Zkušenosti s tímto 2* dopravcem sem, prosím  .

Ukraine International Airlines

Založil ve fóru Letecké společnosti

Ani pres mail mi to nebere..jen tripcase to vezme. 

0 Citovat

Jinak ty lowcost tarifiy plati i na letni obdobi? Je pravdepodobny, ze za par mesicu pujde koupit armenie ci tak neco za par korun na leto 2019?

0 Citovat

Platí dokud to nezruší - což se dá časem očekávat, protože to sotva pokrývá náklady.

 Chci Kazachstán, Arménii, Azerbajdžán, ale vždy se objeví nějaký error do exotiky a musím to odložit...

 Alespoň jsem využil jako přískok do Istanbulu na příští rok.
0 Citovat

Aj na leto, mám tak IFO-KBP-VIE na august a KBP-ALA na september. Tiež dúfam že to vydrží aj na 2019

0 Citovat

Som si myslel, ze hla jake na hranici rentability a ono mi dovoli kupit 9 leteniek do Jerevanu za 13 € na hlavu :D  Podla mna to nezrusia lebo tych leteniek z celeho letu nebude vela, postupne to rastie na 3 nasobok az 6 nasobok ... zvysok cestujucich sa vam na cestu posklada. Co som letel 3x, tak lietadla boli minimalne na 70% plne.

Idem si ja nieco zabookovat, ked uz 3h let stoji menej ako cesta do Bratislavy :D
0 Citovat

jak resis letenky zpet? do yerevanu 13euro ale zpet minimalne 50euro vidim.. nevykoupil jsi to vse? :-D

0 Citovat

Jerevan ani nejde lacnejšie, 60 r/t je aj tak super

0 Citovat

to jako jo, ale zas kdyz prg-dxb a prg-Jerevan vychazi stejne "draho", prece jen to trochu nastve (ale z druhe strany potesi :-D).

0 Citovat

naspet z tbilisi alebo kutaisi, to bolo tusim za 17 € ... ale neviem kam skor :D minsk, kahira, baku, amman, teheran .. vsetko za facku, akurat, ze uz som presvihol dobre ceny na 1. november

0 Citovat

Mohli by pridať Biskek, Dusanbe a Aktau :))

0 Citovat

tonic napsal(a):

Mohli by pridať Biskek, Dusanbe a Aktau :))


to bych bral hned!

0 Citovat

tonic napsal(a):

Mohli by pridať Biskek, Dusanbe a Aktau :))

Pán je gurmán, ale podepisuju se! Dušanbe, Aktau, Atyrau, Taškent, Ašchabad nebo třeba Ulánbátar -> Panorama Premium :D

0 Citovat

Takový Oral v Kazachstánu by uvítal nejen gurmán tonic https://goo.gl/maps/oeeNQUXyiPT2

0 Citovat

mohli by lítat PRG - KBP s technickým stopem v Užhorodě, Lvově nebo Ivano-Frankovsku :D


jinak souhlas, Dušanbe, Biškek nebo Taškent by byl fajn

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Pán je gurmán, ale podepisuju se! Dušanbe, Aktau, Atyrau, Taškent, Ašchabad nebo třeba Ulánbátar -> Panorama Premium :D


no Mongolsko v jurtě a ještě s 15 USD cashback na booking.com :D

0 Citovat

Jak jsem psal včera o CheckMyTrip, tak teď mi přišlo zase upozornění, že se let o dvě hodiny posunul z 5h na 3h ráno. Trochu mě zaráží, že to je odlet zítra ráno, tj. ani ne 24 hodin a na webu UIA ani letiště o tom nic není. Nevíte, kde hledat tu "pravdu"?

0 Citovat

Na boarding passe je pravda :) myslím, že to je podobný problém ako mal niekto s Volotea, tiež zrazy checkmytrip ukazoval niečo iné

0 Citovat

Tak ale pokud někdo má ten dřívější check-in třeba 14 dní předem a udělá to hned, takže bude mít i boarding pass a pak to posunou, tak už na něm pravda nebude, ne? Nemyslím to špatně, ale přijde mi, že i tak to nemusí sedět..

0 Citovat

Checkmytrip není vševědoucí, směrodatné jsou informace, které obdržíš od aerolinky. Vždy!

0 Citovat

ono ked to ukazuje vsade rovnako (stranky UIA, boarding pass, oldetova tabula na letisku) a len jedine Checkmytrip inak, tak asi bude problem tam. Keby sa to naozaj zmenilo, tak daju vediet, inak tam by uz boli naroky na kompenzaciu. Stale mam pocit ze CMT nevie docasne pocitat casove pasma, alebo nieco take.

0 Citovat

v případě UIA jsou aktuální informace jen v rezervačním systému, min. dokud nezprovozní manage my booking pro všechny rezervace.

0 Citovat

Tak já normálně přes tu aplikaci FlyUIA vidím pořád v check-in ten původní odlet, takže to snad platí. 

Jinak ten check-in přes aplikaci mi vůbec nešel, házelo mi to chyby i pak při změně sedadel, takže to není úplně vyladěný, ale jinak mi to přijde celkem jednoduchý a přehledný

0 Citovat

no takze dnes som sa zase nechal uniest a za 60 euro na marec 2019 poskladal BTS-IEV s Wizz, KBP-TBS s UIA a KUT-VIE s Wizz. predlzeny vikend, asi konecne dam uz ten Cernobyl a otestujeme Chiaturu :D 

0 Citovat

Jsem si řekl, že se na to podívám kolik to stojí... KBP-TBS za 14 Eur? Jako vážně? :D Sice rok dopředu, ale stejně.. :D

0 Citovat

presne, vsetky lety smerom z Kyjeva su za super ceny takto dopredu, do TBS dokonca 2 rotacie. Drzim im palce :))

0