Zkušenosti s tímto 2* dopravcem sem, prosím  .

Ukraine International Airlines

Založil ve fóru Letecké společnosti

"Ivo, yes, we will change your booking for next flight free if transfer time will be non enough. If you need any other support (on-board preordered hot meal: https://goo.gl/ctLRnm,

pre-booked seat before online check in: https://goo.gl/q9CVGQ,

or additional baggage with 50% discount: https://goo.gl/gu3J9n for your next flight),

please do not hesitate to contact us not less than 48 hours before departure. We always glad to help :-)"

To mysli jako vazne? :-D

0 Citovat

To aj mne písali... Ale asi ešte nikto s tým nemá skúsenosť

0 Citovat

To je co jsem říkal - že tě přesunou zdarma na další let i když máš separátní low cost letenky.

Lukáš Horák napsal(a):

Jestli jsi četl moje příspěvky výše, tak peníze ani přesun na jiný let mi nechtějí povolit, že prý musí být víc než 5 hodin, u mě se jedná o 3:45!

Tak v tomto případě ti zbývá pouze s tím nesouhlasit.

Předpokládá, že pokud bys tuto trasu znovu poptával s garantovaným přestupem, tak ti to nabídne ty samé lety co už máš.

Také myslím, že letadla na přípoje čekají, protože nelétají tak často.

0 Citovat

UIA milo prekvapili, nove lietadla, pirohy za 3€, a ziadna mraznicka ako vyjebane cebupacific (pozdravujem filipincov z postele na ktorej uz lezim s horuckami treti den). Celkovo Kiev super, transfer zo Zhulyany na Borispyl sa da stihnut cez stanicu Vokzalna do dvoch hodin s cenou 86 uah. Snad im tie lowcost tarify vydrzia, no s kym by clovek siel do Dubaia za 100€ rt? :)


img-20180203-200617.jpg

0 Citovat

Zdravím,řeším takovou otázku na stránkách UIA když kliknu na cenu letu tak mi skočí cena o 100% více ....

a tak samo všechny nejbližší  odlety i přílety..Je to nějaký jejích obchodní tah....Kontroluji sem tam jestli neklesly ceny letenek BUD-DEL.. 

0 Citovat

Od 25.3.2018 zařadí UIA do své flotily Boeing 777–200ER. Bude létat do New Yorku, Pekingu a Bangkoku ve specifikaci 21/16/324 (C/P/Y).

0 Citovat

Možnost se proletět s tripl sedmou s UIA na linkách 

PS777 KBP-TLV 1-34-67, resp. 

PS778 TLV-KBP 12-45-7, 

v low-cost tarifu jsou k sehnání za 920 Kč


kbp-tlv-uia.png
fd.png

0 Citovat

no to by sa dal nakombinovat nejaky pekny trip a naspat z Ovdy

0 Citovat

Chcelo by to nejaky dobry pripoj. Skoda ,ze wizz pomenil casy odletov z 8:20 rano na poobedie, prestup z IEV na KBP je teraz dost o hubu (ale stihnutelny). Inac, vyzera ,ze sa lietadla UIA cakaju. Mali sme hodinove meskanie z Dubaia, nakolko pocas rolovania dostal nejaky typek zachvat a museli sme sa vratit na gate a uz v lietadle hlasili, ze pasazieri letiaci do istych miest maju okamzite utekat na tranzit. Bola medzi nimi aj Praha, a po vystupe uz cakala teta s tabulkou a hnala pasazierov prednostne cez vsetky kontroly.


Batozinu nam nevazili nikde, v Dubai ani klietka a nepocitali ani mnozstvo batoziny, zato na KBP do klietky daval kazdy jeden. Nastastie nas nevazili lebo uz v Ho Chi Minh mala kolegyna 14 kg :D a cestou sa to este nabalovalo. Hlasim, ze natrieskany CabinZero Max vosiel do klietky bez akehokolvek zadrhela. S UIA spokojnost, miesta na nohy ovela viac ako wizz/ryan, cenovo topka, sluzby a hlavne jedlo za normalne ceny. Ukrajinske pivo bolo za 2€ 0,5l. Myslim ,ze s nimi este poletim viackrat. Teda najblizsie Almaty v Auguste.


