IATA (ICAO) kód letiště
HNM (PHHN)
Aktuální počasí
? °C
Aktuální čas
18:54 (-12)
Vzdálenost od Prahy
12077 km

O letišti Hana

Miniaturní letiště na východě ostrova Maui u městečka Hana slouží jen malým vrtulovým letadlům, nicméně i sem míří pravidelná linka letounem Cessna 208 od aerolinky Mokulele Airlines.

Letiště Hana slouží hlavně k rychlé dopravě z východu Maui do jeho centrální části, což je přesný opak, než vyžaduje většina turistů. Letem do Hany se vyhnete jedné z hlavních turistických atrakcí Maui, scénické silnici Road to Hana.

Letenky

Na letiště Hana létá pouze aerolinka Mokulele Airlines z letiště Kahului v centrální části Maui. Na žádné jiné havajské ostrovy se z Hany pravidelně nelétá. Letenky koupíte nejvýhodněji přímo přes web aerolinky.

Na 20minutovou cestu do Kahului se letadla vydávají 2x denně a jednosměrná letenka stojí od 49 USD. Lze koupit i přestupní let například do Honolulu od 79 USD.

Doprava z/na letiště

Na letiště Hana nejezdí žádná veřejná doprava a přímo zde nesídlí ani žádná autopůjčovna. Aktuálně žádná autopůjčovna na Maui nenabízí dovoz auta na letiště, takže přiletět do Hany bez zajištěného odvozu je prakticky nemožné, vzhledem k velké vzdálenosti do města (přes 6 km).

Služby na letišti

Na letišti neočekávejte žádné služby kromě automatu na pití. Přesněji řečeno zde nečekejte ani žádné letiště v pravém slova smyslu. Terminál sestává z jedné malé budovy o velikosti obývacího pokoje.

Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele