Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

U Lufthansy to ale nikdy v business  salonku nebyla žádná sláva - preclík byl ale vždycky:-)

0 Citovat

Ale koupila jsem na podzimní prázdniny Maltu, tak si to chceme užít se vším všudy, já mám s manželem jak Erste tak i CSOB, takže vstupu dost, letos už nic jiného zřejmě nepoletíme. Takže tam děti vezmu jak v Praze tak i na Maltě. Doufám, že na podzim už budou ty salonky v cajku (vybavené).

0 Citovat

andreko napsal(a):

Jenom kontrolní otázka: V Praze v salonku Erste mají vstup zdarma pouze držitelé karty Erste Premier? Děti musím vzít na Lounge Key, že?


Držitel karty a děti do 12ti let věku.

0 Citovat

tak dejte vědět, jak to v saloncích vypadá.

0 Citovat

Standa napsal(a):


Držitel karty a děti do 12ti let věku.


To jsi někde vyčetl? Já nenašla nic.

0 Citovat

cali napsal(a):

Hlavně by mě zajímalo, jak to tam teď v době postcovidové vypadá... Když jsem viděl Senator LH ve FRA, tak to byla žebrota non plus ultra;-)



Dobry je, ze v PRG uz to o moc klesnout nemohlo, tepla Plzen z plechu a okoralej chleba s majkou :D
0 Citovat

Detaily k salonkům od Erste:

https://cdn0.erstegroup.com/cont...alonky.pdf

0 Citovat

@kickass1: naposledy jsem teda byl v Praze v salonku loni. To bylo úplně v pohodě. Teplá Plzeň ani májka nehrozily. 

0 Citovat

Asi každej mluvíte o jiné lounge - plzeň v plechu a paštiky mají v Menzies, v Mastercard/Erste mají Budvar a vždy i nějaký teplý jídlo.

0 Citovat

eremi napsal(a):

Asi každej mluvíte o jiné lounge - plzeň v plechu a paštiky mají v Menzies, v Mastercard/Erste mají Budvar a vždy i nějaký teplý jídlo.


Jj mas pravdu - tepla plzen v plechu a majka je vzdycky, kdyz letim z Prahy s Emirates, to je Menzies :D:D:D
0 Citovat

Jj, já mluvil o MC salonku.

0 Citovat

kickass1 napsal(a):


Jj mas pravdu - tepla plzen v plechu a majka je vzdycky, kdyz letim z Prahy s Emirates, to je Menzies :D:D:D

Nemůžu si pomoci a musím se zeptat, na jakou kartu do Menzies chodíš? Nebo je to snad salonek pro Emirates v C?? Nejak to totiž vůbec nechápu. 

0 Citovat

andreko napsal(a):

Ale koupila jsem na podzimní prázdniny Maltu, tak si to chceme užít se vším všudy, já mám s manželem jak Erste tak i CSOB, takže vstupu dost, letos už nic jiného zřejmě nepoletíme. Takže tam děti vezmu jak v Praze tak i na Maltě. Doufám, že na podzim už budou ty salonky v cajku (vybavené).

Tady jsem zase nepochopil, proč se teda ptáš, když mate dost volných vstupu? A myslim, ze vybavení salonku nikam nevystehovali. Toho bych se určitě nebál ;-)

0 Citovat

Uff🙄

0 Citovat

No jo. Nejsem moc chápavý. Nesmíš se zlobit 😔

0 Citovat

No vis, kdo je pripraven, neni zaskocen😉.

0 Citovat

Chapu chapu. Jen nechápu, proč se nepodívas na oficiální pokyny Erste. Nasel jsem to za 25 vteřin. Přece jen napsat dotaz sem, na AL a mozna ještě jinam zabralo asi daleko víc času. Ale zřejmě jsi chtěla osobní zkušenost. To je logické.😏

0 Citovat

Už se těším do salónku, hlavně na ten relax. Snad už v červenci! ☺️

0 Citovat

Jsem zvědavý, jak to dopadne s KK Miles & More od UCB. Podle všeho banka přechází na VISA...

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Nemůžu si pomoci a musím se zeptat, na jakou kartu do Menzies chodíš? Nebo je to snad salonek pro Emirates v C?? Nejak to totiž vůbec nechápu. 

Pořád jsem zvědavý, jak to kickass1  včera myslel. I přes kvalitní spánek jsem to ani dnes nepochopil ☹️. Dobrovolně jít do podstatně horšího salonku, když mám zdarma přístup do MC salonku nějak nechápu. Pochopil bych třeba vzdálenost, ale v Praze!?? 

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Pořád jsem zvědavý, jak to kickass1  včera myslel. I přes kvalitní spánek jsem to ani dnes nepochopil ☹️. Dobrovolně jít do podstatně horšího salonku, když mám zdarma přístup do MC salonku nějak nechápu. Pochopil bych třeba vzdálenost, ale v Praze!?? 


Prostě viděl dveře od salonku, tak tam vlez a neměl zjištěno jak to tam vypadá. Já osobně si to všude zjiťuju, protože rozdíly jsou. Erste/Mastercard je vpohodě. Menzies je špatnej.

0 Citovat

Myslím, že kickass1 má trochu jiný přehled něž si myslíš...

0 Citovat

s0ny napsal(a):

Myslím, že kickass1 má trochu jiný přehled něž si myslíš...

:-)))

0 Citovat

Zdar, neboli ste niekto v poslednych dnoch vo Viedni na letisku? Snazim sa zistit kedy otvaraju saloniky, ale na stranke je posledna info z 29/5 o tom, ze su zatvorene a nic viac...

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Nemůžu si pomoci a musím se zeptat, na jakou kartu do Menzies chodíš? Nebo je to snad salonek pro Emirates v C?? Nejak to totiž vůbec nechápu. 


Sorry, nechodim sem moc pres vikend, tak mi tohle uniklo.. Ano, Menzies je salonek pro C jak u OW tak u Emirates (a vlastne i u *A co si vzpominam) - neptejte se me proc :D.. Driv jsem mel akorat dolarovou Amexku, WorldElitku od CSOB jsem si poridil docela nedavno, hlavne kvuli super cestovnimu pojisteni pro celou rodinu, takze jsem chodil akorat s Ckovou letenkou do salonku, a nekdy i s Ckovou letenkou ten salonek v Praze dobrovolne vynechavam :)

0