Este take mimo temu male pozorovanie pocas 6h cakania na DXB. Indicke aerolinky velmi radi vazili vsetkym cestujucim batozinu, takze vazenie v Irane a okoli bude asi nejaky miestny folklor.
0 Citovat

oni to musia vazit v tom regione, vsak ti keby mohli, fakt by aj sliepky zobrali na palubu. Doteraz nezabudnem na Inda co si v DXB checkoval susiak na pradlo 

0 Citovat

Tak na DXB som videl prevazat hocico, LCD telku tam mal kazdy 5ty, az som si myslel ,ze to niekde na informaciach rozdavaju zadarmo alebo co :D

0 Citovat

Na leden 2019 se dá koupit zpáteční letenka z Prahy do Kieva za 56 USD.

0 Citovat

Když poletím s UIA jako lowcost tak se mi míle nezapočítavají ? Abych pak nebrečela, že jsem si nic nezaregistrovala .. Děkuji za informaci.

0 Citovat

Nezapočítávají se, ale určitě není od věci ty proletěné segmenty zaregistrovat do Panorama Clubu kvůli získání statusu Panorama Classic, který umožňuje si u lowcost tarifu vzít 12 kg hmotnosti v příručních zavazadlech, bez je to jen 7 kg ;-)

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Nezapočítávají se, ale určitě není od věci ty proletěné segmenty zaregistrovat do Panorama Clubu kvůli získání statusu Panorama Classic, který umožňuje si u lowcost tarifu vzít 12 kg hmotnosti v příručních zavazadlech, bez je to jen 7 kg ;-)


Ale pokial je to viac ako 6 mesiacov tak je to pase, ze?
0 Citovat

zial, viac ako 6 mesiacov nejde

0 Citovat

A oni zavazadla fakt převažují?

0 Citovat

Je u UIA běžné, že Manage My Booking nežere rezervační kód? Na Checkmytrip moje lety normálně přidat jdou. Přemýšlím, jestli to zkusit za pár dní znova nebo psát Ukrajincům, že jim zase něco nefunguje (odlet je až za delší dobu).

0 Citovat

je to dost realne, mne to tiez nefunguje :) inak to maju nejaku novinku, lebo dlho nic take na ich strankach nebolo


0 Citovat

Používejte Tripcase,ten funguje bez problémů.

Jinak UIA je pro mě první volba při cestách na východ - jejich lowcost tarify překonávají běžné lowcost dopravce a kabelka mi na cestách stačí.

Kde také seženeš Istanbul z Prahy za 1.100 CZK (a to počítám i pivo co si koupím na palubě).

Přestup v Kyjevě je vždy příležitost k pařbě.  

0 Citovat

hej funguje aj tripcase aj checkmytrip. len ten ich Manage My booking na strankach UIA to neberie. Ale oni takuto moznost dlho vobec nemali.

0 Citovat

Tak to je novinka. Oni to odladí, ale mně to funguje už teď

0 Citovat

Chtěl jsem k těm letům přidat číslo z Panorama Clubu, když jsem se tu dočetl o +5kg na příruční zavazadlo. BTW koukám, že v mailu mám i mileage, i když se u lowcost nepočítá, asi aby člověku bylo líto, že je nedostane? :)

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Tak to je novinka. Oni to odladí, ale mně to funguje už teď

Vysvětlení na sebe překvapivě nenechalo dlouho čekat. Napsali mi, že to funguje jen na rezervace udělané na novém webu a na zbytku se pracuje. Taky si na FB pořídili chatbot...
0 Citovat

inak keby vsetky aerolinky tak promptne reagovali na FB ako UIA, tak to by este len bolo :))

0