Letel uz nekdo s nimi  ? nekde jsem narazil na zpravu, ze Ryanair dokoupil dalsich  25 %  a uz vlastni  75 %  , myslim . ze to ale podleha jeste   schvaleni Predpokladam,  ze  zatim litaji pujcenymi letadly Ryanairu  , stranky maji shodne  s Ryanairem jen  misto modre  je cervena Zaujal me tam  Kypr z Vidne za  29 euro  OW  na zacatku cervna , sice jsme uz na Kypru byli ale  cena je zajimava nejen pro samotnou cenu ale i pro dobre odletove misto  .

Laudamotion

Založil ve fóru Letecké společnosti

Uz jsem to nechtel vice rozebirat ,ale neni cistota letadla taky v lidech ? ano  u Laudamotion pusobilo letadlo opravdu velice ciste a uklizene ,nemusim sedet ve svinciku ,ale kdyz budu volit mezi presnym priletem a uklizenym letadlem, tak asi zvolim presny prilet ( samozrejme nevim cim byl zpusoben pozdni prilet jiz do Dublinu  )

A skutecne nechapu tu kritiku prodeje cehokoliv ,kdyby v celem letadle nikdo za cely let nic nekoupil tak tu sluzbu asi zrusi ,ale neni tomu tak  ,prave naopak obcas cestujici  nakupuji  jidlo a piti  jako by nejedli a nepili nekolik dnu ,a obcas se proda i ta nesmyslna kosmetika  ,ktere je na kazdem letisti mraky a testry dusi kazdeho alergika a to nemluvim o tom jak ve velkem nakupuji lidi cigara a alkohol pri letech s Kanaru

Kdyz nic nechci ,tak si prece nic koupit nemusim a to jestli nekdo prejede ulickou vozikem nebo ne, mi absolutne nemuze vadit,

A nakonec jsem nijak nekritizoval frekvenci nabidky neceho ,ktera mimochodem zacala asi az po nejake pulhodine letu ,ale hodnotil jsem to , ze letusky proste prilis videt nebyly ,nekdo pise ze maji pravo stat za zavesem ,treba maji a ano mam moznost si zmacknout to tlacitko ,

Jen jsem konstatoval , ze let probihal tak nejak v jine atmosfere nez na jakou  jsem zvykly v Ryanairu a netykalo se to jen nejakych sluzeb ,ale treba i  nejakych hlaseni nejen k letu ,ale naprilad i k personalu rekneme pred pristanim ,ze si maji sednout coz vyuziju treba k videu nebo fotce tesne pred pristanim

Jinak o dusevni nemoc fakt nejde ,ale uz jsem si tady zvyknul, ze se obcas zvedne vlna emoci na opacny nazor jednotlivce proti vetsine  a kdyz uz jsem se tu prece jen tolik znovu rozepsal, tak vzkaz eremimu , ano ten pracovni pristup je opravdu z me vlastni zkusenosti a v zivote  jsem uz makal od vidim do nevidim,,,tim to opravdu uzaviram


0 Citovat

Uz jsem to nechtel vice rozebirat ,ale neni cistota letadla taky v lidech ? ano  u Laudamotion pusobilo letadlo opravdu velice ciste a uklizene ,nemusim sedet ve svinciku ,ale kdyz budu volit mezi presnym priletem a uklizenym letadlem, tak asi zvolim presny prilet ( samozrejme nevim cim byl zpusoben pozdni prilet jiz do Dublinu  )

A skutecne nechapu tu kritiku prodeje cehokoliv ,kdyby v celem letadle nikdo za cely let nic nekoupil tak tu sluzbu asi zrusi ,ale neni tomu tak  ,prave naopak obcas cestujici  nakupuji  jidlo a piti  jako by nejedli a nepili nekolik dnu ,a obcas se proda i ta nesmyslna kosmetika  ,ktere je na kazdem letisti mraky a testry dusi kazdeho alergika a to nemluvim o tom jak ve velkem nakupuji lidi cigara a alkohol pri letech s Kanaru

Kdyz nic nechci ,tak si prece nic koupit nemusim a to jestli nekdo prejede ulickou vozikem nebo ne, mi absolutne nemuze vadit,

