Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Super srovnání. Jen malý detail: Pojištění storna cestovní služby lze u EP sjednat.  Nejpozději 14 dní před cestou. Cenu teď z hlavy nevím, myslím že 3%


EDIT: A ještě ty přihlašovací SMS: Myslím že i u S24 to snad měli klienti EP zdarma, s novými přístupy do George jsou také zdarma.

0 Citovat

[citace="Leoš Literák"]

Srovnal jsem všechny zásadní parametry Erste a ČSOB Premium: 


Hezké.Jen nachápu tu T2 jak uvadis děti do 12 let zdarma.Mam za to,ze se do salónku na T2 s CSOB vůbec nedostaneš,tak co jsi tím myslel?

0 Citovat

Chyba, u ČSOB mělo být ne. Opravím.

0 Citovat

Jeste bych rekl, ze ma CSOB ty dalsi vstupy levnejsi. Myslim ze jsou jen za 30USD.

U cestovniho pojisteni CSOB je myslim jedna nevyhoda (ted to na mobilu nechci hledat), ze plati jen pro spolucestujici rodinu. Samozrejme to lze vyresit kartou vystavenou na dalsi cleny rodiny, u kterych je potreba, aby byli take pojisteni.

0 Citovat

Vstup na PP je u ČSOB za 29 USD + 21% DPH.

Přihlašovací sms jsem v ceníku Erste nepochopil. Jednou byly zadara, podruhé za dvě kačky. Radši jsem napsal horší variantu. Ale teď jsem řádek smazal.

0 Citovat

Máte někdo info k možnosti PRG = odlet mám z T2 , chtěl bych využít salonek na T1 MC lounge na kartu MC.

Existuje nějaká možnost pohybu mezi T1 / T2?


0 Citovat


Odpověď z prg.aero:

--------------------------

Pokud odlétáte z Terminálu 2 tak se do salonku v Terminálu 1 nedostanete.



0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):


Odpověď z prg.aero:

--------------------------

Pokud odlétáte z Terminálu 2 tak se do salonku v Terminálu 1 nedostanete.




je to tak
0 Citovat

Ahoj. Nikdy jsem nad tím ani neuvažoval, ale teď mě překvapilo Erste premium.

Hypotéku máme u ČS a výrazně vyšší než 4 miliony. Je jen toto samo o sobě dostačující, nebo někde přehlížím nějakou další podmínku? Tj.  můžu svůj obyčejný účet "moje zdravé finance" v ČS nechat převést na erste premium a čerpat všechny ty výhody? Bez povinných obratů na účtu / kreditce, jen čistě kvůli tomu, že jsou v Praze strašně drahé byty?

A neví někdo, jestli v případě spoludlužníků na hypotéce se nějak zvyšuje ten čtyřmilionový limit? 

0 Citovat

Je potreba se domluvit primo na Erste Premier centru s nekterym z tamnich bankeru. Ale v klidu te muzou odmitnout, Erste premier neni narokova sluzba.

Pocet spoludluzniku je nepodstatny.

0 Citovat

Mě by spíše zajímalo, zda se bere původní výše půjčky nebo aktuální výše.

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Mě by spíše zajímalo, zda se bere původní výše půjčky nebo aktuální výše.


Ono to je jeste trochu jinak. Jestli se nepletu, CSOB Premium sleduje opravdu vysi hypoteky (tusim ze aktualni zustatek).

Erste Premier sleduje bilancni sumu, to je soucet depozit a uverů (aktualni jistiny, ne puvodni vyse) ve financni skupine. Samozrejme lze plnit i jen na prijmu nebo ciste na depozitech.

0 Citovat

Díky. Zkusím to, příjem na účtu taky není špatný, tak by to mohlo vyjít.


Jinak potvrzuju, v podmínkách Erste je, že se započítává aktuální výše úvěru. 

0 Citovat

Na českou MasterCard World Elite vstup zdarma do salónku MasterCard v Kyjevě Boryspilu (bez hosta).

0 Citovat

Vidim, ze to tu este nebolo spomenute, ale CSOB u premium uctu zvysila limit pri poisteni na zdravotne naklady na 10 mil.

0 Citovat

kubinho napsal(a):

Vidim, ze to tu este nebolo spomenute, ale CSOB u premium uctu zvysila limit pri poisteni na zdravotne naklady na 10 mil.

No bylo to zmíněno už před par týdny, ale snaha se ceni :-)

0 Citovat

niemandos napsal(a):

No bylo to zmíněno už před par týdny, ale snaha se ceni :-)


v tom pripade som asi slepy, ale v tomto vlakne to nevidim


EDIT: uz to vidim v tom druhom vlakne :) nuz co, opakovanie matka mudrosti

0 Citovat

V novém sazebníku ČSOB (https://ib.csob.cz/documents/114...u-csob.pdf) je uvedeno:


Vstup do letištního salonku – měníme poskytovatele této služby, nově jím bude LoungeKey, a také

měníme výši poplatku na 32 USD včetně DPH (dříve 30 USD + 21 % DPH), takže ve výsledku ušetříte;

navíc na webu LoungeKey hned zjistíte počet svých vstupů.

0 Citovat

Zatim jsem se docetl, ze u CSOB bude v ramci nove Lounge Key rocne narok pouze na 4 vstupy do VIP salonku. Skoda, nebot ERSTE ma rocne v ramci Lounge Key 6 vstupu do VIP salonku ...

0 Citovat

Aspoň malé zlepšení. To DPH mě štvalo.

0 Citovat

Vtipný je: "na webu LoungeKey hned zjistíte počet svých vstupů."  Loungekey jsem využil před dvěma měsíci a ještě na jejich webu nevidím jeho využití. V tomto ohledu to vidím ve srovnání s Priority passem, že se jde z bláta do louže.

0 Citovat

Je možné vzít hosta v Bratislavě na českou MasterCard World Elite?

0 Citovat

Jarek napsal(a):

Je možné vzít hosta v Bratislavě na českou MasterCard World Elite?

 

Mělo by jit vzít čtyři. 

0 Citovat

Jarek napsal(a):

Na českou MasterCard World Elite vstup zdarma do salónku MasterCard v Kyjevě Boryspilu (bez hosta).


Na českou MC World od mBank vstup zdarma neprošel. Recepční dokonce tvrdila, že lze pouze na ukrajinské karty.

0 Citovat

Leonard napsal(a):

Priority pass rozlisuje funkce podle toho, jestli ho mas primo od nich nebo pres banku.Minimalne pres Erste premium nemuzes mit digitalni kartu v mobilu a nevidis navstevy na webu.


Už to aktualizovali, zkoušel jsem letos v únoru a po registraci Erste kreditky jsem si mohl přes appku stáhnout Lounge key kartu v Apple wallet. Návštěvy na webu stále nejsou.

0