Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Já používám CDC kartu, kde mám free vstup do salonků + nějaký další výhody jako cashback, spotify a atd. Jedina podmínka je objednat si tu kartu a na 6měsícu na ní nechat zamčenou určitou částku peněz, po 6 měsících je můžeš vybrat zpět a vstup do salonku furt zůstává. Jen přijdeš o to spotify, netflix atd.  Tady máš referal kdo chce: Use my referral link https://crypto.com/app/gnbutqzzwh to sign up for Crypto.com and we both get $25 USD

0 Citovat

Bež s tou reklamou do prdele.

1 Citovat

cali napsal(a):

Já myslím, že mezi místními cestovateli nemůže být s odpuštěním žádné hovado, které by po tom jejich posledním extempore ještě drželo účet u KB. Pokud někdo odejde a bude mu chybět vstup do salonků, ať pošle SZ.

Co mas konkretne na mysli? To extempore..

0 Citovat

gr6 napsal(a):

Bež s tou reklamou do prdele.

to není žádná reklama blbče. Si to klidne registruj bez referal linku hnupe! Je to mnohem lepší produkt nez karty od KB a dalších bank, kde platíš ročně nekolik tisíc, který už nikdy neuvidíš. Si myslíš, že nějakých 25dolaru za doporučení pro lidi co mají tuto kartu něco znamená, když na tu kartu musís uzamčít 4000dolaru nebo 40000dolaru na tu lepší verzi? :D 

1 Citovat

ČSOB to má zdarma btw

1 Citovat

@Standa 009

Předpokládám, že cali myslí toto, ale možná se pletu. 

https://zpravy.aktualne.cz/finan...f6b220ee8/

0 Citovat

není to sice ohledně salonků ale týká se to erste premier, tak nechci zbytečně zakládat nové téma - řešil jsem teď cestovní pojištění, které je v rámci EP, kdybych chtěl na pár dní na Kypr - pojištění se nevztahuje na země, kde je tmavě červená barva nebo i červená barva (tím si ale nejsem úplně jistý), oranžová a zelená je ok - teď myslím pojištění ohledně covidu.. je nutné připojištění (na 30 dní za cca 300 kč za výlohy spojené s léčbou covidu a další cca 400 kč za výlohy spojené jen s karanténou-tady hradí 80% nákladů do 30000), tzn. že třeba na Kypr musím, pro jistotu, počítat s pojistkou pro karanténu. zkusil jsem pro srovnání AXU a ta vychází dle počtu dnů - 4 dny cca 400 a týden už 600. Jde jen o to nespoléhat 100% na pojištění i u prémiového účtu v rámci covidu...

0 Citovat

Ahojte, bylo tady zmíněno, že ve Vídni pouští s obyč MC GOLD od Equa. Na webu mastercard je ale info že vstupy na karty MC GOLD jsou za poplatek. Tak jsem napsala do Equa, a jsem příjemně potěšena a zároveň nasraná že tu kartu mám roky, a nikdy nevyužila salonek 😅

ODPOVĚĎ EQUA BANK:
S kartou Debit Mastercard GOLD můžete čerpat všechny výhody benefitního programu Mastercard, včetně vstupu do salonku na Letišti Václava Havla v Praze (Mastercard Lounge – Terminál 1), do salonků AIR Lounge & JET Lounge & SKY Lounge na letišti ve Vídni a do Caproni Lounge na letišti v Bratislavě  zdarma .

Tento benefit jsme zajistili pro naše klienty, kteří jsou držiteli Zlaté platební karty od Equa bank, informaci o vstupu zdarma na stránkách  www.mastercard.cz/premium od Mastercard nenajdete. Uvedené stránky jsou určeny pro klienty všech bank.

Pevně věříme, že Vás tento benefit potěšil. Při vstupu do salónku stačí předložit Vaši prémiovou kartu Mastercard a boarding pass.

 

0 Citovat

@Michaela_8 - s novým rokem ale Equa bank spolkne Raiffeisen, tak je otázka, jestli tento benefit bude platit nadále. Je mi ale divné, že by na identickou kartu Debit Mastercard Gold vydanou jednou bankou pouštěli gratis a od jiné banky nikoliv...

0 Citovat

@Vlastimil B.

Jojo taky jsem zvědavá co ta Raif. Ale psali v mailu tehdy že karty a všechno zůstává pro klienty stejné. Tak by mohlo zatím i toto. 

A jak se vlastně prokazuje do těch salonků? Člověk jen ukáže kartu slečně nebo se to ona nebo ty pípne o nějaký terminál? Každá banka to teda asi může mít zanesené v systému po svém 

0 Citovat

Tak jsem před 3 hod rušil MC Gold u Equa.. Teď ze zvědavosti otevřu tohle vlákno a zjistím, že mám vstup zdarma i v Praze? :D takže jsem hned zavolal a kartu si nechávám, agentka mi ověřila informaci, opravdu jsou pro zakazniky Equa vstupy zdarma i v Praze :)
@Michaela_8 díky za info! V salónku se kreditkama většinou pípá k terminálu.