A nakonec jsem nijak nekritizoval frekvenci nabidky neceho ,ktera mimochodem zacala asi az po nejake pulhodine letu ,ale hodnotil jsem to , ze letusky proste prilis videt nebyly ,nekdo pise ze maji pravo stat za zavesem ,treba maji a ano mam moznost si zmacknout to tlacitko ,

Jen jsem konstatoval , ze let probihal tak nejak v jine atmosfere nez na jakou  jsem zvykly v Ryanairu a netykalo se to jen nejakych sluzeb ,ale treba i  nejakych hlaseni nejen k letu ,ale naprilad i k personalu rekneme pred pristanim ,ze si maji sednout coz vyuziju treba k videu nebo fotce tesne pred pristanim

Jinak o dusevni nemoc fakt nejde ,ale uz jsem si tady zvyknul, ze se obcas zvedne vlna emoci na opacny nazor jednotlivce proti vetsine  a kdyz uz jsem se tu prece jen tolik znovu rozepsal, tak vzkaz eremimu , ano ten pracovni pristup je opravdu z me vlastni zkusenosti a v zivote  jsem uz makal od vidim do nevidim,,,tim to opravdu uzaviram


0 Citovat

No ne rekl bych ze vubec ne vadi, pockej az budes potrebovat do WC a ji dosahnes po 15min. A pak ti rekne stewardka ze uz ne muzes pouzit WC, bo blizime se k letisti. 


Jinak mne nejvic pobavilo "using headphones at our flight is forbidden" a pouzivane obrazovek jen pro ukazani na 10 vterin a pak zpet zavreni 😂

0 Citovat

Počkej, kde je něco o zákazu sluchátek?

v podmínkách co jsou ke stažení na webu je pouze:
"Bluetooth accessories (e.g. wireless keyboards, headphones) may
only be used during the flight but not during take-off and landing. During the presentation of
safety instructions, no electronic devices may be used whatso
ever."

0 Citovat

nevim, ale stewardessa presne tak rikla, treba ne vedela :P

0 Citovat

Sluchátka se nesmí používat při safety demo, vzletu a přistání (přesně jak píše Petr), během letu samozřejmě ano, letuška tohle určitě neříkala, to jsi asi špatně slyšel.

0 Citovat

Taze podruhe vyuziti  letecke spolecnosti Laudamotion , tentokrat  let na cas , misto znelky se po  rozlouceni  cast letadla  rozhodla  pro potlesk -)

Jinak nemam duvod  menit svuj nazor ,opet tedy takovy  klidny ,dalo by se rict nevyrazny let  , snad kapitan prohodil  o nejakou tu vetu vic nez  minule , nabidka  obcerstveni  po asi hodine letu , asi to umyslne deli na  pulku a vicekrat uz nejedou

Ale v pohode  i  bez kosmetiky  , a stiracich losu -))

0 Citovat

Letím s něma poprvé z vídně na faro tak pokud máte tipy na prosinec nebo budete na místě mužem pokecat. V portugalsku ste už využili cash-back? Případně které markéty? Někdy mají různé své podmínky. 

0 Citovat

Řeším teď s Laudou docela banální problém, ale protože zatím od pátku neodepsali, tak se chci zeptat tady. V září jsem zakoupil letenky na leden Vídeň – Madrid a zpět pro 6 osob + místa a priority pro všechny celkem za 383,24 eur (dle potvrzovacího emailu). Vždy jsem vyblokoval skrz místa celou řadu – 29 na cestu tam a 25 na cestu zpět. Check-in na cestu tam jsem provedl už v úterý a na cestu zpět se otevřel ve čtvrtek, ten se mi ale nedaří skrz to, že kluci asi změnili typ letadla a ve 25 řadě je dle schématu jenom 5 míst (nouzové východy). A to jedno zakoupené místo se ztratilo někde v nenávratnu, v itinerary vidím 5 míst na cestu zpět a celkovou cenu 380,28 eur – i když původně i v itinerary bylo 6 a cena uvedená v mailu (bohužel to zřejmě vyfocené nemám). Přemýšlím jak teď postupovat, na účet mi ty 3 eura za zakoupené místo samozřejmě nevrátili, čert je vem, ale jde o princip samozřejmě. Mám dokoupit další místo za 4 eura a upravit si původní místa do jiné řady nebo čekat na to jak to vyřeší?

