Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

S leteckou společností Wizz Air můžete letět do severní Itálie již za pouhých 458 Kč a navštívit tak město módy Milán nebo místní krásná jezera. Zpáteční letenka z Prahy do Bergama zahrnuje veškeré poplatky, taxy a malé kabinové zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm. Větší kabinové zavazadlo nebo kufr do podpalubí je za příplatek.

Dostupnost letenek z Prahy do Bergama
  • tam →
  • září: 24, 26
  • říjen: 8, 15, 22, 27, 31
  • listopad: 5, 19, 21
  • zpět ←
  • říjen: 5, 6, 8, 12, 13, 15, 19, 20, 22, 26, 27
  • listopad: 3, 5, 9, 12, 16, 17, 19, 24, 26, 30
  • Termíny vyznačené tučně jsou za 229 Kč/cesta, ostatní termíny za 329 Kč/cesta
Tip: Věděli jste, že se vlaky Trenitalia dopravíte do okolních měst doslova za pár eur? Například Verona, Lecco, Brescia, Como, Turín nebo Janov za ceny 4 – 10€. Jízdenky na regionální vlaky jsou v prodeji max 7 dní dopředu (kdybyste chtěli nyní kontrolovat ceny).

Letiště Bergamo je vzdálené hodinu jízdy autobusy nebo vlakem od centra Milána. Online můžete zakoupit transfer za 4€ na terravision.eu.

Proč navštívit Bergamo v severní Itálii?

Bergamo se nachází v provincii Lombardie. Rozprostírá se v podhůří Alp a dělí se na dvě části - na horní město se středověkým nádechem a na dolní město, které bylo založené ve 20. století. Pro přejezd mezi oběma částmi města lze využít lanovou dráhu. Jelikož se Bergamo nachází pouhých 40 km od Milána, není problém zavítat i do tohoto světového centra módy. V Miláně naleznete světoznámou budovu opery La Scala, která byla vystavena za doby císařovny Marie Terezie, a spoustu dalších atraktivních míst jako Katedrálu Narození Panny Marie nebo baziliku sv. Ambrože. Nedaleko Bergama se můžete vydat na výlet ke zdejším jezerům Lago di Como, Lago Maggiore a nejznámější Lago di Garda, na jejichž březích leží malebná městečka.

[start][odlet]Praha[/odlet][prilet]Bergamo[/prilet][mezikrok][prg][bgy][konec]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele sIayter
sIayter

,,Uvedené ceny jsou platné pro členy WDC" v čem spočívá členství a jak ho lze získat, je to zpoplatněno?

před 8 lety
Avatar uživatele
Adam _2

členství lze zakoupit i při prvním letu. je to v podstatě další sleva na letenky.Při objednávání konkrétních letenek tam je nabídka příplatkových služeb a tam někde je i WIzz discount club (WDC).Co si pamatuji. Více info zde. http://wizzair.com/cs-CZ/travel_services/Wizz_Xclusive_Club

před 8 lety
Avatar uživatele Jarda85
Jarda85

Ahoj Václave, zde máš cenu a podmínky WDC: http://wizzair.com/cs-CZ/travel_services/Wizz_Xclusive_Club

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Včera jsme získali mnoho nových čtenářů, bylo na čase s něčím podobným vyjít https://www.cestujlevne.com/wizzair-discount-club/

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele Denita
Denita

Jak je mozne se stat WDC ? Popr. muzou letet jeden clen clubu WDC a 2 spolucestujici za cenu 458 Kc ?

před 8 lety
Avatar uživatele Jarda85
Jarda85

Ahoj Denito, už při druhém kroku bookingu je Ti členství nabízeno. Spolu s členem WDC může za stejnou cenu cestovat až 9 osob: http://wizzair.com/cs-CZ/travel_services/Wizz_Xclusive_Club

Přidat odpověď
před 8 lety
fridgy

Škoda ze to nejde na 1 noc jenom ;(

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Jde, inspiruj se naším Tipem na trip 24 hodin v Bergamu ;) https://www.cestujlevne.com/tip-trip-aneb-24-hodin-bergamu-prahy-558-kc/

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele
honza _1

Koupeno už včera na 10-13.10...sobota Verona, neděle Miláno, cestu i ubytování kromě Verony mám naplánovaný, jen bych kdyžtak uvítal nějakej tip, kde se ubytovat ve Veroně...na bookings ani jinde jsem zatim nic zajímavýho nenašel a zdá se, že ani přes tonight to tam neni žádná sláva

před 8 lety
Avatar uživatele Jarda85
Jarda85

Ahoj Hajnej, zkusil si airbnb.cz?

před 8 lety
Avatar uživatele
honza _1

mrknu...díky

před 8 lety
Avatar uživatele Tonda 2
Tonda 2

kdo nemá dovolenou a neurve se v pátek z práce, dá se letět v pátek večer EASY do MXP, my byli takto minulý rok právě v BGY, přijeli jsme pozdě večer v pátek do MXP a ráno busem z letiště do BGY. V podstatě z PRG jsou historicky pořád nejlevnější lety do MXP a BGY.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Všude dobře, co doma!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
To bude jízda!
Ragusa
ušetříš až 60%
Honem, dokud jsou místa!
Gambie
ušetříš až 36%
To bude jízda!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie