemístíte do nedalekého Haagu, Rotterdamu, Delftu či dokonce Amsterdamu.

  • Praha Eindhoven za 38 eur / 1.030 Kč rezervuj na transavia.com
  • Cestovní období: 19.2. - 30.6.2016
  • Prodej do aktualizace cen
V ceně je zdarma zahrnuta přeprava kabinového zavazadla o rozměrech 55x40x25 cm a váze 10 kg.

Před cestou

Tip na neznámé lokality za 1 euro

Autobusová společnost Flixbus nabízí jízdenky za 1 euro do dalších, méně známých, nizozemských měst. Je to Groningen, Adeldoorn, Hengelo, Enschede.

Kinderdijk

Kinderdijk – malá vesnička vzdálená přibližně 15 km od Rotterdamu. Důvod proč sem zamířit je jednoduchý, Kinderdijk je totiž zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Chrání kouzelnou scenérii 19 vodních mlýnů, vystavěných roku 1740. Dostanete se sem autobusem č. 90, který odjíždí ze stanice metra Zuidplein v Rotterdamu.

Keukenhof

Světoznámý květinový park vám doslova učaruje. Letošní termín konání je od 24. března do 16. května, nenechte si jej ujít. Autobusy odjíždí z amsterdamského letiště, proto pokud míříte i do Amsterdamu, Keukenhof si připište na váš cestovatelský seznam.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-01-06T11:24:32+01:00

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele KubajsM
KubajsM
před 7 lety

Pro ty, co využili akce a přemýšlí, jak se nejlevněji dopravit do centra Amsterdamu, jsem objevil tuto akci: https://www.groupon.co.uk/deals/ga-airexpressbus-7 Jen mě trochu v podmínkách zaráží věta: "Booking: Must book by 31 December 2015 and at least 24 hours for departures on the next day." Chápu dobře, že rezervace měla být do 31. prosince? Kupóny jdou ale stále koupit. Poradí někdo s trochu lepší angličtinou? :-D EDIT: Oficiální stránky se tváří dost prapodivně, neobjevují se mi termíny, ani časy... :( Má se společností někdo zkušenosti?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

S tím rokem to bude chyba v tisku :) Na groupon by se asi nedostalo nic co by nebylo ověřeno, avšak já zkušenost nemám a slyším prvně :)

Avatar uživatele KubajsM
KubajsM
před 7 lety

Díky za odpověď. Když jsem zadal na oficiálních stránkách jazyk .nl, tak už fungují dobře, na TriAdvisor je i pár rozporuplných recenzí :)

Avatar uživatele Jerry87
Jerry87
před 7 lety

Smím se zeptat v jakém programu či na jaké url adrese děláte ty plánovače tras (viz obrázek mapky v tomto příspěvku)? Díky.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Toto je klasická mapa dopravce. Jinak skvělý nástroj na lety je gcmap.com, pro kombinované cesty poslouží rome2rio.com

Avatar uživatele Jerry87
Jerry87
před 7 lety

Děkuji moc.

Avatar uživatele Vojtěch Jančík
Vojtěch Jančík
před 7 lety

Nějaké rady ohledně návštěvy Eindhovenu a Amsterdamu? Je lepší si půjčit auto nebo cestovat vlakem/busem? Poletíme asi 3-5 lidí. Děkuji za rady.

Avatar uživatele fikovnik
fikovnik
před 7 lety

Vlaky najdete na ns.nl. Vlaky nejsou uplne nejlevnejsi, takze se asi vyplati auto a pak ho nechat na nejakym P+R. Navic cestou se da udelat spousta peknych vyletu! V Amstru se neparkuje uplne nejlip, je to drahy a system pokut extreme efektivni :-)

Avatar uživatele Manasinho
Manasinho
před 7 lety

za parking jsme dostali pokutu 53€(mysleli sme že se o víkendu v Amstru neplatí jako třeba v Haagu),ale neplatili jsme ji protože narozdíl od Německa to Nizozemsko nebo spíš město Amsterdam nevymáhá v ČR tak jako zase spousta zahraničních řidičů dluží ČR nebo Praze někde sem četl 400mega

Avatar uživatele lubosjerabek
lubosjerabek
před 7 lety

Eindhoven je super, ale pripoj do Amsterdamu vyjde na dalsi tisicovku. Dobre to ale vyjde predevsim z Brna s Wizzem. Taky je z Eindhovenu dobre dostupny zapad Nemecka (Dusseldorf), napriklad. A jeste jedna vec na zvazeni - v Eindhovenu se udajne nachazi nejdelsi "chlastaci" ulice na svete, alespon podle poctu baru v jedne ulici.

Avatar uživatele
Johncze
před 7 lety

Lze zkusit třeba spolujízdu přes blablacar.com, jedna cesta cca 6 liber

Avatar uživatele hanzalik
hanzalik
před 7 lety

Pas by asi stálo za úvahu podívat se na Amstr přímo s Easyjetem. Wizz nabizí v ceně jen nesmyslně malé palubní zavazadlo, zatímco Transavia a Easyjet shodně 56x40x25. N2komu to třeba může pomoci :-)

Další akce