0 Citovat

Zajímalo by mě, jestli je to průchodné i s MC Gold od jiné zdejší banky. Třeba mBank na chatu jen odkázali na stránky mastercard, nic bližšího k tomu neví. 

0 Citovat

Michaela _8 napsal(a):

@Vlastimil B.

Jojo taky jsem zvědavá co ta Raif. Ale psali v mailu tehdy že karty a všechno zůstává pro klienty stejné. Tak by mohlo zatím i toto. 

A jak se vlastně prokazuje do těch salonků? Člověk jen ukáže kartu slečně nebo se to ona nebo ty pípne o nějaký terminál? Každá banka to teda asi může mít zanesené v systému po svém 

 

Karta sa skenuje a vacsinou ma kazda bank svoje vlastne pravidla, napr. kolko osob mozes so sebou zobrat, popr. doplatok za dalsie osoby atd.

0 Citovat

fridgy napsal(a):

Tak jsem před 3 hod rušil MC Gold u Equa.. Teď ze zvědavosti otevřu tohle vlákno a zjistím, že mám vstup zdarma i v Praze? :D takže jsem hned zavolal a kartu si nechávám, agentka mi ověřila informaci, opravdu jsou pro zakazniky Equa vstupy zdarma i v Praze :)
@Michaela_8 díky za info! V salónku se kreditkama většinou pípá k terminálu.

Pozor, je to jen na T1 (non Schengen) ;)

0 Citovat

Ahojte skupina :)
Viete mi poradiť či sa dá s PP kartou navštíviť ten istý salónik 2x v jeden deň?

Dík.

0 Citovat

Klidně 10x

0 Citovat

Dik. Ešte mám jednu špekulantskú otázku ale to asi bude chcieť reálne overenie :D
Mám neobmedzený PP + 1 hosť (od TB). Myslíte, že ak by som v jeden deň šiel na jednu návštevu s hosťom, následne by som len ja vyšiel a znova vošiel ale s ďalším hosťom :) bolo by to všetko v pohode alebo už by to PP účtoval?   

0 Citovat

Tomu už moc nevěřím, resp. pokud by to bylo v řádech hodin mezi návštěvami, možná ano. Ale tak jak to myslíš asi ne.  Mám 2 PP na svoje jméno a ani neprojde, aby se mnou na ten druhý šel někdo jiný. Tedy čůrat proti větru se dá, ale opatrně:-)

0 Citovat

Chápem, že  na druhý nepôjde niekto iný keď to je na meno. Mňa zlákalo to, že mám free aj jedného hosťa a plánujeme cestovať traja :D Tak hľadám možnosti :D

0 Citovat

Nově v Berline BER na Lounge Key zpristupneno Moevenpick Cafe na T1 pro lety v Schengenu. Utrata za jidlo a piti max.23€/os. Do ted tam nebyl zpristupnen zadny salonek, tohle je prijemna zmena👍.

0 Citovat

Dnes návštěva nového Vienna Lounge letiště  Vídeň... naprosto skvělé! Velmi prostorný..oproti Sky lounge x-krát větší..výběr teplého jídla podobně jako ve Sky.. plus saláty atd... 2 druhý bílého a 2 druhý červeného.. plus šumivé.. vše ve velmi slušné kvalitě..nádherný výhled na startující letadla..zásuvka u každé sedačky...cola apod. jako postmix ale dá se..brány C,D jsou až vzadu, kde se litalo mimo schengen...před T1..vstupy na MasterCard WE se neodecitaji takže za mně naprostá spokojenost...


20220506-123807.jpg
20220506-133413.jpg
20220506-123409.jpg
20220506-123854.jpg
20220506-123054.jpg
20220506-123541.jpg

0 Citovat

Tak je třeba uvést, kolik jsi těch salonků vlastně poznal. Protože nemůžu si pomoct, ale napsat, že podobný salonek je naprosto skvělý, mi nějak nesedí, Musím se přiznat, že jsem tam ještě nebyl, ale pokud to chápu dobře, tak rozdíl je jen ve větším prostoru. Jinak výběr chlastu  i jídlo je víceméně stejný  jako dřív, což nebylo opravdu nic moc. Ale když srovnáme třeba s Bratislavou, tak je to špička. To je jisté. :-)))

0 Citovat

Tak ked sem uz davate tie saloniky, tak supnem bremy.

Teple jedlo bola len sampionova polievka bez sampionov, potom studene fasirky (moznost ohriata), par kolacikov, trochu syru, salamov, vinka len dve, pivko, kavomat co moc nefungoval.

Dnu som bol len ja a este jedna rodinka, par ludi sa hned otocilo na recepcii ked zistili super ponuku jedla.

 


img-20220505-125422.jpg

0 Citovat

Mal som oznacenych 5fotiek saloniku ale nahralo len jednu. Toto forum ma nema rado a preto stale sam seba ignorujem :)

0 Citovat

Fajn. V podobném srovnání je Vídeň  top. Ale tento salonek je na PP, pokud to správně chápu. Ale jasně, progres se nedá v případě Vídně zpochybnit. Jen to dle mého  není taková hitparáda. Žampionová polévka bez hub zní zajímavě :-)

0