0 Citovat

Tak zkusil jsem ještě Ryan livechat a jsem mile překvapen. Naprosto bez problémů nás všechny přesunuli do jiné řady.

0 Citovat

Máte odsledovány pravidelné slevové akce u Laudy resp. Ryan. v  konkrétních termínech, kdy se dají s velkou pravděpodobností očekávat výrazné slevy? 

0 Citovat

pesavamartin napsal(a):

Máte odsledovány pravidelné slevové akce u Laudy resp. Ryan. v  konkrétních termínech, kdy se dají s velkou pravděpodobností očekávat výrazné slevy? 

1-3 mesice pred odletem

0 Citovat

Neví někdo jak to bude/je s linkou Vídeň - Gran Canaria (LPA) u Laudy? Letenky jdou koupit jen do konce března, pak už létat nebudou nebo se jen možná čeká, než to na další termíny nahrají do systému?

0 Citovat

Koukám, že Laudamotion končí své působení v Berlíně. Od dubna všechny její linky přejímá v prakticky nezměněných časech Ryanair. Pro cestující z toho plyne ztráta dvou příručáků zdarma. 

0 Citovat

Dnešní let Vídeň - Malága - jako příruční zavazadlo jsme měli malý kufr i batoh , letenka bez priority a dokonce nám na gatu ani kufřík neodebrali do podpalubí, letadlo z 3/4 obsazené.

0 Citovat

Tak Laudamotion je nyní 100% Rynaiar... Bacha na změny v zavazadlech, můžou přijít co nevidět.

0 Citovat

Laudamotion nenabízí od dubna Jordánsko. Nevíte někdo něco bližšího? Díky

0 Citovat

pesavamartin napsal(a):

Laudamotion nenabízí od dubna Jordánsko. Nevíte někdo něco bližšího? Díky

Je to jen zimní sezonní linka, létá se pouze od října do konce března. 

0 Citovat

Viden  - Lanzarote  taky jen do konce brezna , zato 26.3. porad  cena  15 euro

0 Citovat

Díky za info. 

0 Citovat

Neni zac a zistil  jsem ze easyJet  ma z Berlina  24,3. nebo 28.3. let za 25 euro  .takze kdyz dokoups s te Vidne  priority a  sedadlo tak jsi na stejnem  , akorat mam pocit ze u Laudamottionu si do koce brezna muzes  pinest to zavazadlo a daji ti ho dolu zdarma ,ale presne sii nejsem jisty  U easyJet  neni vahovy limit ,ale muzes mit jen jedo cim vic osob u easyJet tim vic se to snizuje ta cena

0 Citovat

pekna zimna expanzia z Viedne

Vienna – Athens – Vienna

Vienna – Agadir – Vienna

Vienna – Alicante – Vienna

Vienna – Birmingham – Vienna

Vienna – Bordeaux – Vienna

Vienna – Brussels – Vienna

Vienna – Edinburgh – Vienna

Vienna – Eindhoven – Vienna

Vienna – Gothenburg – Vienna

Vienna – Lisbon – Vienna

Vienna – Liverpool – Vienna

Vienna – Marseille – Vienna

Vienna – Munster – Vienna

Vienna – Oslo – Vienna

Vienna – Porto – Vienna

Vienna – Riga – Vienna

Vienna – Sofia – Vienna

Vienna – Thessaloniki – Vienna

Vienna – Stockholm – Vienna

Vienna – Vilnius – Vienna

Vienna – Tel Aviv – Vienna

0 Citovat

Mam tam par kandidatov na vyskusanie. Pozdava sa mi to velmi ;-)


0 Citovat

Any customer booking a Lauda flight on the Lauda website, the Ryanair website or the Ryanair app will receive a €5 travel credit for each sector booked.

The promotion is valid for bookings from March 20, 00:00 to March 21, 2:00 pm. For example, if a customer books a return flight for 3 people, the travel booker will be credited a travel credit of € 30 (6 sectors * € 5).

Flights operated by Laudamotion are marked with an OE flight number.

The travel credit will be credited to the customer’s My Ryanair account and is non-transferable. The travel credit is valid for 6 months from the date of the credit. The travel credit can only be redeemed on future Lauda flights. A maximum of € / £ 100 travel credit per booking can be redeemed.

0 Citovat

Zesnul zakladatel Niki Lauda https://www.seznamzpravy.cz/clan...auda-72357

0